18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Podatek cukrowy

pazuzu • 2021-01-03, 11:39
Suchar z netu

- Co podać
- Colę
- Z Whisky ?
- Nie trzeba, stać mnie


* w niektórych sklepach 1,5 l coli kosztuje juz 8 zł

ra0mir

2021-01-03, 20:30
Rebeliant napisał/a:

Niedobry podatek. Państwo ma ch*j do tego, co każdy idiota robi ze swoim życiem. Chcesz, to się truj cukrem albo alkoholem albo tytoniem albo czym tylko zapragniesz. Twoja sprawa, twoja wola, twoja wolność osobista.
Wszelkie tego typu podatki istnieją tylko w socjaldemokracjach, czyli tam, gdzie państwo traktuje swych obywateli jak petentów i jak debili. Czyli praktycznie na całym świecie, bo socjaldemokratyczne ścierwo się przez ostatnie 100 lat rozlazło praktycznie wszędzie.
W koncepcji państwa opiekuńczego taki podatek jest natomiast dobry > udajesz, że się opiekujesz, a tak naprawdę doisz kasę od ludzi aby móc ją kraść.



Co ty pie**olisz synek?
Zobacz statystyki, więcej państwo płaci za, np. ratowanie ludzi z rakiem płuc niż pobiera podatku za papierosy.
Jak chcesz to płać za leczenie ćpunów i pijaków w szpitalach, ja podziękuję.

Przemyslaw_Przemyslawski

2021-01-03, 21:34
ANALizator napisał/a:

Dobry podatek, pijesz gówno, to płać dodatkowo za to że będziesz kiedyś grubasem którego trzeba leczyć, powinni 2 razy tyle doj***ć podatku tego



I fajki po 50zł paczka bo też na leczenie gruźlików idzie z naszych podatków

St...........on

2021-01-03, 22:53
ANALizator napisał/a:

Dobry podatek, pijesz gówno, to płać dodatkowo za to że będziesz kiedyś grubasem którego trzeba leczyć, powinni 2 razy tyle doj***ć podatku tego



Hahahaha tępa pało , ten podatek dotknie całej gałęzi gospodarki , bo widzisz komuchu... ch*j cię obchodzi kto co robi ze swoim zyciem ,typowy ormowiec ch*ja rozumie ale by lał wszystkich za byle co. Tfu! gardzę w ch*j! strzelałbym

mygyry napisał/a:

Jeżeli ktoś pochłania masę cukru, pali fajki i ch*j wie jeszcze czym się truje to niech chociaż w podatkach dorzuci się na służbę zdrowia, ogólnie każdy grosz przy takim podatku powinien iść na poprawę służby zdrowia.



Hahahaha następny geniusz, sam Karolek Marks by tego lepiej nie ujął :amused:

Ja tylko przypomnę, że produkcja alkoholu też zaczyna się od cukru, tak że czekam z niecierpliwością na wieści o podwyzkach zza żelaznej kurtyny . Heh tak się dawać gnoić ijeszcze przytakiwać, że tak powinno być.... tępe ch. a szkoda słow na beton.

W Islandii 2l coli 450 koron - 13.08 pln, gonicie Islandię hahaha nie ma co, a kiedy dogonicie islandzkie zarobki? LOL!!! :amused:

To jest ten historyczny moment, kiedy komuchy z pisu są bardziej komunistyczni niż komuchy z po , ale dla niepoznaki wszystkich zakrzyczą od lewaków hahaha j***ł was pies, tylko na tyle zasługujecie, j***ć tam za miskę ryżu jak Mateuszek powiedział :amused:

23456789

2021-01-03, 23:22
zdun napisał/a:

Już mnie wyleczyli ze słodzonych napojów. Przerzucam się na wodę. Mam nadzieję że podatek z tych napojów będzie na koniec roku mniejszy niż w 2020.



Jak powiedzą że wody pitnej coraz mniej i dowalą podatek bo ludzie marnują wtedy się zesrasz cwaniaczku..

