18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podpalił kolegę dla żartów

Jesse.Pinkman • 2023-11-27, 18:20
Bardzo śmieszny żart. Źródło.

Lo...........cz

2023-11-27, 19:12
Dżesi… Fajnie sobie zerujecie na tym Podlasiu.

Da...........st

2023-11-27, 19:35
po co dla małp motocykle?

alojz

2023-11-27, 20:40
mnie kiedys taki jeden oblał rozpuszczalnikiem chcąc podpalić, najlepsze jest to, że z gościem sie lubiliśmy, ale jak se popił to mu odpie**alało, zaś zycie zawdzięczam typowi którego nie cierpiałem, a który wydzwonił temu pierwszemu w zęby, nim zdążył mnie podpalić.. Jak jednego razu bylśmy u jednej dziewczyny to jej ojciec powiedział, że jakby sie znalazł który, co by wyekspediował na tamten świat psa który ledwo łaził po działce, to stawia litra, bo w domu nie ma nikogo, kto by ukochanego psiaka zawiózł do weterynarza. Gdy to usłyszał ten od rozpuszczalnika - a był na bani - to złapał zwierzaka i utopił w wiadrze w którym była woda używana przed chwilą do mycia schodów, na ten widok babka fiknęła orła i sie zdawało, że razem z psem zapukają go niebieskich wrót

zonkollo

2023-11-27, 21:07
alojz napisał/a:

mnie kiedys taki jeden oblał rozpuszczalnikiem chcąc podpalić, najlepsze jest to, że z gościem sie lubiliśmy, ale jak se popił to mu odpie**alało, zaś zycie zawdzięczam typowi którego nie cierpiałem, a który wydzwonił temu pierwszemu w zęby, nim zdążył mnie podpalić.. Jak jednego razu bylśmy u jednej dziewczyny to jej ojciec powiedział, że jakby sie znalazł który, co by wyekspediował na tamten świat psa który ledwo łaził po działce, to stawia litra, bo w domu nie ma nikogo, kto by ukochanego psiaka zawiózł do weterynarza. Gdy to usłyszał ten od rozpuszczalnika - a był na bani - to złapał zwierzaka i utopił w wiadrze w którym była woda używana przed chwilą do mycia schodów, na ten widok babka fiknęła orła i sie zdawało, że razem z psem zapukają go niebieskich wrót



Fajnych masz kolegow i rodzine jpdl , zglos sie do trudne sprawy....

smc

2023-11-27, 22:44
To nie żarty, to ostrzeżenie...

Rangraf

2023-11-28, 00:24
alojz napisał/a:

mnie kiedys taki jeden oblał rozpuszczalnikiem chcąc podpalić, najlepsze jest to, że z gościem sie lubiliśmy, ale jak se popił to mu odpie**alało, zaś zycie zawdzięczam typowi którego nie cierpiałem, a który wydzwonił temu pierwszemu w zęby, nim zdążył mnie podpalić.. Jak jednego razu bylśmy u jednej dziewczyny to jej ojciec powiedział, że jakby sie znalazł który, co by wyekspediował na tamten świat psa który ledwo łaził po działce, to stawia litra, bo w domu nie ma nikogo, kto by ukochanego psiaka zawiózł do weterynarza. Gdy to usłyszał ten od rozpuszczalnika - a był na bani - to złapał zwierzaka i utopił w wiadrze w którym była woda używana przed chwilą do mycia schodów, na ten widok babka fiknęła orła i sie zdawało, że razem z psem zapukają go niebieskich wrót



A ty stałeś i patrzyłeś na sytuację, tak samo , jak ktoś by podpalał gościa oblanego rozpuszczalnikiem. Masz coś z głową powaleńcu. Do lekarza wiadomo jakiego.

TerazPolska123

2023-11-28, 06:05
czasami przypadkowo spontanicznie wychodzi co siedzi ludziom w głowie

kris1978

2023-11-28, 07:12
,Zajebista sprawa. Ja również dla żartu, nawet nie próbowałbym go gasić.

Laqss6

2023-11-28, 09:39
Ba, najpierw podpalił a później jeszcze po nim poskakali :D

killua

2023-11-28, 12:07
kto nigdy nie podpalił ziomka niech pierwszy rzuci koktajlem mołotowa.

Olashenco

2023-11-28, 13:50
Kiedyś dawny znajomy wkręcił mi kawałek wiertła w nogę wkrętarką. Na szczęście miałem dżinsy które zaabsorbowały siłę wkrętarki, więc obyło się bez krwi. Tylko tępy ch*j mi nówki spodnie zniszczył, zajebisty żart. Debil :roll: