18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podryw informatyków

nevmano • 2013-03-04, 23:38
nowa seria pamiętników z wakacji i od razu z pie**olnięciem

PS czarna :spermshot:

rzba1991

2013-03-05, 13:29
sofokles? ku*wa co to ma byc???!!!

Kowal_ssj5

2013-03-05, 13:34
Co ja k***a oglądam...?

A potem dziwy że poprawki na studiach...

raf-ret

2013-03-05, 13:43
k***a ubrania im ukradli a stroje kąpielowe chamy zostawiły ;/

buziak to buziak kolega powinien wyjąć pałę jak one takie mądre :D

vonFuchs

2013-03-05, 13:46
Laski przynajmniej ładne, było na co popatrzec. Bez dźwięku filmik tylko zyskuje.

Nashi

2013-03-05, 14:16
100mph napisał/a:

ten dowcip z bramą DNS zajebisty!


z bramą DNS... :homer: :ks_homer: :homer_uv:

nevmano

2013-03-05, 14:26
Szychu187 napisał/a:

Ktoś wie czy wróciły z sianem i telefonem? ;/


wróciły ;)

RafalMKS

2013-03-05, 14:58
ch*jowe jak lato z radiem

caly ten bajzel taki jest... :D

Green ninja

2013-03-05, 15:14
Polsat zdecydował się na emisję trzeciej serii "Pamiętników z wakacji". To program, który był liderem oglądalności w swoim paśmie. W kolejce, żeby w nim wystąpić, czeka 25 tys. osób. Mimo, że takie seriale nie są najwyższych lotów, to sukces komercyjny i niskie koszty produkcji sprawiają, że wiosną zobaczymy kilka nowych tytułów
Stacje telewizyjne znalazły nowy format, który okazał się żyłą złota - jest tani w produkcji i przyciąga dużą liczbę widzów. Chodzi o telenowele dokumentalne (z ang. docu soap albo scripted docu). To format, który przyszedł do nas z Zachodu. Formuła jest prosta: amatorzy odgrywają sceny przed kamerą według nieskomplikowanego scenariusza: kłótnia rodzinna, zdrada, problemy finansowe. Największą popularnością takie seriale cieszą się w Niemczech i we Włoszech. Nazwy programów mówią same za siebie: "Ukryta prawda" (TVN), "Trudne sprawy" (Polsat). Jednak największą popularność zdobyły emitowane w stacji Zygmunta Solorza "Pamiętniki z wakacji".

Ile to kosztuje?

Stacje telewizyjne chętnie zamawiają takie programy, bo są one tańsze w produkcji od tradycyjnych seriali. Mniejsze koszty to efekt tego, że przed kamerą występują amatorzy wyławiani na castingach, którym nie trzeba płacić takich gaż jak zawodowym aktorom. Często na planie występują sami członkowie ekipy filmowej.

Dodatkowo sceny realizowane są bez dodatkowego oświetlenia i nie w studiach filmowych, ale w wynajętych mieszkaniach. Wyjątkiem są "Pamiętniki z wakacji", które kręcone są w ciepłych krajach.

Za produkcję "Pamiętników z wakacji" odpowiada firma Tako Media należąca do Okiła Khamidowa, wieloletniego reżysera serialu "Świat według Kiepskich". - Wyprodukowanie jednego odcinka telenoweli dokumentalnej kosztuje kilka razy mniej niż normalnego serialu. Dla przykładu przy normalnej produkcji ekipa realizatorska liczy 60 osób. U nas jest ich trzy razy mniej. Potrzebujemy też mniej sprzętu - mówi Okił Khamidow. - Aktorom płaci się dużo mniej. Nie mówię o pieniądzach, które trzeba by zapłacić Bogusławowi Lindzie, ale nawet świeżo upieczonym absolwentom szkoły teatralnej - dodaje Khamidow. Ile dokładnie Polsat płaci za produkcję serialu to tajemnica handlowa.

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13204829,_Miesny_jez__recepta_telewizji_na_kryzys__Miliony.html#ixzz2MftNTLo6

luki666

2013-03-05, 16:17
Ten z lewej ma doj***ne okularki. ;d

WEEED

2013-03-05, 19:27
RafalMKS napisał/a:

ch*jowe jak lato z radiem Obrazek

caly ten bajzel taki jest... :D





Z jakiego to filmu ????

Xesis

2013-03-05, 20:18
Ja pie*dole SOFOKLES ku*wa.

nie no kogo ja oszukuje, sam jestem infonerdem
"moje ziomy" :) / :(

ps.

maska podsieci jak coś

Qdlej

2013-03-05, 20:47
Ciekawe czy przyszły?