ElektrycznyMordulec

2021-01-03, 23:38
ANALizator napisał/a:

Dobry podatek, pijesz gówno, to płać dodatkowo za to że będziesz kiedyś grubasem którego trzeba leczyć, powinni 2 razy tyle doj***ć podatku tego



No racja w sumie ja piję to gówno raz na jakiś czas... Więc nawet jak raz w tygodniu wyjebie dychę nawet za litr... To to dla mnie jest ch*j

:-)

SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Hahahaha tępa pało , ten podatek dotknie całej gałęzi gospodarki , bo widzisz komuchu... ch*j cię obchodzi kto co robi ze swoim zyciem ,typowy ormowiec ch*ja rozumie ale by lał wszystkich za byle co. Tfu! gardzę w ch*j! strzelałbym
Hahahaha następny geniusz, sam Karolek Marks by tego lepiej nie ujął
Ja tylko przypomnę, że produkcja alkoholu też zaczyna się od cukru, tak że czekam z niecierpliwością na wieści o podwyzkach zza żelaznej kurtyny . Heh tak się dawać gnoić ijeszcze przytakiwać, że tak powinno być.... tępe ch. a szkoda słow na beton.
W Islandii 2l coli 450 koron - 13.08 pln, gonicie Islandię hahaha nie ma co, a kiedy dogonicie islandzkie zarobki? LOL!!!
To jest ten historyczny moment, kiedy komuchy z pisu są bardziej komunistyczni niż komuchy z po , ale dla niepoznaki wszystkich zakrzyczą od lewaków hahaha j***ł was pies, tylko na tyle zasługujecie, j***ć tam za miskę ryżu jak Mateuszek powiedział



A ty jesteś angielskim idiota


:-)

Krzyszof.K

2021-01-04, 00:06
Dziwne bo cukier nie podrożał :p. Ciekaw jestem tylko ruchu naszego narodu, prawda jest taka że firmy takie jak Coca Cola czy Pepsi muszą się rozwijać i modernizować, a robią to w oparciu o przychód. Nie mogą sobie pozwolić na straty a te ewidentnie nadejdą, Polacy coś wykręca, nie wiem sami będą mieszać w domu. Mniejsi gracze przejmą wynek, ich produkt może być tańszy, gdyż nie jest markowy. Najlepsze że w kraju który ma dość sporą inteligencję, nikt nie wpadł na pomysł obywatelskiego audytu który mógłby kontrolować pracę tych ludzi. Jeśli faktycznie te 3 mld zostaną przeznaczone na walkę z cukrzycą, otyłością i chorobami to bard..... co ja pierd..e, daliśmy się znowu zerżnąć w pupsko. Ktoś tam napisał że podniosą podatek na wodę, i faktycznie może się to stać, jak już się zgodziliśmy na to gówno, to zaraz podniosą podatek na wszystko co jest w plastikowych butelkach, mając na myśli dobro planety.

martils

2021-01-04, 01:05
ANALizator napisał/a:

Dobry podatek, pijesz gówno, to płać dodatkowo za to że będziesz kiedyś grubasem którego trzeba leczyć, powinni 2 razy tyle doj***ć podatku tego



Powinien być podatek od idiotów, taki żebyś się k***a nie wypłacił. Jakim trzeba być zjebem żeby lubić podatki !?

xuyzxyxzxzx

2021-01-04, 12:25
a ci którzy to piją wcale nie płacą podatków

kalabok

2021-01-04, 15:48
Cena spadnie... cukier zamienia na slodzik... W Dublinie ciezko kupic napoj z cukrem bo kilka lat temu wprowadzili ten sam podatek

Rebeliant

2021-01-04, 17:42
kalabok napisał/a:

Cena spadnie... cukier zamienia na slodzik... W Dublinie ciezko kupic napoj z cukrem bo kilka lat temu wprowadzili ten sam podatek



