18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobudka

maksymilian45 • 2014-09-24, 18:25
Może troszkę wasabi? :mrgreen:

ZR...........IE

2014-09-24, 22:10
Ale Sadol! :D

Darki72

2014-09-24, 22:17
Bardzo wygodne lozko... Na moich drzwiach z osiemnastoma szybkami bym sie lepiej wyspal :D

Smutas

2014-09-24, 22:26
NiedźwiedzioGłowy napisał/a:

@Smutas co najwyżej ch*ja w życiu jadłeś skoro tak twierdzisz.


Odezwała się ofiara losu wychowana na chrzanie kupowanym w Tesco...

qwerq221

2014-09-24, 22:33
k***a czaicie na czym oni śpią te delibe??? :-o bo mi to wygląda na deche zakrytą jakimś łachem

TheColt

2014-09-24, 22:36
widze że on tez nie wypluwa...

Genzerum

2014-09-24, 22:45
Na czym śpią? To się nazywa futon i i jest w ch*j wygodny.

Kretmen

2014-09-24, 22:49
@Smutas
W Polsce nie ma wasabi. W Polsce jest to co zazwyczaj trafia na rynek europejski pod przykrywką produktów azjatyckich. Czyli za przeproszeniem gówno. Prawdziwe wasabi spożywa się do dnia po wyrwaniu i starciu. Im dłużej nie znajduje się w ziemi tym jednym słowem coraz większy ch*j. Tak więc Smutas jeśli nie byłeś nigdy w Japonii to za przeproszeniem nie pie**ol. Jednak jeśli byłeś, to z góry przepraszam :)

Smutas

2014-09-24, 23:12
Kretmen napisał/a:

@Smutas
W Polsce nie ma wasabi.


Jest oryginalne w niektórych sklepach, ale to produkcja taka sama jak kupny chrzan w sklepie. Jeżeli chodzi o ten japoński chrzan, to poczytaj sobie, sami japończycy przyznaja, że to co u nas można zjeść w czymś domu (własnoręcznie utarte) jest ostrzejsze od tego co oni u siebie jedzą.

malutky

2014-09-24, 23:47
Ostatnio sam nakopałem trochę chrzanu z ogródka, żeby zrobić własnej roboty. I powiem wam, że się k***a nie da tego jeść, jest zajebiście mocne. Dlatego w przepisach na chrzan zazwyczaj jest parzenie utartego chrzanu albo przelewanie go gorącą wodą, żeby pozbyć się goryczki i dało się to jeść. A wasabi to pedał i ch*j :)

MadDave

2014-09-25, 00:27
@Smutas
No właśnie chodzi o to że nigdy nie jadłeś prawdziwego wasabi i nie masz po prostu porównania, ale musisz oczywiście się wypowiedzieć bo tak każe internet.
To twoje oryginalne wasabi w niektórych sklepach to gówno, mówię to z ręką na sercu, jest to przemysłowy produkt przeznaczony na import o innym składzie i mocy, tak żeby europejskie podniebienia mogły to przełknąć i wrócić po więcej do tego sklepu.
Miałem jeden raz w życiu jeść oryginalne wasabi, już raz próbowałem tzw Ghost pepper i uważałem że gorzej być nie może, no cóż... mogło, skończyło się na tym że siedząc przy stoliku przy tłumie ludzi wyglądałem tak jakby ktoś mi załadował gaz pieprzowy w oczy, gile z nosa i strumień łez, spociłem się jak świnia a przegroda nosowa była wypełniona oparami chrzanu przez co ledwo usiedziałem w miejscu, palenie w żołądku było raczej znośne.

Więc nie wymyślaj proszę, wiem że chcesz dowartościować swoją babcie w internetach ale wygląda na to że gówno wiesz o wasabi.
Z jakiegoś powodu cały czas jest na wysokim miejscu jeśli chodzi o palenie w ryju.

pr3dator

2014-09-25, 01:55
GayKing na koszulce ma ? :D

elmo-nsz

2014-09-25, 09:39
Chciałbym napisać coś sensownego, ale chrzanić to!

mrVADER666

2014-09-25, 11:15
to się nazywa "rozruch" dzięki wasabi :mrgreen:

Smutas

2014-09-25, 14:43
MadDave napisał/a:


Miałem jeden raz w życiu jeść oryginalne wasabi.


Ale nie miałeś okazji jeść chrzanu mojej babci, więc po co tyle pie**olisz? Brandzlujesz się tym, że jak zagraniczne/japońskie to lepsze? Spadaj na drzewo, "światowcu" za dwie dychy.

morderuk

2014-09-25, 17:20
@Smutas
k***a skoncz pie**olic, nick widze nie przypadkowy. W dodatku nie masz racji i ch*ja sie znasz, moze w twoim malym swiecie chrzan twojej babci jest najostrzejszy, ale generalnie to po prostu k***a nie jest, bo nie moze. Nie k***a, wszystko w polsce jest najlepsze, wykop sobie ziemianke i wpie**alaj ziemniaki z chrzanem swojej babci. Rozumiem promowanie polskich produktow, ale jezeli brandzlowaniem nazywasz to ze ktos stwierdza ze cos za granica jest lepsze to po prostu pie**ol sie Smutasie i otworz oczy i zobacz cos wiecej niz swoj k***idolek.