18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod prąd w Słoikowie

s7474 • 2017-01-16, 20:00


Materiał własny. W tle licznik Geigera lokalizujący słoiki :D

luki2106

2017-01-19, 20:27
Taaa. Wielkie mistrze bo znają miasto i kozaczą. A jak spotyka się Was gdzie indziej to trzeba bardziej uważać jak na L-kę

qwachu

2017-01-20, 10:59
@SaveTheTrees: Zwykle tak jest, że Ci co najgłośniej krzyczą o pochodzeniu i dopytują się od ilu pokoleń jest się Warszawiakiem, to buraki spod warszawskich wsi, którzy nawet historią Warszawy się nie interesują.

Jakbyś przeszczepił takiego do Pcimia Dolnego, to by wyzywał wszystkich od słoików, którzy do tego Pcimia Dolnego zjechali.

W Wawie siedzę 5 rok (zasmucę, was, słoików nie zabieram, w sumie ostatnio w rodzinnym domu byłem raz, rok temu i to przejazdem, bo do kumpli się wybierałem, rodzina wyprowadziła się na zachód Polski, więc ponad 500km, słojów nie będę woził, z resztą żona doskonale gotuje), takich prawdziwych Warszawiaków, ale prawdziwych, co nawet z fragmentu zdjęcia potrafią Ci powiedzieć gdzie ta fota była zrobiona i interesują się historią miasta spotkałem 3. Wszyscy oni śmieją się z "prawdziwych" warszawiaków (specjalnie tak napisane :> ), że są burakami, nie mającymi pojęcia o mieście i o funkcji stolicy. Nie widzą problemu, że ktoś przyjeżdża żyć do Wawy i zarabiać. Wszyscy są też zaangażowani w pracę społeczną na rzecz miasta, albo rozwijania kultury, etc. Dbają o miasto i jego historie, chętnie dzielą się wiedzą. Co ciekawe, 2 z nich wyprowadziło się pod Warszawę, z dala od zgiełku. Jeden mieszka na Żoliborzu.


Jedyna słuszna rzecz o jaką głośno się krzyczy, to rozliczanie się z podatków w miejscu zamieszkania. Mnie też to osobiście wk***ia, jak ktoś siedzi w stolicy 10 rok i nie ma zamiaru wracać na wiochę, ale nie będzie na warszawkę podatków łożył. Za to na wszystkie festiwale dupę w MZK wozić by się chciało.