18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poćwiartował 59-latka na jego własne życzenie...

Ii...........iI • 2013-12-01, 16:01
Nie wiem co ten kraj robi z upodobaniami seksualnymi ludzi, ale za to można sobie o ciekawych przypadkach czasem poczytać.

Niemcami wstrząsnęła zbrodnia z pogranicza kanibalizmu. Komisarz policji z Drezna zabił i poćwiartował 59-letniego mężczyznę, na jego własne, wyraźne życzenia. Ofiara to przedsiębiorca, z pochodzenia Polak.



Niemieckie media przynoszą coraz to nowe szczegóły zbrodni, jaka miała miejsce 4 listopada br. w Gimmlitztal w Rudawach (Ost-Erzgebirge), niedaleko czeskiej granicy. 55-letni Detlef G., pracujący jako grafolog w dreźnieńskiej policji zabił i poćwiartował mężczyznę, na jego własne, wyraźne życzenie.

W piwnicy swego domku letniskowego, który był także pensjonatem dla gości, zabił ofiarę dźgnięciem noża w szyję, po czym przez prawie pięć godzin ćwiartował zwłoki. Zakopał je potem w ogródku swego domu na głębokości 80 cm i utwardził w tych miejscach ziemię. Saksońska policja wciąż jeszcze bada miejsce zbrodni i ogródek, gdzie już w czterech miejscach odkryto szczątki ciała.

Podejrzewa się tło seksualne

Sprawca zbrodni Detlef G. został aresztowany za zabójstwo powodowane zaspokojeniem popędu seksualnego. Przyznał się do czynu i wskazał policji miejsce, gdzie dokonał zbrodni i zakopał zwłoki. Prywatnie żył on w partnerskim związku z innym mężczyzną.

Sprawca i ofiara zbrodni poznali się na czacie internetowym, gdzie kontaktowali się ludzie o perwersyjnych, kanibalistycznych fantazjach. Prowadzili korespondencję SMS-ową i mailową. W ostatnim SMS-ie ofiara, Wojciech S. wyrażał jednoznacznie pragnienie, by zostać zabitym.
:samoboj:

Spokojny, zrównoważony człowiek

59-letni Wojciech S. z Hanoweru prowadził firmę pośrednictwa pracy dla kierowców tirów, angażował się politycznie na szczeblu komunalnym. Kandydował nawet w wyborach regionalnych w 2011 roku z ramienia partii CDU. Od lat żył w separacji od rodziny; miał żonę i 14-letnią córkę.

Jego przyjaciel i partner biznesowy w wywiadzie dla telewizji RTL opisuje go jako spokojnego, zrównoważonego mężczyznę. Dopiero po zbrodni dowiedział się o ciemnej stronie osobowości swojego przyjaciela.




zaj***ne z gazeta . pl

Tak, wiem.

te...........1s

2013-12-02, 15:25
Tego kto zna historię Armina Meiwes'a ten news nawet nie ruszy :-D

Zarentha

2013-12-02, 16:13
k***aRomantyk napisał/a:


A zauważyłeś, że większość debilnych komentarzy zaczyna się od hejtowania pedalstwa?




Gay detected. Idź pedałuj w inne rejony internetu ;)

SharpSe

2013-12-02, 17:10
Od razu przypomniał mi się "Rohtenburg".

KurwaRomantyk

2013-12-02, 18:38
Zarentha napisał/a:




Gay detected. Idź pedałuj w inne rejony internetu ;)


A co, ta strona jest zarezerwowana tylko dla hetero?

maciasb

2013-12-02, 20:15
widać do czego prowadzi pedalstwo

Promek

2013-12-02, 22:48
I niech mi ktos powie ze pedaly sa normalne....

KurwaRomantyk

2013-12-03, 00:55
boroock napisał/a:

@up tak


A gdzie tak jest napisane? Bo w regulaminie nie było o tym ani słowa. :wtf:

Natej

2013-12-12, 00:35
k***aRomantyk napisał/a:


A gdzie tak jest napisane? Bo w regulaminie nie było o tym ani słowa. :wtf:



To jest tak oczywiste, że nikt tego w regulaminie umieszczać nie musi :mrgreen: