18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pochód - 11.11.11

jacok • 2011-11-11, 18:03
Wrocław, Marsz Niepodległości 11.11.11 :hitler:

dwakilo

2011-11-12, 13:34
Przecież oni z meczu idą.

Hunter562

2011-11-12, 14:13
Cytat:

Zadruga ze swastyką - Polacy na 100%



I co z tego że z swastyką? Nie jest ona czarna, wpisana w białe koło, na czerwonym tle (czyli nie jest Hitlerowska).
A poza tym, Zadruga odwołuje się do rdzennych wierzeń słowiańskich, w których swastyka występowała.

A SPARTA to najprawdopodobniej nazwa klubu piłkarskiego.

Phallucifer

2011-11-12, 14:21
ej , cale to gledzenie o tym ze Polska jest w opresji jest stare jak swiat, ale ja sie chcialem zapytac kto pokryje koszta doprowadzenia ulic stolicy do stanu sprzed patriotycznego manifestu?

Ąpisław

2011-11-12, 14:47
Oj ~rrdzony... Wszędzie naziści, faszyści. Zdążyłem się przyzwyczaić do Twojej paranoi. Oczywiście doskonale wiesz, że "swastyka" Zadrugi to lewoskrętna swarga, symbol słowiański. Lecz przecież "krucjata" musi trwać, prawda? Dzielni wojownicy.

Wczoraj byłem świadkiem sytuacji idealnie ukazującej metody "antyfaszystów". Pod pomnikiem Bolesława Chrobrego zebrały się tłumy nazistów, niektórzy przybyli całymi rodzinami. Zebrani przygotowywali się do szerzenia nienawiści chcąc publicznie zaintonować nazistowską w swym wydźwięku pieśń zwaną Mazurkiem Dąbrowskiego. W pewnym momencie pomiędzy zbierającymi się faszystami, pojawił się młody mężczyzna na wózku inwalidzkim. Wszyscy mu ustępowali miejsca. Kiedy chłopak się zatrzymał, wyciągnął puszkę z jakimś śmierdzącym i duszącym gazem, pozostawiając ją wprost pod nogami starszych kobiet, i nielicznych lecz jednak obecnych, rodzin z dziećmi. Oczywiście następnie zaczął uciekać wykorzystując stworzone, niewielkie zamieszanie. Wielkie brawa dla tego komandosa. Pokonał nazistów. Kolejne zwycięstwo antyfaszystów. No pasaran! Naprawdę, szczerze Wam gratuluję bojowników i metod.

(Wedle Waszego mniemania) Faszysta, omp.

przy okazji - Sparta to drużyna żużlowa.

rrdzony

2011-11-12, 15:11
Cytat:

Bojówka Combat Adolf Hitler była nie tylko w Warszawie, ale także we Wrocławiu. Nikt spośród prawdziwych patriotów ich nie wyganiał, ani nie czuł się oburzony. Mogli dowolnie atakować normalnych ludzi.

Poniżej zdjęcie uchwycone przez reportera GW:




"patrioci"

Ąpisław

2011-11-12, 15:22
rrdzony napisał/a:

"patrioci"



A i owszem. Widziałem ich dwóch we Wrocławiu. Debile znajdą się wszędzie a sam byłbym pierwszym, jeżeli byłaby konieczność złamaniu mu prawej ręki, gdyby ta uniosła się zbyt wysoko. Nikomu nie przeszkadzała ich obecność i nikt nie próbował ich wyprosić? Ta, jasne. Wszyscy im przyklaskiwali, masz rację. Natomiast dziennikarze G.Wyborczego mają tendencję do doprawiania swoich tekstów, w celu uzyskania zamierzonego efektu.

artis1990

2011-11-12, 15:29
Jesteście poj***ni... Idą pokojowo, skandując różne hasła - źle. Robią to samo, tylko w dodatku boruta z psami i rozk***ianie miasta - źle... Moje przemyślenia są takie iż prawica była nastawiona na spuszczenie wpie**olu lewakom. Dziwi mnie, że wszyscy o tym wiedzieli i nikt z tym nic nie zrobił. Nie mogli lewaków wyj***ć w inne miejsce? Ciekaw jestem co marsz by wtedy zrobił gdyby nie miał możliwości konfrontacji z lewakami. Z psami byście się napie**alali dla samego napie**alania. Po jednej jak i po drugiej stronie jest sporo winy. Lecz bliżej mi do prawicy niż do sk***ysyństwa, które zaprosiło j***nych szwabów, by w dzień tak ważny dla Polaków, napie**alali Polaków. To jest skandal i ten brud j***ny, a nie paleta kolorów, powinna wisieć za jaja wraz z tymi niemcami! Lecz tak jak pisałem, po drugiej stronie też sporo minusów!

jacok

2011-11-12, 16:40
krzys.toxic napisał/a:

6 sek filmu- banner prawy dolny róg - "SPARTA"- a ja głupi od tylu lat sądziłem że Polska



po 1 Sparta to nazwa klubu :homer:
po 2 w marszu brali udział narodowcy, kibice śląska, normalni ludzie i wielu innych.
po 3 było spokojnie, a nie jak w Wawie

Pinki10cm

2011-11-12, 17:43
caly film a oni nie dostali wpie**ol, ee tam.

