18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pocałunek od Papieża

Nikczemny_Płód • 2013-04-02, 12:26
Papież nie wybrzydza :amused: Bo dobrze wie, że kto wybrzydza ten...


halobiba

2013-04-02, 21:41
e tam, ja lubię Franka. jestem agnostykiem, ale wiarę katolików szanuję [katolików, nie fanatyków], tak jak i tego papieża i gdybym miała chore dziecko, a papież je pocałował to był płakała jak bóbr, pomimo takiego a nie innego stosunku do wiary.

du...........ll

2013-04-02, 21:41
haha tagi rzondzom 8-)

Shaint

2013-04-02, 21:43
Niuchnął go tak jakby miał na niego chrapkę.

a12b

2013-04-02, 21:45
I znowu jazda po kościele lub osobie z nią związaną.... ani to śmieszne ani zabawne - ale modne, bo lewactwo to promuje. Nie rozumiem jednego po co jeden z drugim obchodzi wielkanoc, boże narodzenie itp. jak w internecie wielkiego ateiste zgrywa ? aaa co by mamusia z tatusiem powiedzieli. A druga sprawa szanujcie wiarę katolicką bo na niej powstała wasza Ojczyzna i jest ona pomocna w odpieraniu ataków muslimów, bo tak będzie hejtować kościół to za ileś lat jeden z drugim będziesz mieszkał w bloku, a co drugi sąsiad będzie się nazywał Al-.... z modelem rodziny 2 + 12.

crazY01

2013-04-02, 21:51
Gogul napisał/a:

kurde człowiek sie nie brzydzi przytulić takie chore dziecko, nie korzysta z luksusu, mył więźniom nogi w więzieniu w wielki czwartek a wy po nim jedziecie. dałem piwo filmikowi za postawę papieża a nie za durny opis. możecie sobie po mnie jechać aż się zesracie z radości a mnie to jebie.



zalogowalem sie specjalnie zeby dac ci piwo, oby wiecej takich ludzi jak Ty na tym smutnym swiecie

Nikczemny_Płód

2013-04-02, 21:52
Kto Ci tu k***a ateiste zgrywa, bo mówiąc szczerze nie zobaczyłem ani 1. :roll:

oponaodjelcza

2013-04-02, 21:57
No k***a na sadisticu się zawiązuje kółka przytulania... "Nie jedźcie po papieżu, bo to dobry człowiek", "dla nich to miało wielkie znaczenie w życiu", chcesz gestów współczucia to poszukaj na portalu innym niż sadistic, gdzie na codzień serwuje się trupy, rasizm, antyklerykalizm, pedofilię, kazirodztwo i każde możliwe zboczenie, które jest na tyle zgodne z prawem, żeby mogło być tu wstawione. Jakbym chciał poczytać o tym co zrobił papież dla wierzących to wszedłbym na j***nego kwejka albo inne demotywatory. Nie pasuje ci misja portalu i czarny humor - nikt cię nie zmusza żebyś tu siedział, więc nie próbuj zmieniać polityki portalu.

Tak wiem, zaraz mi pociśniecie, że siedzę tu za krótko, żeby coś wiedzieć, ale ch*j mnie to, bo nie napisałem niczego, co wymaga dłuższego stażu. A papież krył pedofili i uświęcał morderców, więc jak ktoś ma ochotę to może mu cisnąć jak każdemu człowiekowi na ziemi, bo jednak był tylko człowiekiem, ch*j z tym, że papież. Ratzinger też był papieżem, a jakoś nikt nie miał oporów, żeby wyciągać na wierzch Hitlerjugend.

meme2

2013-04-02, 22:00
Poczekajcie chwilkę, idę po popcorn :)

Manian

2013-04-02, 22:01
i tak robi to wszystko na pokaz ! :-x

mataertest

2013-04-02, 22:03
Pedofilstwo się szerzy...

Suguru

2013-04-02, 22:08
mataertest napisał/a:

Pedofilstwo się szerzy...



To uciekaj z domu, poki dupa twoja ;)

Lisuuu

2013-04-02, 22:10
no... i co? wyzdrowial?

Loaloa

2013-04-02, 22:18
Ciekawe czy od tej miłości papie prącie stwardniało.

milosciprzyjazn

2013-04-02, 22:20
Gogul napisał/a:

kurde człowiek sie nie brzydzi przytulić takie chore dziecko, nie korzysta z luksusu, mył więźniom nogi w więzieniu w wielki czwartek a wy po nim jedziecie. dałem piwo filmikowi za postawę papieża a nie za durny opis. możecie sobie po mnie jechać aż się zesracie z radości a mnie to jebie.


No i po raz enty, SADISTIC zamienia się bólmojejdupy.pl