18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Początek zorganizowanych protestów w Polsce 1.03.2014

AmorPatriae • 2014-02-07, 11:50
Witam. Na wstępie zaznaczę, że temat jest wystarczająco sadystyczny sam w sobie więc obędzie się bez flaków i bab z ku*asami.

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!!!!!!!!!!

abcdefgz

2014-02-08, 09:41
Mesjaszowaty napisał/a:

... project venus na yt...



Taa, jeszcze czego...Nie tędy droga.

Od takich totalniackich rzeczy chcemy właśnie uciekać

papson10

2014-02-08, 10:01
Ludzie trzeba przebić się do mediów. Niby każdy ma internet i facebooka ale jeszcze więcej ludzi ma TV i Radio. Trzeba coś wykołować ktoś ma jakieś pomysły?

Mesjaszowaty

2014-02-08, 10:10
Kezcuz napisał/a:



Taa, jeszcze czego...Nie tędy droga.


Od takich totalniackich rzeczy chcemy właśnie uciekać



Nie mialem na mysli zeby odrazu przejmowac cala ideologie owego projektu tylko wykorzystac jego najsprytniejsze patenty.

genghiskhan

2014-02-08, 10:15
trampolina napisał/a:

już zgłosiłem to na policję, że jakieś drętwe cebulaki próbują coś skonstruować. Będziecie się nielegalnie zbierać w większe grupy to psiarnia was zgarnie głupie gimbusy i po krzyku.
Mnie się żyję bardzo dobrze w tym kraju i nie dopuszczę, żeby jakieś biedne kmioty wszczynały pseudo gimbo-bunty, mogące godzić w mój dobrobyt.
Nie pozdrawiam biedaków.


oho synuś jakiegoś polityka się odezwał :lol: :lol: :lol:

szymox

2014-02-08, 10:18
Czy wy chcecie tego co się dzieje na Ukrainie?

U nas jest źle, ale mogło być jeszcze gorzej i widzę tylko 3 drogi:
1.Nie robimy nic (więc nasz rząd swoimi kretyńskimi decyzjami będzie nas coraz bardziej pogrążał)- idiotyczne wyjście.
2."Wychodzimy na ulice"- palimy auta współobywateli; bijemy tak samo niezadowolonych z ustroju policjantów pracujących za psie pieniądze; wybijamy szyby w sklepach ludzi, którzy ledwo wiążą koniec z końcem; niszczymy infrastrukturę; demolujemy budynki takich instytucji jak ZUS (za czyje pieniądze ZUS wyremontuje sobie potem budynek?); doprowadzamy do bezsensownych aresztowań kilku protestujących; ewentualnie doprowadzamy do tego, że ktoś umrze (a to dostanie kamieniem, a to karetka nie dojedzie przez blokadę ulic)- rozwiązanie równie idiotyczne.
3.To jest raczej dosyć kontrowersyjne rozwiązanie, ale lepszego nie widzę- Korwin-Mikke. Nie żaden Ziobro, ani Gowin (o lewakach typu Palikot to nawet nie wspominam), tylko Korwin (jest najbardziej znany i jak na razie ma największe szanse, więc trzeba postawić wszystko na jedną kartę). Tak nie jest idealny, tak niektóre jego poglądy mogą wydawać wam się dziwne (a tak przy okazji- Konrad Berkowicz zorganizował konkurs, w którym da 100zł temu kto znajdzie choć jedną wypowiedź z ostatnich 72 lat w której Korwin mówi, że kobiety powinny siedzieć w kuchni). Tylko, że większość tych "kontrowersyjnych" poglądów znacie właśnie z tych mediów, których tak nienawidzicie. Korwin z kilkoma % poparcia w sejmie nie zrobi od razu jakiś drastycznych zmian, więc nie ma się go co bać. Poza tym wielu posłów ma podobne poglądy na pewne tematy co Korwin. Widząc, że ludzie zaufali Korwinowi, sami zaczną te poglądy wygłaszać. Naprawdę spróbujcie obejrzeć jego wystąpienia, a nie słuchajcie tego co mówi wam o nim TVN.
Wybór zostawiam wam- próbując zniszczyć system przemocą od zewnątrz, zniszczcie ten kraj albo zacznijcie niszczyć ten system od wewnątrz.

abcdefgz

2014-02-08, 10:47
Mesjaszowaty, To co w nim sprytne, nie jest tylko znim tożsame, więc nie ma najmniejszego sensu wywoływać takich bzdetów. Jak ktoś będzie chciał tworzyć gospodarke opartą na zasobach, to niech będzie to grupa w anarchokapitalistycznej rzeczywistości gdzie każdemu takie rzeczy będą pasować. Wolność która nie ogranicza wolności innych; swobodna wymiana, brak agresji - to jest święty graal ekonomii i społeczeństwa, a nie jakieś bzdety.

rigsuit

2014-02-08, 10:50
Powinniśmy z głową odwołać cały rząd, nie ma że politycy powiedzą, oh ah to nie takie proste, muszą się odbyć specjalne procedury, i w tym czasie pochytają znowu jakiś ciuli znajomych od siebie i by robili dalej to samo. Przez ta papke puszczaną w TV od wstąpienia do UE że od wszystkiego muszą się odbyć "specjalne procedury" człowiek myśli że to by chciał zrobić jest nie możliwe, i gówno da się zrobić, NIE MA ŻE SPECJALNE PROCEDURKI ch*je muje dzikie więże, idę tam chce tego, to i to dostaje, bez żadnych sk***iałych procedur. Mącenie ludziom w bani, żeby byli jeszcze bardziej bezradni. Pewnie większość z Was czuje się jak w więzieniu bez krat, spoko, tak się tak czuję.