Spokojnie, sk***ysyny socjaldemokratyczne będące u władzy naprawią upadające cukrownie przez kolejny podatek, który będzie musiał pokryć koszty spłaty kolejnego zadłużenia (obligacji) wyemitowanych aby ratować polski cukier po tym jak popyt siądzie na łeb na szyję. Jeszcze do tego rękę przyłożą sk***ysyny ze związków zawodowych (każdy związkowiec to sk***ysyn, bez wyjątków) i na koniec ogłoszą wielki sukces. Ciekawe za ile lat trzeba, podkreślam, trzeba będzie z Polski sp***alać. Obecnie sp***alają tylko nieroby, lewusy (nie mylić z lewakami) i intelektualne ścierwo popierające jednych socjaldemokratów, a nienawidzących drugich. Za jakiś czas, gdy podatki będą naprawdę nie do zniesienia, a koszty pracy tak wysokie, że fabryki będą się od nas wynosić, trzeba, podkreślam trzeba, będzie z Polski sp***alać. Jak dożyję, to zamiast sp***alać zabiję tylu polityków i dziennikarzy ile się da, bo za stary jestem aby układać sobie życie od nowa, a kary śmierci, a tym bardziej obozów pracy przecież nie ma.

St...........on

2021-01-04, 17:48
kalabok napisał/a:

Cena spadnie... cukier zamienia na slodzik... W Dublinie ciezko kupic napoj z cukrem bo kilka lat temu wprowadzili ten sam podatek



No i bon apetit! Cukier podmienią aspartamem, xylitolem, stewią i gra muzyka (to sarkazm, jakby ktoś nie wyłapał).

ElektrycznyMordulec napisał/a:

No racja w sumie ja piję to gówno raz na jakiś czas... Więc nawet jak raz w tygodniu wyjebie dychę nawet za litr... To to dla mnie jest ch*j


A ty jesteś angielskim idiota



A ty w ogóle do szkoły chodziłeś, czy starzy kazali ci ganiać krowę po pastwisku, że z geografii nieuk jesteś?

wkexe

2021-01-04, 18:30
ANALizator napisał/a:

Dobry podatek, pijesz gówno, to płać dodatkowo za to że będziesz kiedyś grubasem którego trzeba leczyć, powinni 2 razy tyle doj***ć podatku tego



Dla każdego kto ma chociaż trochę oleju w głowie każdy podatek to jest uderzenie w jego kieszeń. Może Ty nie pijesz Coli, ale np. Twój mechanik od samochodu pije, albo krawcowa pije, sprzedawca w sklepie pije. I jak sobie tak pije twój usługodawca, to na koniec miesiąca okazuje się, że brakuje paru litrów albo ma parę złotych mniej w kieszeni i jak sądzisz - skąd weźmie te brakujące litry/złotówki? Podniesie cenę usług/dobór. I tak jest ze wszystkim - Colą, papierosami, piwkiem. Wjechał podatek bankowy i co? Konto miałem darmowe, teraz płacę. To jest zwykły podatek, który zapłacą WSZYSCY i ci co piją i ci co nie piją.


chico35

2021-01-04, 19:07
Cenzurator2000 napisał/a:

poczekaj poczekaj... zaraz Ci wymyślą podatek od monotlenku diwodoru i za butelkę wody będziesz płacił tyle co teraz za Coca Colę czy Fantę i wtedy dupcia będzie piekła... ale sądząc po nicku to ty to polubisz.



w Chorwacji butelka wody dorównuje prawie tym szczynom, śmiałem się jak kumpel powiedział zeby zabrać ze sobą kilka zgrzewek wody

wigan77

2021-01-04, 23:48
po prostu pijta pajace rzadziej. juz nie bedzie dziennie butelki kolki, a potem narzekanka jak plecki czy zabki bola

SlimShady

2021-03-19, 10:22
ANALizator napisał/a:

Dobry podatek, pijesz gówno, to płać dodatkowo za to że będziesz kiedyś grubasem którego trzeba leczyć, powinni 2 razy tyle doj***ć podatku tego



Idąc tym tokiem myślenia to za przeglądanie sadistika powinieneś płacić 50 zł / min. Bo możesz robić coś bardziej pożyteczniejszego. Chyba chodzi o to, żeby Państwo jak najmniej się wpie**alało w nasze życie, a politycy nie radzili nam jak mamy żyć.