18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pociągi

BongMan • 2011-04-04, 17:17
Gdzieś na jakimś zadupiu był jednotorowy przejazd kolejowy z zaporami. Przez ten przejazd w ciągu doby przejeżdżały tylko dwa pociągi. Jeden o godzinie 13:30 a drugi w przeciwnym kierunku o 14:30. Przejazdu tego "strzegł" dróżnik, który mieszkał wraz ze swoim sparaliżowanym ojcem w niewielkim domku z werandą jakieś 150 metrów od przejazdu. Cała jego praca polegała na tym, że dwa razy na dobę, w odstępie godziny wychodził z domku zamykał szlabany, potem otwierał i dostawał za to wynagrodzenie miesięczne w wysokości 1700 zł brutto. Sielanka.
Pewnego razu dostał telefonogram z miasta A, że pierwszy z pociągów złapał gdzieś na trasie nie planowany przestój i przyjedzie do jego "Pierdziszewa" z półgodzinnym opóźnieniem. Po paru minutach nadchodzi telefonogram z miasta B. "Ich" pociąg przejedzie przez Pierdziszewo 30 minut wcześniej.
- k***a, przecież.... - pomyślał
Łapie za telefon. Zero sygnału. Co robić? Panika. Biega próbuje zamknąć semafory. Dupa. Nie działają.....
Gdy do "przejazdu" pociągów zostało 5 minut dróżnik wrócił do swojego domku, wsadził sparaliżowanego ojca na wózek, wystawił go na werandę. Przyniósł z kuchni 1/2 litra bimbru, siadł obok ojca,poczęstował go Mocnym, zapalili......
- Popatrz tera ojciec - powiedział - jakie się k***a bedo jajca działy.

lapps

2011-04-04, 17:37
i co bylo potem?

BongMan

2011-04-04, 18:10
To test czytania ze zrozumieniem. Niestety - oblałeś.

Xenomorph08

2011-04-04, 21:04
Duble fake:

Nie ma miasta A.
30 min opóźnienia? W Polsce pociągi nie są tak punktualne.

S.O.A.D.

2011-04-04, 22:36
nie ma miasta "A"? a jest miasto "B" geniuszu?

fake jest w tym, że nie ma "jednotorowych przejazdów" wykorzystywanych w dwie strony.

Zembowy Wruzek

2011-04-04, 22:36
To wyglada na zart zrobiony z zadania matematycznego.

Vasquez

2011-04-04, 23:03
Kolejarze mają takie specjalne petardy, które układają na torach przed pociągiem (trzeba się przebiec z kilometr czy ile tam trzeba żeby się pociąg zatrzymał), a które to robią wielkie pierdut. Jak maszyniście coś takiego pie**olnie pod kołami to załącza hamulec i się modli żeby zatrzymać skład.

dziki_wariat

2011-04-04, 23:29
Akurat dobry tekst w dniu kiedy wracałem sobie z warszawki do gdyni i jacyś gówniarze zrobili sobie "narty" na torach. Dziękuję, dodatkowo 40 min spóźnienia...

matex34

2011-04-04, 23:36
S.O.A.D. napisał/a:

nie ma miasta "A"? a jest miasto "B" geniuszu?

fake jest w tym, że nie ma "jednotorowych przejazdów" wykorzystywanych w dwie strony.



tu się nie zgodzę. do mojego rodzinnego miasta dojeżdżam pociągami podmiejskimi i raz po suto zakrapianej imprezie wsiadłem do takowego, ale zasnąłem i obudziłem się jakąś godzinę od momentu, w którym powinienem wysiąść na swojej stacji. Wysiadłem w jakimś wyp*zdówku i przez pierwszych parę minut myślałem, że jestem jeszcze tak naj***ny, że widzę tylko jeden tor. Okazało się, że stężenie alkoholu w mojej krwi nie było już, aż tak wielkie, natomiast wyszło na jaw, że w owej wiosce jest tylko jedno torowisko przez które pociągi jadą w obie strony, wymijają się ch*j wie gdzie. koniec mojej historii.
dobranoc

Xenomorph08

2011-04-05, 00:03
S.O.A.D. napisał/a:

nie ma miasta "A"? a jest miasto "B" geniuszu?

fake jest w tym, że nie ma "jednotorowych przejazdów" wykorzystywanych w dwie strony.



Zakład? Geniuszu?
Sprawdź geniuszu w google Laskowice pomorskie - Wierzchucin. Geniuszu.

Geniu...

trolzxcvbnm

2011-04-05, 00:21
1/2 to było ten jakieś 0,5 tak?

k***a wszędzie ta j***na matematyka.
Ej no praktyki mam sp***alać mi stad...

Ravager

2011-04-05, 00:43
No i ch*j. Jeden przyjedzie o 13:00, a drugi o 15:00. Gdzie tu dowcip? BongMan, ja pie**olę, dla takich userów, jak Ty, powinni obok przycisku z piwem, dorobić przycisk z sucharem.

lohan

2011-04-05, 01:36
BongMan napisał/a:

Zero sygnału.



tak to jest jak ma sie telefon w plusie...


Ravager napisał/a:

No i ch*j. Jeden przyjedzie o 13:00, a drugi o 15:00. Gdzie tu dowcip? BongMan, ja pie**olę, dla takich userów, jak Ty, powinni obok przycisku z piwem, dorobić przycisk z sucharem.


ta...a dla takich imbecyli jak ty powinni zrobic przycisk, "wybaczcie odejmowanie i dodawanie sprawia mi problemy"

ke...........rx

2011-04-05, 11:03
aż mi się przypomniała jedna z piosenek Grateful Dead - Casey Jones

"The Ballad of Casey Jones" is a traditional song about railroad engineer Casey Jones and his death at the controls of the train he was driving. It tells of how Jones and his fireman Sim Webb raced their locomotive to make up for lost time, but discovered another train ahead of them on the line, and how Jones remained on board to try to stop the train as Webb jumped to safety. It is song #3247 in the Roud Folk Song Index." (wiki)