18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobudka dla Polaków

bjl • 2015-08-08, 00:28





Polecam obejrzeć, warto poświęcić te 20 minut.

Sz...........an

2015-08-08, 00:48
Lemingów nie obudzisz, a każdy normalny widzi jak jest. Uświadamiać też nikogo nie trzeba bo rząd nas r*cha jawnie jak w przypadku podniesienia wieku emerytalnego. W normalnym kraju ludzie by wyszli na ulicę, że ktoś decyduje za nich...

Mamy za dużo debili w tym kraju, którzy przy wyborze polityka kierują się wyglądem, wiekiem (twierdząc, że starszy to ma doświadczenie - no ma, w okradaniu) itd.

Rozumiem doskonale ludzi, którzy wybrali PO i Bronka i za drugim razem podziękowali i zagłosowali na kogoś innego bo sami wyborcy PO (ci normalni wyborcy) przejechali się i widzieli jak było. Dziwi mnie, że są osoby, które nadal głosują na ten "pie**olnik Obywatelski" i choćby się paliło i waliło i nawet choćby im to PO nogi z dupy powyrywało to i tak zagłosują te osoby na PO.

siwers9

2015-08-08, 01:09
To ludzie lidzią robią to zlo!

Hrodgar

2015-08-08, 01:18
Szeryfian napisał/a:

Dziwi mnie, że są osoby, które nadal głosują na ten "pie**olnik Obywatelski" i choćby się paliło i waliło i nawet choćby im to PO nogi z dupy powyrywało to i tak zagłosują te osoby na PO.



Przecież na PO głosują ludzie którzy dostali pracę w administracji państwowej za "rządów" PO...

bleblebator1

2015-08-08, 01:37
Niezależnie od opcji politycznych wygrana partia zawsze k***a ale to zawsze obstawia wszystkie stanowiska do sprzątaczki włącznie swoimi ludźmi. Nie pie**olić zatem, że tylko jedna czy druga partia to robi, bo wszystkie to robią

dzidzia1923

2015-08-08, 01:46
Jak napisal Szeryfian lemingow nie obudzisz, oni wiedza swoje, te stare smiecie poprosru musza zdechnac a wejsc nowe mlode. I nie k***a jakies kukizy czy inne marionetki z jowami ktore spowoduja ze gowno sie zmieni. To trzeba wyjsc na ulice rozpie**olic wszystko doprowadzic do przewrotu, co spowoduje setki ofiar ale chociaz nadzieje ze cos sie zmieni, badz czekac az te smiecie zdechna naturalnie i przyjdzie nowe lepsze. Wg mnie przyszlosc to narodowcy, pewnie tez beda kradli bo kazdy o swoja dupe chce zadbac, alw przynajmbiej nie pozwola do zrujnowania kraju. k***a mac.

Falsum

2015-08-08, 01:48
Bleblebator1, a niech obsadzają nawet kosmitami; rzecz w tym by w pierwszej kolejności realizować interes narodowy, dopiero później rozmaite partykularne interesiki (uprawiać tzw. prowincjonalną polityczkę) - ta kolejność niestety jest zależna od opcji politycznej, na nieszczęście nasze, z Bożej łaski, obywateli RP.

bleblebator1

2015-08-08, 02:21
Falsum napisał/a:

Bleblebator1, a niech obsadzają nawet kosmitami; rzecz w tym by w pierwszej kolejności realizować interes narodowy, dopiero później rozmaite partykularne interesiki (uprawiać tzw. prowincjonalną polityczkę) - ta kolejność niestety jest zależna od opcji politycznej, na nieszczęście nasze, z Bożej łaski, obywateli RP.



Kto by nie był u władzy, w pierwszej kolejności będzie realizował interes żydów lub KK

Kuriki

2015-08-08, 12:18
Moi drodzy, skoro tak źle wam jest i tak wami rządzą to zróbcie te rzeczy:

1. Nie emocjonujcie się polityką.
2. Przenieście się w milusie, spokojne miejsce, które wam odpowiada.
3. Skupcie się na przyjemnych rzeczach.
4. Pracujcie efektywnie i zarabiajcie hajsy.

I nagle zauważycie, że już wam nie jest źle i nie będziecie bełkotać o tym jak loże i inne służby wami magicznie rządzą, kible zapychają i mówią jaki smak chipsów wybrać.

Gruby Brzuch

2015-08-08, 13:18
Kuriki napisał/a:

1. Nie emocjonujcie się polityką.
2. Przenieście się w milusie, spokojne miejsce, które wam odpowiada.
3. Skupcie się na przyjemnych rzeczach.
4. Pracujcie efektywnie i zarabiajcie hajsy.



5. Zmieńcie pracę.
6. Weźcie kredyt.
:facepalm:

Good_Side_Is_An_Left.

2015-08-08, 20:20
włączyłem filmik, patrze papieżak, więc śmiechłem, potem przewijam sumliński XDDD, potem braun i lepper :D
pewnie jeszcze jakbym dalej przewijał to by się znalazł cejrowski z k***inem xd
macie autorytety :homer:

(sumliński, braun, korwin to osoby w konflikcie z prawem)