18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podróż przez Azję w HD

Cały_Idiota • 2015-04-13, 22:35
Temat dla ludzi ciekawych świata. :-) Pierwsze dwa filmiki przypominają grę "Far Cry 4".







Reszta po rozwinięciu:
spoiler

InnyName

2015-04-15, 12:46
@@@eterhal

Czemu Cię nie stać ?

w wielu wypadkach wystarczają grosze, potwierdza to ten kolo co jeździ po Rosji o którym ktoś pisał na sadolu.

Bierzesz 4-5tys, bierzesz bezpłatny urlop na 2-3 miechy i jedziesz do biednych krajów.


Polecam samemu organizować wycieczki, np: motocyklem, nie trzeba mieć super drogiego motocykla, wystarczy mały zadbany sprzęt. Jedzie się gdzie chce, ogląda co chce, nie ma żadnych ograniczeń jak w przypadku samochodów osobowych.

Jedyne co trzeba to nie mieć małych dzieci, mieć możliwość puszczenia pracy, trzeba mieć jaja no i mieć na uwadze fakt, że jak wrócisz to będziesz szukał nowej pracy...

szachu44

2015-04-15, 12:56
eterhal napisał/a:

k***a nie stać mnie :/



I tu cie zdziwię. Wróciłem w zeszłym tygodniu z Tajlandii i muszę stwierdzić, że jeśli nie chcesz się gościć w tym kraju jako turysta, to życie tam kosztuje naprawdę grosze. Za 7 zł mogłem zjeść świetny obiad w street foodzie. Piwo jedynie droższe niż w Polsce dlatego warto zainwestować trochę grosza w coś mocniejszego i tak się opłaci. Wycieczki są mega tanie jeśli załatwiasz je sam na miejscu. Możesz naprawdę dobrze się targować. Jedynie gdzie kasa idzie to cluby. Za to panny wcale nie są drogie dla amatorów sexturystyki. Za 6-10 zł masz lodzika. Nocka kosztuje 100 zł. Sam nie skorzystałem bo niestety nie miałem k***a jak ale powiadam wam warto. Tajki są śliczne :) . Jak chcecie to mogę wrzucić kilka fajnych fotek. Lecz od razu mówię, zdjęć z burdelów i Tajek z ku*asami no fotkach nie mam. Chyba :)

DmNQ

2015-04-15, 14:22
Filmiki w takiej jakości to chyba nie tutaj. Prędzej sam zwiedzę te miejsca niż serwy sadistica przetworzą te filmiki.

Wojtylak

2015-04-15, 15:10
HD na sadolowym playerze?
pozdrawiam

exculibrus

2015-04-15, 18:03
Nie no, bez jaj. Poproszę o link do źródła, bo tego oglądać się tutaj nie da...

kofaniutki_misio

2015-04-15, 22:22
można prosić w jednym filmie to wszystko? :)

pyby

2015-04-17, 15:16
dajcie jakiś link do tego na YT bo pie**olca dostac można..

Cały_Idiota

2015-07-27, 08:49
I jeszcze trochę filmików z Japonii. Oczywiście każdy w HD. ;)








































Reszta w spojlerze
spoiler











A na zakończenie - Wietnam w 1080p. :-)

spoiler