18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podryw na masaż

TomdeX • 2013-04-20, 10:51
Goście podrywają kobiety na masaż ;] I dostają ich numer telefonu. W Polsce to byś prawdopodobnie tylko w ryja dostał...

defcon1

2013-04-20, 13:50
TomdeX napisał/a:



A robiłeś kiedyś przypadkowo poznanej kobiecie masaż? Pewnie nie, to skąd wiesz, że byś nie dostał w ryja? Napisałem "prawdopodobnie", więc skąd ten hejt?



Stąd że co raz widzę takie podpisy pod filmikami tego typu. Takich rzeczy ja nie robiłem, ale znam ludzi i na własne oczy widziałem jeszcze głupsze akcje i reakcja jest podobna jak na filmiku. To zależy od osoby a nie od kraju. Nie miałem na celu hejtowania a bardziej uświadomienie że to nie kraj pochodzenia determinuje reakcję ludzi w takich sytuacjach.

Cytat:

Mówicie, że w Polsce by nie przeszło. W Polsce większość facetów nie ma odwagi, żeby podejść do obcej kobiety. Więc nie mówmy o tym, że np. Waldek podbija do kobiety i zaczyna ją masować, a później prosi o numer. Prędzej kumpla by wysłał który swoją drogą i tak by nie poszedł. 'No weź bo mi tak głupio'


A ty myślisz k***a że jeden typ wrzucił filmik to każdy mężczyzna tam tak robi?

qwased

2013-04-20, 13:55
Dobry motyw, trzeba wypróbować :)

mexik

2013-04-20, 13:59
gonzo3211 napisał/a:

O, tak. W Polsce od razu te babki by cię wyr*chały i nasrały do ryja...



Nie. Tak by było u kitajców. :kupa:

JA...........or

2013-04-20, 14:15
Jebie fejkiem.
Prosty argument.
Jakosc nagrania jest wybitnie dobra, kamerowane ze stabilizatora.

oponaodjelcza

2013-04-20, 14:20
Nie ma co kombinować, czy jebną czy nie, bo to zależy od wielu czynników, przede wszystkim od tego, jak będzie wyglądał facet, który ją będzie masował. Jak się odwróci i zobaczy pryszczatego zwyrolskiego spaślaka, to podniesie wrzask i i jebnie. Jeśli kolo będzie według niej przystojny to przechodzimy do następnego czynnika, czyli np jak bardzo jest spięta, zajęta, czy ma chłopaka, czy jest szmatą, czy jest introwertyczką, czy ekstrowertyczką... Takie akcje ładnie wyglądają na zmontowanych filmikach, bo wybiera się akcje, które poszły ładnie, a nie wiadomo ile to było godzin filmowania i ile liści na twarz, więc nie widzę sensu jarania się takim gównem.

Zl...........ny

2013-04-20, 14:23
gonzo3211 napisał/a:

O, tak. W Polsce od razu te babki by cię wyr*chały i nasrały do ryja... Już nie róbcie z Polski drugiej Rosji czy ch*j wie czego.



W Polsce ludzie nie mają luzu, max co mogłoby z takiej akcji wyjść to desperacki chichot, ewentualnie wielkie oburzenie i syta wiązanka.

McSzczery

2013-04-20, 14:25
defcon1 napisał/a:

Nie miałem na celu hejtowania a bardziej uświadomienie że to nie kraj pochodzenia determinuje reakcję ludzi w takich sytuacjach.



Zapomniałeś o czymś. Pozwól, że Ci podpowiem!
Zaczyna się na R a kończy na osja.

RockyWood

2013-04-20, 14:46
wszystko lux dopóki gość masujący to tzw potocznie wśród lasek "ciacho" - zwykły podryw który zadziała na każdą samotną piczę. Widziałem podobną akcję w Tarnowie na rynku - nie tylko był masaż bo chłopak był na prawdę pomysłowy ale niestety dla niego 99% przypadków kończyło się tekstem "sorry mam chłopaka" - może dlatego, że podrywający nie był ani brunetem ani murzynem ani mięśniakiem w ciemnych okularkach.

genghiskhan

2013-04-20, 16:10
Dyadya_Sasza napisał/a:

@SkyRunner: MacBooka nie szkoda ;)


noo pewnie sam masz lepszego, kto by się szajsem za $2000-3000 przejmował :shock:

:lodowka: co za poj***na polska mentalność - nie stać mnie na coś co faktycznie jest fajne i na co dzień używane za oceanem, więc hejtuję :samoboj:

freaky

2013-04-20, 16:15
Mając epizod maniakalny, robiłem bardziej brawurowe akcje spotykając się z pozytywną reakcją pań. Jednak w okresie już "remisyjnym", nawet o godzinę nie zapytam w obawie przed ewentualnym lepem w ryj :-? :roll:

rusofil

2013-04-20, 16:54
I dobrze, że by w ryja dostał. Dotykanie kogoś bez zgody drugiej osoby to sk***ysyństwo i wjeżdżanie do cudzej strefy prywatności. Ludziom się w dupach przewraca, sk***iele myślą, że wszystko im wolno. Patola.

JADoktor napisał/a:

Jebie fejkiem.
Prosty argument.
Jakosc nagrania jest wybitnie dobra, kamerowane ze stabilizatora.



Filmowane, k***a!

Zly_wrecz_okropny napisał/a:



W Polsce ludzie nie mają luzu, max co mogłoby z takiej akcji wyjść to desperacki chichot, ewentualnie wielkie oburzenie i syta wiązanka.



W Polsce być może kobiety bardziej się szanują. Tu nie chodzi o luz tylko o poszanowanie samej siebie. Może to dla ciebie nowość, ale dużo kobiet nie jest szmatami, które dają się obmacywać obcym.

ro...........k5

2013-04-20, 17:27
Co ta ostatnia mówi ? ostatnie 2 jej zdania bo nie rozumiem

_Amarok_

2013-04-20, 19:46
ja tam bym gwałciła faceta.... ale ok...

przemas1234

2013-04-20, 21:19
ojej jakie to słitaśne na pewno potem dały mu jeszcze nasrać sobie do ryja..

Zl...........ny

2013-04-21, 13:32
rusofil napisał/a:


W Polsce być może kobiety bardziej się szanują. Tu nie chodzi o luz tylko o poszanowanie samej siebie. Może to dla ciebie nowość, ale dużo kobiet nie jest szmatami, które dają się obmacywać obcym.



Uhuhu z tym szanowaniem to żeś pojechał, wystarczy, że te święte dziewice pojadą za granicę to pierwszy lepszy ciapak robi z nimi co chce. Polki za granicą to największe k***iska bez godności.