18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod koła dla pieniędzy

ran.dom.setup • 2014-01-24, 12:28
Jak bym widział osobiscie kolesia rzucającego sie pod moje kola to chętnie bym przyśpieszył :idzwch*j:



tranzystor

2014-01-25, 08:47
W 00:30 tak pięknie odegrał rolę, że mógłby grać w Real'u Madryt :mrgreen:

dagins

2014-01-25, 23:54
ellsworth napisał/a:


?? Możesz przybliżyć temat? Jeżeli nie ma znaków zgodnych z DzU 220 określających pierwszeństwo przejazdu, to skrzyżowanie jest równorzędne, więc nie rozumiem jakim cudem coś na jakieś pachołki wymuszają.


Te skrzyżowania są równorzędne, czyli o pierwszeństwie przejazdu decyduje reguła prawej dłoni. Ale zamiast postawić po 2 trójkąty, to stawiają jakieś dziwne 4 pachołki z każdej strony. Te pachołki informują, że dane skrzyżowanie jest równorzędne, ale wiedzą to tylko miejscowi. Zazwyczaj, gdy wjeżdża się na skrzyżowanie i nie ma znaku ,,ustąp pierwszeństwa" to oznacza, że ma się pierwszeństwo (przynajmniej tak jest u mnie) - ale ta zasada nie dotyczy Częstochowy, gdzie wszędzie są tylko te pachołki na chodnikach.

ellsworth

2014-01-26, 10:03
dagins napisał/a:


Te skrzyżowania są równorzędne, czyli o pierwszeństwie przejazdu decyduje reguła prawej dłoni. Ale zamiast postawić po 2 trójkąty, to stawiają jakieś dziwne 4 pachołki z każdej strony. Te pachołki informują, że dane skrzyżowanie jest równorzędne, ale wiedzą to tylko miejscowi. Zazwyczaj, gdy wjeżdża się na skrzyżowanie i nie ma znaku ,,ustąp pierwszeństwa" to oznacza, że ma się pierwszeństwo (przynajmniej tak jest u mnie) - ale ta zasada nie dotyczy Częstochowy, gdzie wszędzie są tylko te pachołki na chodnikach.


No przecież jak jest skrzyżowanie równorzędne, to znaków się nie stawia. Czego ty więcej oczekujesz? Przecież jakby tych pachołków nie było to niczego by to nie zmieniało. Nie masz być informowany o skrzyżowaniu równorzędnym, tylko o tym gdy takie nie jest. Jak nie ma żadnych znaków to jedziesz zgodnie z przepisami ruchu drogowego i już.
Gdyby sytuacja była odwrotna - te pachołki niby wyznaczały kierunek z pierwszeństwem, to miałbyś powód do oburzenia, ale w takiej sytuacji w każdym sądzie byś wygrał.

Czubmaster

2014-02-07, 00:09
1:21 miazga dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!