18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podcięcie ciapaka bydlęciem

OxY • 2017-09-05, 20:12
Bliżej nieznany kozojebca zaznaje kopniaka w kostki bydlęciem. Siła odśrodkowa wyprowadzona głową w chodnik daje efekt wstrząśnienia mózgu. Mam nadzieję, że później długo cierpiał ;) Pozycja byka świadczy o potencjalnym uboju w ciapackiej formie h*jal. Akcja od 0:23


hadesposen

2017-09-05, 20:42
za opis w stylu fantastico h*jal w dupe

saves

2017-09-05, 21:41
Mogli od razu na nim zrobić ubój halal. :D

Ma...........ke

2017-09-05, 21:48
Cytat:

za opis w stylu fantastico h*jal w dupe


Już się tak nie ogłaszaj bo zaraz przyjdzie janlew i cie dupa będzie bolała.

Gizmolka

2017-09-05, 23:13
I tylko krowy żal.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 11:41
Popie**olony prawicowy, religijny, konserwatywny ciemnogród.
Powymyślali sobie jakieś k***a halal barbarzyńcy w dobie technologii i bardziej łagodnych środków uboju by zwierze nie cierpiało a te konserwatywne zjeby mają radochę że zwierze w męczarniach zdycha wykrwawiając się.

j***ć prawicowe sp***olenie.

100Burned

2017-09-06, 11:52
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Popie**olony prawicowy, religijny, konserwatywny ciemnogród.
Powymyślali sobie jakieś k***a halal barbarzyńcy w dobie technologii i bardziej łagodnych środków uboju by zwierze nie cierpiało a te konserwatywne zjeby mają radochę że zwierze w męczarniach zdycha wykrwawiając się.

j***ć prawicowe sp***olenie.




Nie prawicowe sp***olenie, nie prawicowe tylko muslimskie lewacki pomiocie.

Nawiązując do tytułu.. też mam nadzieję że długo cierpiał :)

sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 12:12
@100Burned

Islam to tradycja, konserwatyzm, tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie = prawica.

plater123

2017-09-06, 12:26
Kilka dni temu ciapaki miały Eid- świeto w którym składali w ofierze zwierzęta. Na ogół zwierzęta są zabijane w ubojniach i wiszą sobie za nóżki z podciętym gardłem. W Eid ulice ściekają krwią. Dosłownie ściekają krwią zwierząt. Dla takich sadoli jak tutaj zgromadzonych powinien to być przyjemny widok!

100Burned

2017-09-06, 12:34
@sezamkowy

I ch*j ale nie nasza. To że ukrowcy walą konia do zdjęć bandery, j***nego zbrodniarza to oznacza że nacjonalizm ogólnie jest zły?

Nacjonalizm i prawica to coś dobrego, bo chroni kulturę danego narodu przed skrzywieniami z zewnątrz.

Nie podoba się ubój halal, r*chanie dzieci, obcinanie głów to pisz że muslimy to pojeby a nie że prawica.

TB303

2017-09-06, 13:00
100Burned napisał/a:

Nacjonalizm i prawica to coś dobrego


Ty już lepiej więcej nic nie pisz :homer:
A nacjole to skrajna prawica, a każda skrajność nie zależnie od strony, to upośledzenie umysłowe i bezmyślność.

Jak za coś dobrego można uznawać bydło, które nazywając siebie patriotami, robi złą opinię prawdziwym patriotom nie tylko w Polsce, co na całym świecie?

Cytat:

bo chroni kulturę danego narodu przed skrzywieniami z zewnątrz.


Jeśli nacjonaliści mają chronić naszą kulturę, to ja już wolę jej brak :lodowka:

100Burned

2017-09-06, 13:16
TB303

Gdyby cały świat nie był przeciwko Polsce to może nacjonalizm dla zasady byłby debilny. Tyle że wszędzie się z nas śmieją, poniżają, umniejszają, nie tolerują.. w obliczu powyższego lepiej trzymać inne narody na dystans a za najlepszy uznawać własny.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 13:35
100Burned napisał/a:

Nie podoba się ubój halal, r*chanie dzieci, obcinanie głów to pisz że muslimy to pojeby a nie że prawica.



Jesteś idiotą wiec powtórzę jeszcze raz :krejzi:
Islam jest religią, tradycją bliskiego wschodu przekazywana z pokolenia na pokolenie, to konserwatywne "wartości" tych ludów - PRAWICA idioto :lol:
Wszelkie ugrupowania islamskie są prawicowe, bo wartości konserwatywne z definicji są zaliczane do prawicy, takie są fakty, nie wiem, dlaczego masz o to ból dupy :amused:
Poczytaj sobie czym jest prawica a czym lewica ;-)

100Burned napisał/a:

Gdyby cały świat nie był przeciwko Polsce to może nacjonalizm dla zasady byłby debilny. Tyle że wszędzie się z nas śmieją, poniżają, umniejszają, nie tolerują.. w obliczu powyższego lepiej trzymać inne narody na dystans a za najlepszy uznawać własny.



Tak wszyscy się z nas śmieją etc jebnij się w łeb, za dużo tv oglądasz zarówno tej krajowej jak i zagranicznej :krejzi:
Myślisz, że przeciętnego amerykanina, anglika, francuza, niemca, włocha, hiszpana interesuje to, co dzieje się w Polsce, myślisz k***a, że wszyscy inni dookoła nie mają niczego innego do roboty jak tylko całymi dniami myśleć o Polsce i o Polakach :lol:
Pewnie jeszcze mnisi buddyjscy gdzieś na stepach mongolskich czy w Tybecie nic tylko siedzą i medytują nad losem polski jakbyśmy byli k***a pępkiem świata :krejzi:
Na dodatek trzeba być kompletnym idiotą, by przejmować się tym, co jakieś media, gazety piszą coś tam o Polsce :idzwch*j:

100Burned

2017-09-06, 13:43
sezamkowyRozpie**ol

Matole.

Ból dupy mam o to że wrzucasz do jednego wora zarówno małpiszony jak i ludzi o bardziej konserwatywnych poglądach.

Przykład; prawicowy Polak nie zerżnie w dupę twojej kobiety na twoich oczach, nie poderżnie ci gardła dlatego że nie wierzysz w Boga, nie poleje kwasem twoich dzieci, nie wypie**oli w powietrze budynku pełnego cywili, nie rozjedzie ich itd Natomiast ciapak już to może zrobić. Dla ciebie i to i to jest prawicą i w równym stopniu na to najeżdżasz.

Tymczasem pomiędzy radykalnymi zachowaniami jednej i drugiej grupy jest na tyle duża dysproporcja że ja pie**olę.



Co do niechęci innych narodów do nas...

Tego co dodałeś edytując swój post kiedy ja pisałem powyższą treść nie jestem w stanie jakkolwiek komentować.
Jesteś takim cymbałem że kuuuurwa niejeden muzyk by chciał na tobie zagrać.
Tyle, więcej z lewakiem nie próbuję dyskutować.

Pisałeś wcześniej że jesteś po środku. W dupie po środku. Jesteś lewak i tyle.