18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pocztówka z Francji

StaraSzafa • 2012-09-21, 16:59
oto co dziś znalazłem w skrzynce na listy:

kartka z Paryża od kumpla. :-P

tekst od Francuskiej Poczty:
w wolnym tłumaczeniu. "w ramach tego że pomysłowo, poczta zatwierdza znaczek. Pozdrowienia Poczta"

Nobsonik

2012-09-21, 20:11
Poczta z zagranicy nie przychodzi w ciągu 7 dni, Co najmniej 2 tygodnie idzie ;)

DMN

2012-09-21, 20:27
Będę jak ta poczta i postawię Ci piwo, bo pomysłowe...

pa...........ho

2012-09-21, 21:46
@duży
Możesz coś więcej powiedzieć o tym, bo tak się składa, że wysyłam dużo pocztówek, może na tym zaoszczędzę ;)

koolowsky

2012-09-21, 21:48
k***a co za j***ny kłamca.nie trzeba być kryminalistykiem by widzieć, że pismo niebieskie i czarne jest tej samej osoby. (przyjrzyjcie się poszczególnym literkom).

postuluje o odebranie piw temu ch*jowi za ten post oraz usuniecie z sadistica frajerów co się nabrali!

sarkazm

2012-09-21, 22:01
A tekst od francuskiej poczty napisany tym samym ołówkiem, co pieczątka.
Poza tym we Francji może by i przeszło, ale Poczta Polska na pewno by nie dostarczyła listu bez znaczka! :amused:

DBstep

2012-09-21, 22:30
Wy jesteście jebnięci.
Nawet jeśli to fake to ogólnie dobry motyw to jest...
Ale widzę że wielu z Wam polaczkowość przeżarła już mózg...
Zamiast się śmiać z tego że ktoś ma takie pomysły i macie co oglądać na sadisticu to hate z hatem.
A idźcie że w ch*j.

duży

2012-09-21, 22:30
@pacho
Co tu dużo mówić... W kratce na znaczek wpisujesz STS, wrzucasz do skrzynki i gotowe. Ostatnio byliśmy ze znajomymi na wakacjach i kumpel wysyłał po dwie pocztówki do kilku osób: jedną ze znaczkiem, drugą bez (STS). Doszły wszystkie. W niektórych przypadkach po dwie jednocześnie, w niektórych te ze znaczkiem doszły szybciej. http://jacksaleair.wordpress.com/2010/06/01/student-to-student/

Zamiast snuć jakieś teorie, że niby fejk, że Poczta Polska to czy tamto, sami moglibyście spróbować.

Trynity

2012-09-22, 00:34
Mam takich kartek z 15. Braciak zawsze przysyłał z wojaży we Francji, tak więc dla mnie nie nowina ... Ale to było w latach '90, więc dzisiejsza młodzież faktycznie może się dziwić i nie dowierzać :P

Adamp1988

2012-09-22, 02:02
Witam

Z tej strony autor pocztowki. Udowodnic niestety nie moge.
Jedyne co moze pomoc niewiernym w zrozumieniu to fakt ze jestem w podrozy autostopowej po swiecie o czym mozna poczytac na blogu: www.okazjaprzezswiat.blogspot.com niestety ostatni post jest sprzed ponad 2 tygodni wiec znajdzie sie ktos kto powie ze juz wrocilem. Ale jak komus bedzie sie chcialo dluzej posledzic to mozna bedzie zauwazyc ze kolejne posty beda sie pojawiac dalej.
Co do podobienstwa pisma to mam wrazenie ze polowa z was to spece od kryptologii i za ch*j nie wiem jak udowodnic ze pismo ktore napisalem dlugopisem jest po prostu w ch...j inne od tego pierd...etego olowkiem.
A czemu pieczatka te olowkowa to jedyne co mi prwychodzi do glowy to zart poczty w zamian za moj zart.
Czemu pocztowka przeszla w polsce to juz nie wiem chyba jakis cud no ale to juz trudno powodow dla ktorych mialaby nie dojsc jest wystqrczajaco duzo i mozna wykombinowac wiecej.
A o tym STS nie slyszalem ale sproboje jeszcze raz z nastempna kartka.

Przepraszam za bledy ale klawiatura francuska, a pora pozna i nie chce mi sie poprawiac. Jak gdzies jest W zamiast Z albo Q zamiast A to dlatego ze tu nie majA QUERTY tylko AZERT

Pozdro Radek nastempna pocztowka bedzie dopiero z Madrytu albo Corunii bo z kasa kiepsko

DeMonica

2012-09-22, 02:54
Adamp1988 napisał/a:

A o tym STS nie slyszalem ale sproboje jeszcze raz z nastempna kartka.

Przepraszam za bledy ale klawiatura francuska, a pora pozna i nie chce mi sie poprawiac. Jak gdzies jest W zamiast Z albo Q zamiast A to dlatego ze tu nie majA QUERTY tylko AZERT

Pozdro Radek nastempna pocztowka bedzie dopiero z Madrytu albo Corunii bo z kasa kiepsko



Ty się lepiej martw o ortografię a nie o literówki.

koolowsky

2012-09-22, 21:49
Adamp1988,

nie łżyj już ch*ju tępy proszę cie

matiqq

2012-09-26, 19:11
jak juz o pocztowkach, to zdazylo mi sie cos milego ostatno, a mianowicie pocztowki wyslane z Niemiec (czyli z tad gdzie mieszkam) doszly na 2 dzien po wyslaniu... niewiem jak to mozliwe, bo normalnie powinny isc okolo 2-3tygodni a tu buuuum jeb i sa, przez co sie zblaznilem przed znajomymi, bo pocztowki wyslalem w 1 dzien pobytu z data przesunieta o 2tygodnie (bylem 3tygodnie nad morzem) po to aby bylo im milo dostac kartke z mysla o tym jak sobie leze na plazy, a nie podczas kiedy juz dawno wrocilem...

przepraszam za brak ol, el, o/ (a z kreska, e z kreska, o z kreska) ale: das ist d. Deutsche Tastatur...