18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podsumowanie akcji "stopham" za 2012 w Rosji

bartula • 2013-01-15, 19:23
Rosja to nie kraj.

To czyste chamstwo.

akcja od 0:40 :roll:

ilovepain

2013-01-15, 22:23
Aż mi się przypomniał może nie klasyk ale na pewno pozycja warta uwagi.
:jezdziec:

Total Overdose


RumAndCola

2013-01-15, 22:25
j***ne gnojki chyba internetu w domu nie mają skoro tak łobuzują. szkoda ze koles nie miał odwagi nak***ić im tym bejsbolem albo wjebac ktoremus noz pod zebro, moze by ochloneli oszolomy co chca zmieniac swiat zachowujac sie jak p*zdy ( atakuja 2 na 1 ) mi sie to nie podoba bo to jest wybiorcze przypie**alanie się. zrobią tak 10 - 20 bogaczom a co z resztą ? w ch*ju ich mają.
Bardziej podobała mi się akcja trop+łap pedofila, te p*zdy powinni sie od nich uczyć.

pwck87

2013-01-15, 22:30
prawda jest taka że jakby w Polsce zrobić taką akcję byłoby podobnie, zawsze się znajdzie kilku cwaniaków którzy w dupie mają gdzie parkują

GeoM

2013-01-15, 22:32
Choć to burżuje w tych swoich śmiesznych garniturkach i autkach i nie mają racji to po c*uj ta chołota się tak rzuca?
Mają państwo policyjne (milicyjne) to niech oni się tym zajmą :/

Ja pierd**e co to za naród :lodowka:

matiget

2013-01-15, 22:39
dobrze ze tam nie ma zalegalizowanej broni a tak po zatym o co kruwa chodzi?

cyssiek

2013-01-15, 22:48
Ni panimajam pa ruski ._.

sałata

2013-01-15, 23:29
Ja bym z łomem a nie naklejkami wychodził na takie akcje

JE_not

2013-01-15, 23:35
torento napisał/a:




Jesteś pie**olonym idiotą, w dodatku ślepym. Każda akcja dotyczy buraka burżuja który mimo iż łamie prawo, to jeszcze się stawia jakby miał wielką rację. Może se czekać na swoją kobyłę od lekarza nawet w śmietniku a nie blokować chodnik, skoro inni mieli gdzie stanąć to on na pewno też miał. Wygodnicke sk***ysyny.

Co to tej napie**alanki, to już lepiej jak dwóch z ulicy pokaże burżujowi że nie jest taki mocny na ulicy, niż żeby burżuj bił dziewczynę od nich (było na ich kanale).



rozumiem, ze samochod dla ciebie to tylko warczacy smok, o ktorym slyszales jakies legendy ale na oczy nie widziales, o obsludze nie wspomne?

komandoklucha

2013-01-16, 00:45
cwaniaczki jak mają przewagę liczebną
jak byście mnie wybrali na cesarza świata to bym tym dorobkiewiczom zabrał fury a szczylom ręce rozpie**olił żeby się nigdy nie zrosło

thoms0n

2013-01-16, 01:25
Ja pie**ole, jest gdzieś przetłumaczona wersja? Coś tam ogarniam ruskiego, ale bym z chęcią się dowiedział co tam psioczą :D

kr...........wa

2013-01-16, 09:40
Akcja według mnie ma drugie dno. Nie chodzi tylko o to, że ch*jowo parkują, ale też o to by bezkarnie dokopać bogatszym, którzy czują, że mogą więcej w Rosji. Ale odwagę mają chłopaki :-)

ritu4l

2013-01-16, 12:44
JE_not napisał/a:



rozumiem, ze samochod dla ciebie to tylko warczacy smok, o ktorym slyszales jakies legendy ale na oczy nie widziales, o obsludze nie wspomne?



Jaki to ma związek z tym co napisałem? Po ch*j odbiegasz od tematu gimbową gadką? A dla twojej informacji codziennie korzystam z samochodu i jeszcze ani jednej stłuczki nie miałem w swojej karierze.

JE_not

2013-01-19, 19:42
ja nie mowie tu o stłuczkach, ale o konieczności zaparkowania w większym miescie, gdzie parkingu nie uswiadczysz tak, jak u ciebie na wsi. dodatkow, z tego co jestem w stanie zrozumiec z rosyjskiego i sobie ze slownikiem wytlumaczyc, nie kazdy jest chamem, oni mowia po prostu odjedz, w tonie wypie**alaj stad, bo my jestesmy super spoleczniaki i nam wolno robic co chcemy a tobie nie.