18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobudzony policjant.

Jaco4a • 2013-03-18, 21:33
Krzykliwy policjant aresztuje (uprzednio paraliżując) odchodzącego mężczyznę.





:idzwch*j:

remi1982

2013-03-18, 21:43
Tak to jest, jak się jest zakompleksionym facetem z syndromem małego członka. Biją na podwórku w dzieciństwie takiego, przyjaciół nie ma, jedyna kobieta jaką zna to jego matka. I później ażeby się dowartościować i poczuć jak maczo, że "ma władze" wstępuje taka skryto-ciotka w szeregi policji, gdzie wyżywa się na ludziach. Niestety w Polsce jakieś 70% psiarni zachowuje się jak ciotka z filmu.

okrężnica

2013-03-18, 21:45
Jest brawurowa akcja policji k***a. Nie wiem za co chcieli gościa wyrzucić stamtąd, ale za wyżywanie się na obywatelu z powodu wrzodów na dupie i zaburzeń erekcji, to powinni za jaja wieszać.

Moreq

2013-03-18, 22:29
Nie odczytali mu praw i w ogóle ch*jowo zatrzymali. U nas to codzienność, ale tam typek dostanie z odszkodowania, a strażnik teksasu zostanie listonoszem.

remi1982

2013-03-18, 22:49
@MrKakao222 ACAB - all cops are bastards. Angielska wersja CHWDP

~zsakuł

2013-03-18, 23:33
MrKakao222 napisał/a:

@up co k***a ?



Always Carry A Bible - Zawsze mam w opiece Biblię. Tekst anglojęzycznych chuliganów/niedojrzałej emocjonalnie młodzieży skierowany do stróżów prawa gdy Ci spytają: "Co chłopczyku tak malujesz na tej ścianie?".

miejski.pl

SeleremJesteem

2013-03-19, 16:10
To chyba był on:


Dobrutro

2013-03-19, 16:51
Dobrze glina zrobił. Osoba w mundurze to nie troskliwy miś, którego można lżyć. A każdy cwaniaczek powinien zostać soczyście spałowany, pyskować to sobie może ojcu. Jeśli on go sam nie potrafił zdzielić w pysk, by wiedział kiedy się zamknąć.

KaOeNDeI

2013-03-19, 16:59
Dobrutro napisał/a:

Dobrze glina zrobił. Osoba w mundurze to nie troskliwy miś, którego można lżyć. A każdy cwaniaczek powinien zostać soczyście spałowany, pyskować to sobie może ojcu. Jeśli on go sam nie potrafił zdzielić w pysk, by wiedział kiedy się zamknąć.



staaary, wstrzyknij sobie trochę marihuany :mrgreen:

Calme

2013-03-19, 17:48
remi1982 napisał/a:

Tak to jest, jak się jest zakompleksionym facetem z syndromem małego członka. Biją na podwórku w dzieciństwie takiego, przyjaciół nie ma, jedyna kobieta jaką zna to jego matka. I później ażeby się dowartościować i poczuć jak maczo, że "ma władze" wstępuje taka skryto-ciotka w szeregi policji, gdzie wyżywa się na ludziach. Niestety w Polsce jakieś 70% psiarni zachowuje się jak ciotka z filmu.



100% racji!
Sytuacja z mojego środowiska.
Gość 22 lata, ledwo zdał maturę (co już było cudem), na studiach wywalili gościa po pół roku z najprostszego kierunku na moim wydziale. Zero znajomych, zero dziewczyn. Rodzice alkoholicy z problemami psychicznymi, ojciec zamknięty na odwyku, syn nie mógł zostać nikim innym jak policjantem.
Mieszkam w małej 20tysięcznej miejscowości, każdy każdego zna, większość policjantów to alkoholicy, bojący i znęcający się nad swoja rodziną, jeden agent nawet strzelał do żony w mieszkaniu. Taka elita pracuje w policji, sam nie znam żadnego normalnego, chociaż nie zaprzeczam że może gdzieś tam jakiś wykształcony normalny ziomek się znajdzie.

Koniec Świata

2013-03-19, 18:18
Człowiek, który nie panuje nad emocjami nie powinien być policjantem. Z drugiej strony policjant nie może się pie**olić z cwaniakami, bo wejdą mu na głowę. Niektórzy pie**olą jaka to policja jest zła i bije ludzi za nic. Mnie, k***a, nigdy nie biją, a jak spojrzeć jakie typasy dostają wpie**ol od policji to jakoś niespecjalnie mi ich szkoda.

IwanMT

2013-03-19, 18:32
Dlatego tych kurew nie lubie.

SKINHEAD

2013-03-19, 21:06
remi1982 napisał/a:

Tak to jest, jak się jest zakompleksionym facetem z syndromem małego członka. Biją na podwórku w dzieciństwie takiego, przyjaciół nie ma, jedyna kobieta jaką zna to jego matka. I później ażeby się dowartościować i poczuć jak maczo, że "ma władze" wstępuje taka skryto-ciotka w szeregi policji, gdzie wyżywa się na ludziach. Niestety w Polsce jakieś 70% psiarni zachowuje się jak ciotka z filmu.


Taaa, lazisz i krzyczysz HWDP i Jebac Policje a jak dostaniesz na miescie w ryj to pierwszy wolasz policje i dzwonisz pod 997...