18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pochodzenie Hitlera

V.A.L.A.K • 2012-09-30, 00:44
"Ludzie nie mogą się dowiedzieć, kim jestem - tak podobno oznajmił, kiedy usłyszał o jednej z wczesnych prób zbadania dziejów jego rodziny. - Nie mogą wiedzieć, skąd pochodzę".



Jest to dość obszerny materiał do przeczytania, temat raczej dla lubiących poczytać o historii.
cały tekst zamieszczam w komentarzach.

W gąszczu tematów o Hitlerze nie dostrzegłem tego tematu, albo ch*jowo szukałem ;-)

ti...........ax

2012-09-30, 12:02
eMepleme napisał/a:

"cały tekst zamieszczam w komentarzach."


"Brak komentarzy"

I po co kłamiesz Ty lewacko-gejowsko-masońsko-murzyńsko-rumuńsko-tuskowsko-michnikowsko-olejnikowska rosyjsko-niemiecko-czeczeńsko-rumuńsko-gruzińsko-WIELKOBRYTAŃSKO-francusko-brazylijsko-izraelska marionetko?



Ty k***a czatujesz na takie okazje? Chłopie wiesz ze za oknem jest życie?

Clematis

2012-09-30, 12:27
up

Tak, czatuje. Dlatego mam tylko 69 postów, a taki jak ten w tym temacie to mój pierwszy raz, bo kiepski ze mnie komandos i w czatowaniu/czyhaniu jestem słaby. I w ogóle napisałem to zupełnie serio przepełniony nienawiścią do użytkownika który składa obietnice i ich nie spełnia AHHH NIECH ŻYJE POLSKA :roll:

dk2626

2012-09-30, 12:30
Tekst ciekawy, nie jest za długi i nie potrzeba nic wycinać jeśli chce się zachować sensowną ciągłość.
To prawda, że historii o Hitlerze jest bardzo wiele i nie wiadomo której wierzyć, ale fajnie się czyta. Piwo.

Kwiatmajster

2012-09-30, 13:33
Adolf Hitler - drobny tyran epoki stalinowskiej

czaha

2012-09-30, 15:03
Sprawa pochodzenia Hitlera fajnie opisana jest w "Widmo Hitlera" Normana Mailera :) troche taka moda na sukces wyszla, ale o dziwo poparta faktami...

stery_srh

2012-09-30, 15:36
Akire napisał/a:

...


Tak mi się skojarzyło: ;-)

Eresol

2012-09-30, 20:42
Za wujka Adolfa zawsze piwo :-D

Mgla

2012-10-01, 00:14
eMepleme napisał/a:

"cały tekst zamieszczam w komentarzach."


"Brak komentarzy"

I po co kłamiesz Ty lewacko-gejowsko-masońsko-murzyńsko-rumuńsko-tuskowsko-michnikowsko-olejnikowska rosyjsko-niemiecko-czeczeńsko-rumuńsko-gruzińsko-WIELKOBRYTAŃSKO-francusko-brazylijsko-izraelska marionetko?



Dwa razy rumuńsko. Polecam książkę "Człowiek, który stworzył Hitlera"

ojojoj

2012-10-01, 17:04
wszystko klamstwa. hitler byl kosmita. sam badalem jego dna