18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobił samicę

Flodzia • 2024-02-27, 08:39


Stado wymierzyło mu karę

ActAnonymous

2024-02-27, 14:52
Film jak zawsze wyrwany z kontekstu i pokazany tylko z jednej strony, żeby pokazać jaki to z niego agresywny typ, damski bokser itd. Zapewne ta pobita laska coś mu powiedziała co go wkurzyło, a że żyjemy w czasach gdzie są równe uprawnienia, no to dostała oklep w taki sam sposób jak mężczyzna. Oczywiście, "biali" rycerze musieli udowodnić swoją męskość i pokazać, że takiego bicia kobiet nie będzie. Pokażcie pełny filmik co to laska do niego mówi, to wtedy będziecie mogli mówić o nim źle lub dobrze

mateuszsick

2024-02-27, 14:56
Jak mędzy sobą to pies ich j***ł :mrgreen:

Maniecky

2024-02-27, 16:33
FiLiPeKkkkkk napisał/a:

Gra aktorska onieśmieliłaby niejednego polskiego artystę. Powinni go wziąć do M jak Miłość. Ubogacenie kulturowe.



Co ty dupisz o grze aktorskiej? Kto tam gra?

kris1978

2024-02-27, 17:05
Rodo11 napisał/a:

Im bardziej darłby tą p*zde, tym mocniej bym go ch*ja kopał.



Uważaj co piszesz. Na sadolu jest grupa użytkowników, którzy nie popierają kopania zwierząt

areooreo

2024-02-27, 17:47
ohh jak ja to kocham , czysta perfekcja jak to wszystko powinno działać

MalcolmX

2024-02-27, 18:09
I to jest prawo a nie jakiś ch*je z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka czy inne komunistyczne p*zdy z OMZRiK. Blacky dostał co mu się należało. Teraz, albo wyciągnie z tego wnioski, albo będzie dostawał takie wpie**ole regularnie.

Atlasss

2024-02-28, 05:53
W Brazylii /Wenezueli przestrzeliwują stopy, dłonie i tamci nawet nie pisną, a ta k***a po jednym liściu zaczęła beczeć jak gwałcona koza w somalii :D