18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podejrzenie partnerki o zdradę

phrontch • 2024-02-28, 17:50
W związku z czym przemoc jak najbardziej uzasadniona






majeńka

2024-02-28, 22:22
Jak można po takich kamieniach na betonie boso biegać? Nie stać ich na klapki za kilka reali? Z drugiej strony, te panieny mają całkiem ładne nogi.

Zaś chłop wygląda na takiego któremu za sam wygląd grozi nie 3 miesiące do 8 lat więzienia a co najmniej dożywocie z non-parole 25. Toż trzeba być durną aby się do takiego na chodniku zbliżyć a co dopiero razem zamieszkać.

Danajakkaka

2024-02-28, 23:06
Przynajmniej jeden który nie przypie**ala się do konkubenta tylko do "partnera"

Anal_Ogórek

2024-02-29, 03:54
Nowoczesny trójkąt z gadżetami. Czego to ludzie nie wymyślo...

Bul_od_bytu

2024-02-29, 16:05
Baba chyba nawet nigdy schabowych nie robiła bo jak tak kalecznie można próbować kogoś uderzyć? Prawie skasowała swoją koleżankę

Szpadel/łopata to jedno z bardziej śmiercionośnych narzędzi użytkowych. W okopach I WŚ robiła konkretny rozpie**ol w bliskich kontaktach z przeciwnikiem. Płaskim ogłuszysz, ostrym zabijesz :D

mateo997

2024-02-29, 16:46
Tylko tyle?

Sraj1

2024-02-29, 18:52
Danajakkaka napisał/a:

Przynajmniej jeden który nie przypie**ala się do konkubenta tylko do "partnera"



Patrząc na to jak bije, to mógby od faceta ładnie obskoczyć.

PrawdaJestJedna

2024-02-29, 23:36
Patrzcie na ten smutek, tę rozpacz w jego oczach w pierwszych scenach. Gość pewnie w sercu już miał wielkie plany, a tu ona okazała się być zwykłą suką. Ale co się dzieje dalej? Ona bierze go i jeszcze wypycha, jak jakiegoś śmiecia za próg... To chłop nie wytrzymuje i oddaje się agresji w jej kierunku. Tymczasem koleżaneczka-szmaciura leci w obronie swojej kumpeli, a w feministycznym szale nie zważa na środki, biorąc szpadel i napierdzielając po głowie. Oczywiście to facet jest tym złym, tak? Ku*wa i weź powiedz, że faceci nie płaczą.

PS: A może było na odwrót, wyczaił swoją miłość z daleka w klubie, a później zaczaił się i uznał, że wyrwie ją na borata, łapiąc w worek i wynosząc z domu, hehe :amused:

krasnal_hałabała

2024-03-10, 21:29
Współczuję facetowi i nie dziwię mu się, ilu mężczyzn wychowuje nieswoje dzieci? Już mam taki uraz od byłej i brak wsparcia od rodziny, że nawet nie wiem czy jestem synem swojego ojca, ale on akurat sam był sk***ysynem. Tak, wychowałem się w patologii i miałem żonę patuskę i wstydzę się tego. Tylko ja jeden jestem normalny, chociaż w sumie... jak się z takimi ludźmi żyje, to zgadnijcie czy można zachować normalność. Jeśli ktoś zechce mi kupić i zaaplikować lekarstwo w postaci kalibru 9 mm paralellum, aplikowane w tył głowy za pomocą aplikatora medycznego, modelu Beretta 92, to ja chętnie. Pozdrawiam. Piszcie priv.