18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pocisk 30mm w plecach.

Masiu9 • 2023-04-01, 07:01
Kacapski pocisk trafił Ukraińca w plecy i utknął w brzuchu. Po udanej operacji żołnierz wrócił do zdrowia.

Oryginalny opis:
Шок! Ворожий 30 мм снаряд БМП пройшов крізь спину нашого захисника і застряв у животі.

Медики провели успішну операцію, врятувавши пораненого. Військовослужбовець вже повернувся до строю та виконує бойові завдання на позиціях








Zulu-Gula

2023-04-01, 07:36
jkllll485 napisał/a:

Nic nothing specjal.


Żebyś k***a wiedział.


Oberwał od kacapskiego bojowego wozu piechoty BMP-30, napie**alającego z pocisków 30 mm.



Dziwne jak ch*j na wojnie :lol:

Pawehan

2023-04-01, 08:12
Wygląda jak śrut do wiatrówki

~_Killa_

2023-04-01, 08:18
U nich to normalne przecież! Mam kilku Ukraińców, którzy wrzucają cały czas z frontu filmy albo zdjęcia, bo osobiście na nich są i nieważne, czy masz gangrenę, sepsa ci się wdała, czy masz rozwalona dupę – normalnie na front z powrotem.

Edit, buziaczki dla was :mrgreen:

htp

2023-04-01, 08:41
~_Killa_ napisał/a:

U nich to normalne przeciez! Mam kilku Ukraincow ktorzy wrzucaja caly czas z frontu filmy albo zdjecia, bo osobiscie na nich sa i niewazne czy masz gangrene,sepsa ci sie wdala, czy masz rozwalona dupe - normalnie na front spowrotem.



Spowrotem to idź do szkoły. Chyba wiesz, że tu roi się od purystów językowych.

~DMT

2023-04-01, 08:57
Hehehe 30mm i takie "obrażenia"?

To chyba musiał w niego ktoś nim rzucić. Innej opcji nie ma.. :amused:

Szangti

2023-04-01, 08:57
~_Killa_ napisał/a:

U nich to normalne przeciez! Mam kilku Ukraincow ktorzy wrzucaja caly czas z frontu filmy albo zdjecia, bo osobiscie na nich sa i niewazne czy masz gangrene,sepsa ci sie wdala, czy masz rozwalona dupe - normalnie na front spowrotem.



A ja mam " znajomych" UPAdlincow i nie chca walczyc w tej dziwnej wojnie, tylko miec wszystko za darmo w Polsce. Jezdza sobie na UPAdline normalnie i " z powrotem " do Polski :)

panar3

2023-04-01, 09:20
He he , Terminatorek kosił po lesie i trafił odważnie walczącego za interesy mafii czosnkowej Ukra w plecy. Odważnie sp***alającego, chciałbym dodać. Tak to jest jak się bierze udział w teatrze dla gojów, tu popcornu nie dostaniesz a 30mm w bebechy już tak.

Siriuz

2023-04-01, 10:19
Tak działają teraz k***ie media. Debil sobie sam to w dupe wadził, a ci robią z niego bohatera :)

Zulu-Gula

2023-04-01, 10:19
htp napisał/a:

Spowrotem to idź do szkoły. Chyba wiesz, że tu roi się od purystów językowych.


... a ty idź razem z nim ...

"purysto językowy" :lol:


turor

2023-04-01, 10:24
Zulu-Gula napisał/a:

A ty idź razem z nim.
"Purysto językowy"



To była ironia, rodzaj żartu dla inteligentnych ludzi.

Zulu-Gula

2023-04-01, 10:25
turor napisał/a:

To była ironia, rodzaj żartu dla inteligentnych ludzi.


Właśnie widzę :ubawdolez:

Analfabeci rządzą :smiechzula:

ibrahim

2023-04-01, 10:30
Każdy ma "u góry" zapisaną swoją księgę życia. Jak ma żyć to będzie żył.
Jak ma umrzeć, to i w drewnianym kościele mu cegła na łeb spadnie. I nie ma znaczenia , czy to będzie kacap, banderowiec, czy sadol. Amen.

Zulu-Gula

2023-04-01, 11:06
ibrahim napisał/a:

Każdy ma "u góry" zapisaną swoją księgę życia. Jak ma żyć to będzie żył.
Jak ma umrzeć, to i w drewnianym kościele mu cegła na łeb spadnie. I nie ma znaczenia , czy to będzie kacap, banderowiec, czy sadol.
Amen.


To Ci się udało.