18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podjazd pod McDrive

Ec...........on • 2010-11-04, 16:50
Bieda zmusza do wszystkiego... :mrgreen:


Wiochmen

2010-11-05, 11:28
pewnie ta co ich filmowala jest gruba

Lupi

2010-11-05, 11:50
leśniak - pavulonik 5 i do spania. ch*ja byś zrobił internetowa kreaturo ^^

Co do pomysłu i filmu... Jezu jebie mnie to kto kupuje jak kupuje... Moze mieli k***a isc napie**olic sie jak zule pod pomnikiem i rzucac w ludzi jajkami?
Jezus. Studiujesz czy sie uczysz? Bo to DWA rózne pojecia. Ja nie zamierzam 5 lat studiów spedzic przed ksiazkami, tylko miec co wspominac, bo potem przyjdzie dorosłe zycie, bo nie wypada, bo nie mozna, bo za starym jestem. A jesli k***a ty wolisz siedziec te 5 lat przed ksiazkami a potem zapie**alac 40 lat i w wieku 60 lat uswiadomic sobie ze byles tylko kolejną nic nie znaczącą jednostka... No sorki - do piachu i nie pie**ol. Góry morze i inne rzeczy moge robic w wieku 40 lat. Takich "odpałów" bez dopalaczy czy innego scierwa - moge tylko teraz, póki nikt mi nie mówi ze za to wylece z roboty, ze daje zły przyklad dziecku...

Wiochmen

2010-11-05, 12:38
Cytat:

leśniak - pavulonik 5 i do spania. ch*ja byś zrobił internetowa kreaturo ^^

Co do pomysłu i filmu... Jezu jebie mnie to kto kupuje jak kupuje... Moze mieli k***a isc napie**olic sie jak zule pod pomnikiem i rzucac w ludzi jajkami?
Jezus. Studiujesz czy sie uczysz? Bo to DWA rózne pojecia. Ja nie zamierzam 5 lat studiów spedzic przed ksiazkami, tylko miec co wspominac, bo potem przyjdzie dorosłe zycie, bo nie wypada, bo nie mozna, bo za starym jestem. A jesli k***a ty wolisz siedziec te 5 lat przed ksiazkami a potem zapie**alac 40 lat i w wieku 60 lat uswiadomic sobie ze byles tylko kolejną nic nie znaczącą jednostka... No sorki - do piachu i nie pie**ol. Góry morze i inne rzeczy moge robic w wieku 40 lat. Takich "odpałów" bez dopalaczy czy innego scierwa - moge tylko teraz, póki nikt mi nie mówi ze za to wylece z roboty, ze daje zły przyklad dziecku...




tak lepiej sie teraz posmiac i potem przez 40 lat zapie**alac za 1500 zl masz racje... pie**ole studia bo mi na h*j jak potem bede miec co wspominac...h*j tam ze potem bede zalowac ze sie nie uczylem przez 5 lat ale jakie wspomnienia np ze wraz z 3 kolegami podbilem pod maka zajebista sprawa

Kwass

2010-11-05, 13:01
k***a skąd się biorą takie barany!!!!
Żeby Adolf żył.....

~LegendarnyZiom

2010-11-05, 13:24
Mi to bardziej wygląda jakby się oni zabawiali w kolejarza.

Lesniak007

2010-11-05, 14:44
Lupi
Dziecko drogie studiuję już 3 lata a jestem dalej na pierwszym roku. Takie zabawy nie są k***a śmieszne. Śmieszne jest np wyj***ć z 10 piętra lodówkę lub telewizor z akademika, pośmiać się później dalej ruszyć chlać ruski spiryt. Jestem wręcz zbulwersowany tym zachowaniem. Jak chcesz zobaczyć prawdziwe życie godnego imprezowicza to zapraszam do mnie. Może jakaś ruska wam nadstawi kotła to już nie będziecie prawiczkami i mi podziękujecie. Dziękuję za uwagę.

Lupi

2010-11-05, 14:49
Lesniak007 hehe to podziwiam zaparcie 3 lata na 1 roku byc. Ja umiem połaczyc nauke i studia...

A nie bede sie odnosił do dalszej czesci tekstu, bo ani bym nie chciał złapac od twojej "ruski" zadnego grzyba czy czegos, a z prorokami (vide tego ze WIESZ ze jestem prawiczkiem, wg. ciebie) nie rozmawiam bo sie was boje ^^

wronek89

2010-11-05, 16:56
Niedawno zrobiliśmy taki numer z ekipą.
youtube.com watch?v=u86ZGBx0vaI

~LegendarnyZiom

2010-11-05, 17:28
wronek89 napisał/a:

Niedawno zrobiliśmy taki numer z ekipą.
youtube.com watch?v=u86ZGBx0vaI



Hohoho, no boki zrywać.



To jest prawdziwa hardkorowa ackja pod Mcdonalds.

Miguel92

2010-11-05, 17:33
wronek89 napisał/a:

Niedawno zrobiliśmy taki numer z ekipą.
youtube.com watch?v=u86ZGBx0vaI



akcja zaczyna się od 1:38 ...

KlaudiaTyrek

2012-01-20, 00:34
mnie to wygląda albo na mc przy krajowej jedynce (włókniarzy/pabianicka) albo ten mcd na retkińskiej