18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podciąganie na drążku

~LegendarnyZiom • 2014-04-16, 17:20
Świetna technika. :ok:


Maddogg

2014-04-16, 17:24
Technikę ma dobrą, ale tak to jest jak się kupiło drążek za max 50zł.

TamGdzies

2014-04-16, 17:29
..o k***a, nie spodziewałem się tego!

MoTIko

2014-04-16, 17:38
Że co ma dobre? technikę? chyba do urazu. Jak ćwiczysz to chyba chcesz aby Twoja siła wzrastała, czyli robisz siłowo a nie jakieś wygibasy jakby to gałąź była....

Kluposz

2014-04-16, 17:44
Giba się jak pie**olony rezus.

Maddogg

2014-04-16, 17:49
MoTIko napisał/a:

Że co ma dobre? technikę? chyba do urazu. Jak ćwiczysz to chyba chcesz aby Twoja siła wzrastała, czyli robisz siłowo a nie jakieś wygibasy jakby to gałąź była....

Jak się nie znasz na rzeczy, to zamilcz. To jest pewne ćwiczenie w Street Workout. :kawa:

tico92

2014-04-16, 17:55
Maddogg napisał/a:

Jak się nie znasz na rzeczy, to zamilcz. To jest pewne ćwiczenie w Street Workout. :kawa:


Co ty pie**olisz ch*ja nie street workout ,się k***a giba całym ciałem jak debil zamiast podciągać się stabilnie i wykorzystywać prawidłowo partie mięśniowe ,tym bardziej street workout'u się k***a nie robi w domu chyba ,że masz k***a garaż z 4 metrowym sufitem najmniej ,aby se łba nie pobić ,zresztą sam mam drążek na którym podciągam się regularnie i nigdy takich nie technicznych wygibasów nie robiłem bo to się mija z celem

Maddogg

2014-04-16, 18:25
tico92 napisał/a:


Co ty pie**olisz ch*ja nie street workout ,się k***a giba całym ciałem jak debil zamiast podciągać się stabilnie i wykorzystywać prawidłowo partie mięśniowe ,tym bardziej street workout'u się k***a nie robi w domu chyba ,że masz k***a garaż z 4 metrowym sufitem najmniej ,aby se łba nie pobić ,zresztą sam mam drążek na którym podciągam się regularnie i nigdy takich nie technicznych wygibasów nie robiłem bo to się mija z celem

Po co się wypowiadasz na dany temat skoro ch*ja o nim wiesz? Bohaterowi filmu zapewne chodziło o to ćwiczenie które zobaczysz po 55 sekundzie poniżej (i jak na warunki domowe, to wykonywał je poprawnie):


Dla Twojej informacji dodam jeszcze, że da się ćwiczyć SW w domu, zależy jakie ćwiczenia przypadają nam w danym dniu, no ale co ja tam wiem, przecież Ty jesteś wielkim "specjalistą".

MoTIko

2014-04-16, 18:59
@Maddogg
Znawca się znalazł, takie ćwiczenie to sobie można w dupę wsadzić i gadanie, że jest to część SW niczego tutaj nie zmieni. Co tutaj niby ćwiczysz? parcie na framugę?
W objaśnieniach podstaw techniki SW jasno jest napisane specu, że nie wykorzystuje się dynamiki, tzn. nie gibasz się jak j***ny czernuch na gałęzi tylko robisz ćwiczenia siłowo. Technika przydaje się jedynie do testów sprawnościowych i popisania się przed kolegami rekordem, panie wszech znawco.

DreD4000

2014-04-16, 19:30
to i ja dojebię @maddoggowi :-)
aby się nie powielać to proszę mi powiedzieć czy ćwiczenie pana z pokoju przypomina ćwiczenie pana z dworku w 55 min? jeśli według ciebie tak to: 1 jesteś wybitnie spostrzegawczy 2 jesteś znawcą ćwiczeń ;-)

gremlin1982

2014-04-16, 20:03
Jego techniką jest brak techniki :D
Maddogg idź w ch*j pie**olisz głupoty!

MoTIko

2014-04-16, 20:04
@Maddogg
mam rozumieć, że to jest strona z której czerpiesz wiedzę? chyba nie muszę ci przytaczać takich stron jak kalistenika polska, kfd, no i może trochę literatury?Lafay, Wade, Tsatsouline i wiele wiele innych. Piszą właśnie o SW- a tak dokładniej to o kalistenice. Weź najpierw poczytaj więcej na ten temat, bo ja opieram wiedzę nie tylko na wszech wiedzącym internecie.

LICH0

2014-04-16, 20:17
Tyle filmów w sieci jak ciula spadały razem z domowymi drążkami a oni dalej to robią.... :homer:

Glutfacekillah

2014-04-16, 20:19
Podciągnięcia do klatki(a nie brody) z wygięciem do tyłu- ćwiczenie które pomoże wykonywać muscle-up'a. Pozdrawiam ludzi którzy nie pie**olą o rzeczach, o których nie mają pojęcia :D