18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podczas meczu w tenisa

okar19 • 2013-03-06, 16:56
Nadal z Benem Stillerem vs Juan Martin del Potroz z mała dziewczynką :mrgreen: :mrgreen:

AnubisM

2013-03-06, 22:34
Oj coś mi się zdaje że dziewczynka, tak jak Stiller, podstawiona.

krzychu_155

2013-03-07, 09:38
Szmigol napisał/a:

Nie znam się na tenisie , rakietę (tak się to chyba nazywa?) miałem w rękach może dwa razy w życiu. Ale świetnie się ogląda mecze z tego względu że nie ma tu aktorstwa , płaczu , nienawiści , zawsze kogoś z trybun wezmą na kort , tenisiści się wygłupiają i tworzą zajebistą atmosferę. Myślę że wychodzą z założenia że mają już tyle hajsu że na kort wchodzą żeby się dobrze bawić. I o to właśnie chodzi. Wielki Browar!



Z całym szacunkiem, ale chyba nie wiesz co piszesz. Takie zdarzenia jak to na powyższym filmiku zdarzają się TYLKO na meczach pokazowych, kilka razy w roku. Na wszystkich turniejach WTA i ITF a juz szczególnie na Wielkich Szlemach nie ma nawet mowy o jakimkolwiek kotakcie z publicznością, jest tylko ogromne skupienie na swojej grze. Aktorstwa w tenisie jest dużo szczególnie jeśli dany turniej nie ma systemu challange i nie można sprawdzić decyzji sędziego. Ale i tak tenis jest najlepszym sportem do oglądania. Dziś rusza Indian Wells kolejny tydzień światowego tenisa.

szyldek

2013-03-07, 22:25
Z tego samego turnieju. Azarenka zaprasza na kort jakiegoś pajaca.