18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podstawowy błąd wszystkich teistów na świecie.

voidinfinity • 2017-05-23, 15:59


Swoją drogą, zna ktoś przypadek że modlitwa sprawiła że jakiemuś kalece odrosła ręka, noga albo coś w tym stylu? ;-) Bo mam dziwne wrażenie, że czary nie działają na to co obserwowalne i mierzalne - za to znakomicie działają w świecie fikcji i urojeń ;-)

Ork.Fajny

2017-05-23, 22:43
Waleczni ateiści po raz kolejny pokazują swoim Babciom jak bardzo nimi bohatersko gardzą za to że żeby dostać parę złotych ekstra musieli cierpieć pod tyranią chodzenia do kościoła co niedzielę <3
Mniej więcej taki jest sens tego postu. Poza bycia kolejną żałosną próbą sprowokowania jakiś świrów, aby się na was rzucili z zębami rzekomo udowadniając wasze "racje".
A w między czasie wszyscy inni normalni i wierzący ludzie będą kontynuować swoje życie a część z nich na respektowanych stanowiskach naukowych i którzy rozumieją więcej nt. zasad działania świata niż autor.
Ork=Fajny out. <micdrop>

sumka

2017-05-23, 23:08
Ork.Fajny, Gardzimy to ch*jami ubranymi na czarno którzy pod obietnicą życia po śmierci opie**alają nasze babcie z resztek emerytury. Może czujesz z nimi więź bo będąc ministrantem zostałeś seksualnie uświadomiony i stąd masz teraz z tym jakiś problem.

Ork.Fajny

2017-05-24, 13:59
Jeden "wyzywa mnie" od studentów. Drugi twierdzi że byłem ministrantem i mnie czarny w kakao trącił. Trzeci twierdzi że mam bule w okolicy odbytniczej. Nic tak nie działa lepiej na wsparcie kościelnych argumentów jak zachowywanie się gorzej niż Ci, których oskarżacie.
Ork.Fajny out. <micdrop>

voidinfinity

2017-05-24, 15:56
@up

Zapytać się już nie wolno? Coś taki pospinany? Kampania wrześniowa się szykuje czy co? :amused:

Ork.Fajny

2017-05-24, 16:51
Ty mi powiedz. Zdaje się że wiesz więcej o mnie niż ja. Może to Ty masz jakąś sesyjkę z psychologii, hmmmmm?

SQRW3L_ponury

2017-05-24, 16:54
Ork.Fajny napisał/a:

kolejną żałosną próbą sprowokowania jakiś świrów, aby się na was rzucili z zębami rzekomo udowadniając wasze "racje".


ale zdajesz sobie sprawę ze gdyby nie Ty i Twój wpis to by 'Im' (w tym mnie) sie 'nie udało' ? 8-)

voidinfinity

2017-05-24, 17:58
Ork.Fajny napisał/a:

Ty mi powiedz. Zdaje się że wiesz więcej o mnie niż ja. Może to Ty masz jakąś sesyjkę z psychologii, hmmmmm?



Nie wiem, pytam - ale zamiast odpowiedzieć jak normalny człowiek coś kluczysz ;-)

Coś mi się wydaje, że trafiłem w czuły punkt. Ale uwierz, nie chciałem wyciągać twoich wstydliwych spraw na forum publiczne, nawet jeżeli zrobiłem to przypadkiem ;-)

Ork.Fajny

2017-05-24, 21:38
SQRW3L_ponury napisał/a:

ale zdajesz sobie sprawę ze gdyby nie Ty i Twój wpis to by 'Im' (w tym mnie) sie 'nie udało' ? 8-)


Niezbyt się wam udało bo nie ma tutaj żadnego religijnego świra, który łyknął te szambo.

____________________________________________________

voidinfinity napisał/a:

Nie wiem, pytam - ale zamiast odpowiedzieć jak normalny człowiek coś kluczysz ;-)


Kluczę. Oczywiście. Co jeszcze wymyślisz? Bo widzę że jesteś takim typowym kretynem w sieci co myśli że jak pierwszy zacznie snuć domysły na temat innej osoby, to już wygrał i te domysły są prawdziwe.

voidinfinity napisał/a:

Coś mi się wydaje, że trafiłem w czuły punkt. Ale uwierz, nie chciałem wyciągać twoich wstydliwych spraw na forum publiczne, nawet jeżeli zrobiłem to przypadkiem ;-)


Pomijając fakt że studia skończyłem ponad rok temu, to nie wiem co jest takiego czułego w nazwaniu mnie studentem albo że czegoś być nie zaliczył w pierwszym terminie. Powinieneś bardziej doprecyzować o co Ci chodzi, bo nie każdy operuje twoim dziwnym słownikiem w którym "student" to obelga.

Ork.Fajny

2017-05-25, 09:42
Ale ja się nie spinam, po protu albo trollujesz albo jesteś wyjątkowo niedojrzały i dla Ciebie każda wiadomość czy każda wypowiedź, która nie jest prostym równoważnikiem zdania jest jakimś negatywnym czymś i w tym przypadku takie zdanie oznacza że muszę być sprowokowany czy spięty czymś. To jest taka trochę logika Seby spod bloku, który powie coś komuś, ktoś mu odpowie w bardziej złożony sposób i Seba ze swoimi kolegami zaczną z tego brechtać, bo sami nie są wstanie pojąć że to oni są kretynami w tej sytuacji.

voidinfinity

2017-05-25, 12:06
@up

Historia twojego życia mnie urzekła ;-)