18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poczucie humoru

tr...........ta • 2015-06-21, 10:22
Czy wiesz, że twoje poczucie humoru wiele mówi o budowie twojego organizmu? Na przykład jeżeli śmieszą cię polskie kabarety to znaczy, że twój mózg zbudowany jest wyłącznie z wody.

Ma...........ke

2015-06-21, 10:50
Jeżeli kogoś śmieszą żarty użytkownika FosterThePeople to najwidoczniej jego mózg zbudowany jest wyłącznie z gówna.

cola1111

2015-06-21, 11:09
Taka niestety prawda, dzisiejsze kabarety to dno dla ćwierćinteligentów, oglądnijcie skecze np Jana Pietrzaka, przecież to poziom sam w sobie.

kzf

2015-06-21, 12:23
@autor, nie pie**ol, że jest aż tak źle. Wiadomo, że większość to poziom poniżej kompostu, ale zdarzają się całkiem niezłe. Szkoda, że dość rzadko.

KiKiZ

2015-06-21, 12:25
moralny niepokój to teraz takie gówno... od czasu Stużyńskiej totalne dno...

mygyry

2015-06-21, 12:38
Łowcy kropka b, udawanie niedorozwiniętych szczytem ich twórczości scenicznej

LordPafik

2015-06-21, 12:46
Kabarety idą drogą telewizji - szybko i łatwo.
Co do KMN to najlepsze skecze mieli w okolicach 2000 ( +/- parę lat według gustu) gdy robili jeszcze pod tematy a nie pod publikę i śmiech z taśmy choć i ostatnio im się fajny udał skecz (Rozmowy przy psie - Kabaret Moralnego Niepokoju)

BongMan

2015-06-21, 12:54
Kabarety mnie wk***iają, bo 90% z nich kręci się wokół jednego tematu - polityki. No k***a :facepalm:

KrisCFC

2015-06-21, 13:31
BongMan napisał/a:

Kabarety mnie wk***iają, bo 90% z nich kręci się wokół jednego tematu - polityki. No k***a :facepalm:



A mnie wk***iają te, które używają wulgaryzmów by być zabawnym.

Tzn. Przez pół skeczu ludzie siedzą niemalże cicho jak mysz pod miotłą, no to w skeczu pada "k***a", i już cała sala "łahahaha, jaki zajebisty kabaret!" No k***a... :facepalm:

tr...........ta

2015-06-21, 13:51
Nie wiem co jest zabawnego w tych kabaretach, kiedyś może KMN miał dobre skecze, albo słynny skecz Tofik kabaretu Ani Mru Mru to jeszcze wywołuje uśmiech na twarzy ale teraz to jest żenada. Tym ludziom co siedzą na widowni to chyba coś podawają przed występem żeby się śmiali z tego gówna, albo im dopłacają za bilety. Wczoraj miałem zajebisty humor, puściłem kabaret na polsacie a po 20 minutach już miałem tak sp***olony nastrój że musiałem przełączyć, mógłbym każdy kabaret wypunktować za ich ch*jowe cechy i skecze ale nie zrobię tego, bo wiem ile ci kabaretowcy muszą ćwiczyć mowę ciała, dykcję, emisję głosu by ludzie zwracali na nich uwagę, robią z tego dobry hajs i są znani, ale skecze mają zj***ne.

vieslav2

2015-06-21, 21:49
3 sprawy:

- Skoro się nie podoba to po co oglądasz?
- Mnie polskie kabarety śmieszą - z czegoś śmiać się trzeba.
- Nie ma piwa.

SynMarnotrawny

2015-06-22, 13:31
k***a , przez przypadek dałem mu piwo , to był mój największy błąd w życiu , proszę o wybaczenie