Solve

2014-02-08, 10:50
AmorPatriae napisał/a:

Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR.



Po pierwsze ZSRR zakończył swoją karierę w roku 1991.
Po drugie, nie pisz bzdur że Rosja nam narzuca, kto ma u nas sprawować władzę. To jest taki głupi mit, wzięty z tego, że kiedyś mieliśmy z nimi konflikt. To, że Rosja zajmuje olbrzymią powierzchnię, a Putin jest kreowany niemal na takiego Thora, to nic nie znaczy. Państwo, jak państwo. W każdym są ludzie normalni i nienormalni. Także nie pisz głupot, że Rosja coś nam narzuca. A gdybym ci powiedział, że to Białoruś narzucam nam władzę? Przecież Polacy w Białorusi, też za dobrze nie mają. Weź, to sobie wbij do łba i nie pisz głupot, bo potem inni będą powtarzać.

plagiat

2014-02-08, 11:05
No to podsumowanie, bo w końcu trzeba jakieś zrobić.

1. Na pewno wychodzimy na ulicę (ale bez przedmiotów "wspomagających"), bo te będą używać tylko prowokatorzy.

2. W końcu co piszemy na transparentach/wykrzykujemy?

3. No i jakie cele chcemy osiągnąć? (które da radę na teraz, a nie na za 3 lata)
Może po prostu zaczniemy od rzeczy aktualnych, żeby rząd nie poczuł się nagle zagrożony i nie przywołał przyjaciół zza granicy?

De...........37

2014-02-08, 11:11
"Mam nadzieje że to wypali ! Bo już dosyć pomiatania ludźmi !!"


Wiek: 19.


Jak to w ogóle w tym temacie znaczy w tym kraju źle tym osiemnasto-dziewiętnasto latkom! Ale k***a na internety to mają :D więc widocznie nie taka znów bieda.

Mesjaszowaty

2014-02-08, 11:16
Kezcuz Ok,bzdety bzdetami a pomysly pomyslami i przyznaje ze moze najmadrzejszy nie jestem to napewno sa osoby,ktore po zebraniu wszystkim mozliwych alternatywnych rozwiazan wyciagna korzystne wnioski z jak najwiekszej liczby pomyslow,rzuc moze cos od siebie.Wolny obrot zasobami-jestem za.Tak samo jak jestem za tym by ziemia czy woda nie podlegaly zadnej prywatyzacji bo gdzie do h*ja.Kazdy powinien miec prawo do postawienia sobie domu czy zalozenia rodziny tam gdzie mu sie podoba.Media typu polsat ,tvn powinny zostac ofijalnie zaszufladkowane jako bajki dla doroslych(w ten sposob nawet spoleczne rury co wszystko lykaja wiedzialy by co jest 5) i powstac telewizja ktora zajmuje sie naprawde powaznymi swiatowymi czy panstwowymi problemami.

De...........37

2014-02-08, 11:18
Takimi jak bunty gimbów?

plagiat

2014-02-08, 11:23
@Dexterkrak Ale to co wyże kolega nad Tobą to akurat fakt. W Polsce nie ma takiego kanału jak BBC (pomińmy jej wybiórczość), w Polsce nie ma takiej gazety jak niemiecka Der Spiegel. Nie ma mądrych w miarę obiektywnych, poważnych mediów niosących informację także o tym co dzieje się poza granicami naszego państwa (nie ogólnikowo, ale jakoś sensownie), a naprawdę przydałyby się.

De...........37

2014-02-08, 11:27
Kto decyduje o tym co jest obiektywne a co nie? Ty? On? Czy te krzyczące bandy gimbo-zjebów w dużej mierze dzięki bogom jeszcze bez praw wyborczych?

Co w naszych mediach jest aż tak nieobiektywnego bo nie łapię? Media pokazują to, co ludzie chcą oglądać.

Jedrass

2014-02-08, 11:28
plagiat, redukcja urzędasów,nowelizacja archaicznego prawa,opodatkowanie zagranicznych sieci marketów,wydobycie surowców w kraju tylko przez krajowe firmy,obniżenie podatku vat i dochodowego by wspomóc rozwój polskich firm i zwiększyć jakość życia zwykłego kowalskiego,Zmniejszenie cen paliw(automatycznie wszystkie produkty będą tańsze z powodu tańszego transportu),Usunięcie skorumpowanych jednostek z ważnych stanowisk państwowych (policja,wojsko),oddzielenie państwa od kościoła,zmniejszenie ilości posłów (po h*j tylu w chinach jest mniej przedstawicieli),zlikwidowanie przywilejów takich jak karta nauczyciela(typowa łapówa),ogarnięcie bajzlu w systemie edukacyjnym,zrobienie czegoś z tym j***nym ZUSEM(tam pracuje poad 40 tys osób !!!).Jest jeszcze sporo postulatów których nie wymieniłem bo sporo tego jest.Niby to co napisałem każdy wie i właśnie to mnie dziwi że wszyscy wiedzą co trzeba zrobić a politycy zachowują się jak by nie wiedzieli więc ja się pytam co to za k***a półgłówki.I właśnie dla tego trzeba zrobić porządek.Wszędzie w europie ludzie się burzą tylko nie u nas.Ile jeszcze nas będą poniżać i okradać nakładając coraz to nowe podatki i trzymając nas na smyczy dzięki choremu prawu.
X