18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poczwórne zabójstwo

Jesse.Pinkman • 2021-12-21, 10:16
Brak opisu ale wygląda to na Brazylię.

Payan

2021-12-21, 10:25
Jak Pimpek potrójne, poczwórne. Znowu liczyć nie umiesz.

Jesse.Pinkman

2021-12-21, 10:28
Pajan napisał/a:

Jak Pimpek potrójne, poczwórne. Znowu liczyć nie umiesz.


ch*jowa jakość nagrania i ten kucający jakoś mi umknął, wrzuć na luzik ziom 8-)

Payan

2021-12-21, 10:31
Jesse.Pinkman napisał/a:

ch*jowa jakość nagrania i ten kucający jakoś mi umknął, wrzuć na luzik ziom



Luzik, nagrywane mikrofalą więc ch*j tam. ;)

bercisko

2021-12-21, 12:15
Gośc podszedł i zrobił swoje. Ofiary grzecznie poczekały. Można szerzyć zbrodnie z klasą i bez przemocy? Można :-)

barni123pl

2021-12-21, 13:15
W hurcie raczej taniej wychodzi :-P

Erqti

2021-12-21, 14:56
Wojna, wojna proszę ja was zmienia i oczyszcza wszystko. Zdaje się że Amerykę łacińską to omijały wszelkie duże wojny tego świata, gdzie ginie nie tysiące a miliony ludzi. I tak rozwija się ten zakątek świata bez ładu i składu, chwasty, patologie i inne dysfunkcje już tak się namnożyły że tam tylko atomówka by mogła pomóc. Dla przykładu w Europie już ponad 70 lat cisza i proszę zobaczyć jak się popie**oliło wszystko. Wojna jest straszna i obym jej nie dożył ale to ona w historii człowieka pełni rolę filtra.

Espance

2021-12-21, 15:33
taki piekny, a taki poj***ny kraj. w ogole tam policja istnieje? wiem, ze jest duza korupcja, ale k***a strach tam na ulice wyjsc, bo byle zjeb podjedzie na motorku i Cie odjebie. Czytalem na msz o brazyli, ze rocznie jest tam 60 tysiecy morderstw - średnio 200 napadów i 2 morderstwa dziennie - poj***ne

brylant1412

2021-12-21, 17:34
Espance napisał/a:

taki piekny, a taki poj***ny kraj. w ogole tam policja istnieje? wiem, ze jest duza korupcja, ale k***a strach tam na ulice wyjsc, bo byle zjeb podjedzie na motorku i Cie odjebie. Czytalem na msz o brazyli, ze rocznie jest tam 60 tysiecy morderstw - średnio 200 napadów i 2 morderstwa dziennie - poj***ne



to on podniósł statystyke bo zabił 4 to ma wolne na następny dzień

Lukkwa

2021-12-21, 18:13
Espance napisał/a:

taki piekny, a taki poj***ny kraj. w ogole tam policja istnieje? wiem, ze jest duza korupcja, ale k***a strach tam na ulice wyjsc, bo byle zjeb podjedzie na motorku i Cie odjebie. Czytalem na msz o brazyli, ze rocznie jest tam 60 tysiecy morderstw - średnio 200 napadów i 2 morderstwa dziennie - poj***ne



Nie wiem jak zrozumiałeś to co czytałeś, ale 60 tysięcy morderstw rocznie to wychodzi dziennie coś około 160, a nie 2...

Rozjebie

2021-12-21, 18:14
Espance napisał/a:

taki piekny, a taki poj***ny kraj. w ogole tam policja istnieje? wiem, ze jest duza korupcja, ale k***a strach tam na ulice wyjsc, bo byle zjeb podjedzie na motorku i Cie odjebie. Czytalem na msz o brazyli, ze rocznie jest tam 60 tysiecy morderstw - średnio 200 napadów i 2 morderstwa dziennie - poj***ne



Tam policjant zarabia mniej więcej tyle co u nas, ale u nas za ta pensje wystawia sie mandaty za śmiecenie, a tam ryzykuje życiem

Espance

2021-12-21, 21:00
Lukkwa napisał/a:

Nie wiem jak zrozumiałeś to co czytałeś, ale 60 tysięcy morderstw rocznie to wychodzi dziennie coś około 160, a nie 2...



Juz doprecyzowuje " W kontekście ponad 60 tysięcy morderstw rocznie w Brazylii (pierwsze miejsce na świecie w bezwzględnej liczbie morderstw) oraz ogromnej liczby napadów z bronią w ręku (nawet w uważanych za spokojne miastach jak Kurytyba - średnio 200 napadów i 2 morderstwa dziennie), zdecydowanie odradza się podróżowania po Brazylii indywidualnymi środkami transportu (zwłaszcza rowerami i motocyklami), a także uprawiania indywidualnych wycieczek pieszych i spływów brazylijskimi rzekami." Nie dopisałem ze chodzi jedynie o jedno miasto xD

7wporzondku

2021-12-21, 23:56
Espance napisał/a:

Juz doprecyzowuje " W kontekście ponad 60 tysięcy morderstw rocznie w Brazylii (pierwsze miejsce na świecie w bezwzględnej liczbie morderstw) oraz ogromnej liczby napadów z bronią w ręku (nawet w uważanych za spokojne miastach jak Kurytyba - średnio 200 napadów i 2 morderstwa dziennie), zdecydowanie odradza się podróżowania po Brazylii indywidualnymi środkami transportu (zwłaszcza rowerami i motocyklami), a także uprawiania indywidualnych wycieczek pieszych i spływów brazylijskimi rzekami." Nie dopisałem ze chodzi jedynie o jedno miasto xD



Dobre info,.dziena