18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podróżujący w czasie

Nejm • 2015-07-16, 14:16
Grupa filmowców przedstawia historię młodego Ukraińca, który mógł być podróżnikiem w czasie. Ponomarienko, wyposażony w nową i wolną od zniszczeń legitymację z lat 50 oraz aparat fotograficzny z tamtej epoki, pojawił się w 2006 roku w Kijowie. Jego podróż została uwieczniona na kamerze psychiatry, do którego skierowano mężczyznę.



Bankracy

2015-07-16, 14:45
E tam żadna nowość, przy odpowiedniej ilości wódki potrafię sie teleportować!

rust

2015-07-16, 15:02
Baltazar_4-20 napisał/a:

E tam żadna nowość, przy odpowiedniej ilości wódki potrafię sie teleportować!


Fakt tyle że to z reguły działa w jedną stronę :amused:
Lubie takie bajki piwko leci :ok:

idejakprzecinak

2015-07-16, 17:54
jak napiłem się w piątek a obudziłem w poniedziałek rano i nie wiem dlaczego we własnym domu to też się liczy jako podróż w czasie? :D

taajniak

2015-07-16, 19:34
Dobry materiał... leci piwko.

cola1111

2015-07-16, 20:07
idejakprzecinak
Twój przypadek to nie tylko podróż w czasie, ale także teleportacja!!!

nosoundz

2015-07-16, 21:08
Czytałem o tym w którejś z gazet typu Focus. Za filmik piwko i dodatkowe spostrzeżenie - rosyjskie programy nawet paranaukowe są lepiej nakręcone i nie traktują widza jak debila w przeciwieństwie do filmów na national geographic, History czy innych amerykańskich. Gdyby to wszystko jeszcze czytała Czubówna..

lorddiod

2015-07-17, 01:52
po zdjeciu kijowa z przysz;osci mam rozumiec, ze ruscy wygraja ww3 i beda rzadzic?

RegularJohn

2015-07-18, 18:59
Zdjęcie z 1978 roku i to "z przyszłości" to jedno i to samo, wystarczy spojrzeć na kołnierzyk.

Suspens

2015-07-18, 23:01
Hahah dobra bajeczka, a "nagranie" z kamery to majstersztyk jak nasze akcje przeciw dopalaczom :)

pi...........ja

2015-07-19, 19:30
Nieprawda. Podróże w czasie to jedna z tych rzeczy, które są możliwe z naukowego punktu widzenia i wiadomo nawet jak miałoby to działać, tylko nie da się na razie tego robić. Może kiedyś, gdy odkryte zostaną a raczej ujawnione światu super źródła energii i materiały czy pierwiastki o odpowiednich właściwościach.

Samudaripen

2015-07-19, 22:45
lorddiod napisał/a:

po zdjeciu kijowa z przysz;osci mam rozumiec, ze ruscy wygraja ww3 i beda rzadzic?


Na moje, to wybory wygra ugrupowanie Korwin, Polska w ciągu pięciu lat stanie się jednym wielkim Manhatanem, z lasami i przedmieściami pomiędzy miastami i cały świat stwierdzi, że należy wprowadzić korwino-liberalizm, a efekty będą mniej więcej takie jak widać na zdjęciu "Kijowa z przyszłości". Właściwie, to ten Kijów, to bieda przy tym jak będzie wyglądać Śląsk, czy Warszawa ;-)

Hereticus

2015-07-20, 15:32
Przeniósł się w czasie to znaczy, że się przeniósł i wszystko w temacie. Jest jasno napisane, to na ch*j drążyć.

LadyCarminqa

2015-07-21, 18:48
Nie wiem jak się odnosić do reszty filmu, ale ostatnie zdjęcie to budynki ctrl+c ctrl+v

nickname010

2015-07-22, 23:12
Mnie zastanawia ta znakomita jakość nagrania radiowego z 58 roku. Po drugie za ZSRR w radiach i telewizji pracowali mężczyźni. Nie przypominam sobie kronik z tych lat które prowadziła kobieta. W stanach ok ale nie na ukrainie. Z drugiej jednak strony po co mieli by to robić? Ukraina jak i polska nie jest krajem w którym na takich programach można zbić majątek jak na zombie w USrA. Po kolejne ukraińscy naukowcy nie są osobami kompetentnymi do opowiadania o nowoczesnych technologiach. Wspomnieli o Einsteinie ale nic o tunelach czasoprzestrzennych, które wynikają jasno z jego teorii i potwierdzają zasadność łamania bariery czasu. Sprawa z podróżami w czasie ma się jak czarne dziury. Czytałem książkę Hawkinga z lat 80-tych gdy nie potwierdzono jeszcze istnienia pierwotnych czarnych dziur. Przewidział je i opisał. Dziś notujemy je za pomocą aparatury pomiarowej i poprawiamy jego teorię. Z podróżami w czasie jest tak samo. Wiemy, że można ale nie wiemy jak. Ta historia ma jednak sens. Niemcy przekazali po WW2 amerykanom technologię konstrukcji "dzwonów". Czy rosja ma gorszych agentów? Ich naukowcy nieraz też udowodnili, że pod groźbą śmierci zrobią wszystko. A to były czasy zimnej wojny. Może i ten film to plotka, ale w każdej jest ziarnko prawdy. Pozdrawiam