18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podstawy obsługi wybranych modeli broni palnej. Część I

Adamo55 • 2014-05-11, 11:58
Witajcie sadole. Znalazłem materiały które powinny was zainteresować. Każdy mężczyzna powinien wiedzieć co nieco o obsłudze broni, bynajmniej nie z Call of Duty. Jeżeli nie wie to jest p*zdą. To tyle w tym temacie.
Sadolkom taka wiedza też może się przydać. :)

Seria filmików które wam tu zaprezentuję ma na celu wyedukowanie odbiorcy w podstawach obsługi wybranych modeli broni palnej.
Co jest istotne w dużej części będą to bronie które są dosyć powszechne w naszym kraju, chociażby przez to, że były lub są używane przez nasze służby.

Na razie jest dostępna pierwsza seria filmików w których brodaty Pan pokazuje samą obsługę broni, włącznie z rozkładaniem jej na czynniki pierwsze. W drugiej serii będzie prezentowane strzelanie z tych broni.

Jeżeli filmiki wam się spodobają będę na bieżąco wrzucał nowe tematy, po 2 lub 3 odcinki.

No to lecimy.

P64-Czak



P84-Wanad



MAG98



Zaj***ne z YT.

remi1982

2014-05-11, 12:47
Daje piwo, bo ciekawe i fajne filmiki. Aczkolwiek można obejrzeć tysiące takich filmów, ale na ch*ja się to zda jeśli człowiek nie ma obycia z bronią. Kto nie miał styczności z bronią, proponuję aby przeszedł się na strzelnicę, zapach prochu, poczucie mocy broni. Żaden filmik ani gra tego nie zastąpią.

Adamo55

2014-05-11, 14:27
remi1982 napisał/a:

Daje piwo, bo ciekawe i fajne filmiki. Aczkolwiek można obejrzeć tysiące takich filmów, ale na ch*ja się to zda jeśli człowiek nie ma obycia z bronią. Kto nie miał styczności z bronią, proponuję aby przeszedł się na strzelnicę, zapach prochu, poczucie mocy broni. Żaden filmik ani gra tego nie zastąpią.



Tak zgadzam się ale jednak po takim filmiku przynajmniej wiadomo co do czego służy. Nic nie zastąpi praktyki ale kto wie, może taka wiedza się kiedyś przyda. :roll:

Bozzarr

2014-05-12, 15:09
chcemy wiecej

Adamo55

2014-05-13, 11:02
Już niedługo będzie więcej. ^^