BongMan

2011-11-12, 19:07
jacok napisał/a:

Wrocław, Marsz Niepodległości 11.11.11



rockface123 napisał/a:

szkoda że nie wdupili wszyscy do sejmu :) k***a chyba bym pół burdelu wyr*chał z szczęscia i opróżnił cały magazyn wódy



A ja zawsze myślałem że budynek Sejmu jest w Warszawie... Czyżbym się pomylił?

twojamatkajestgruba

2011-11-12, 21:23
rockface123 napisał/a:

szkoda że nie wdupili wszyscy do sejmu :) k***a chyba bym pół burdelu wyr*chał z szczęscia i opróżnił cały magazyn wódy




:facepalm:
No brawo dla Ciebie...gdyby mieli z Wrocławia do Sejmu dojść, pochód jeszcze nie skończyłby się...

Sz...........jk

2011-11-12, 21:54
Ok, ludzie jadą na prawice, że robi zadymy i burdy. Problem jest jednak w innym miejscu.

Organizacje, które tworzyły te marsze nie robiły tego dla burd. Miał być to marsz patriotyczny i w tym przypadku taki był. W Warszawie zaś ultralewica razem z wszelkiej maści anarchistami chciała specjalnie doprowadzić do burdy i to im się udało. Teraz cała wina spada na prawicę. Jak można zaprosić do Polski Antife z niemiec? Jak można kazać im bić Polaków, którzy nad wyraz świętują ten dzień? Lewicowcy nie mają poczucia narodowego, nie ci, którzy doprowadzili do zamieszek.

Po stronie prawicy znalazło się także wielu debili szukających zaczepki, problem w tym, że gdyby nie lewacy to nikt by nie miał zamiaru się bić bo jak? Co roku jest taka sytuacja, że czerwoni zatrzymują Marsz Niepodległości w Warszawie i co roku ludzie zrzucają całą winę na prawicę!

Może pamiętacie sprawę geja Biedronia z tamtego roku? Tak, to on był jednym z tych, którzy za wszelką cenę chcieli zatrzymać marsz i w swej asyście miał stado dzikusów z Antify, dla których poczucie narodowości nie istnieje. Pedalstwo i powszechna tolerancja dla "inności" zniszczy ten naród. Lewacy twierdzą, że tolerują wszystkich i wszystko, ale nie tolerują jednocześnie ludzi, którzy mają inne poglądy. Obie strony mają wiele za skórą, ale z dwojga złego wolę prawicę, która oddałaby życie za Ojczyzne niż lewackie ścierwo, które chce anarchi.

I nie mieszajcie w prawice PiS'u który z wariatem Jarkiem jedynie pie**oli głupoty o swych prawicowych poglądach, a jednocześnie ma lewicowy program, nie mieszajcie Rydzyka i Natanka.


bishfinger

2011-11-12, 22:15
Adbulan, anarchistom chodzi tylko o to aby mieć wroga, wróg jednoczy, gdy go nie ma trzeba go wymyślić. Dla nich najlepiej jest doprowadzić do takiej sytuacji jak w Grecji, gdzie pod osłoną walki o prawa będzie można okraść a później spalić miasto aby zapanowała wszechogarniająca anarchia.
JA mam dla was antyfaszyści jedną propozycję, jest takie miejsce gdzie będziecie szczęśliwi, gdzie będziecie mogli rozwalać co tylko chcecie, okraść kogo tylko chcecie, śpiewom i tańcom nie będzie końca i co najlepsze takich jak wy będzie tam większość. To Somalia. Jeśli faktycznie chcecie robić co chcecie to pakujcie manatki i tam jedźcie, będzie to z korzyścią dla wszystkich.

azerbejdzanification

2011-11-12, 22:29
Narodowcy narodowcami, jednak to nie oni nak***iali ludzi flagami polskimi, to nie oni spraszali szwabów by napie**alali w święto niepodległości polaków. Poj***ni są i z lewej i z prawej strony to fakt, niech się napie**alają a w każdy inny dzień tylko nie 11 listopada.

btw. k***a niech władza coś zrobi z tymi ORN i innymi radykałami bo przecież ich jest w ch*j, dawno nie było takich manifestacji z taką ilością ludzi w Polsce, jeśli się tego nie zachamuje to ...Hitlera powinno zatrzymać się w monachium.

A lewactwo niech sp***ala na księżyc tam sobie mogą żyć w anarchii.