18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

edge

2010-11-28, 22:00
Za wstawianie takiego gówna rumunie dostaniesz ode mnie zastrzyk z fenolu w serduszko.

Bez poważania Doktor Aribert Heim.

Shizmik

2010-11-28, 22:02
Gościu jest poj***ny i co z tego??? Malo takich chorych popaprańców tu jest???
To jest Sadistic :P

feniks777

2010-11-28, 22:04
Moze jakis dziwny jestem, ale ta laska po twarzy, tej widocznej czesci jest calkiem calkiem. Chlopaki co komentuje z obrazka albo sa gejami albo beda wiecznymi kawalerami

JozinZBazin

2010-11-28, 22:58
Przed momentem wstawiłem komenta w ch*jowym temacie o Krawczyku z psem, że większego gówna na sadolu nie widziałem. Zmieniam zdanie. k***a, to jest dno.

A dziewczyna wydaje się być sympatyczna. Nie wąchaj gościu tyle kleju bo zakrzywiasz czasoprzestrzeń.

Black Snake

2010-11-28, 23:15
ALTON napisał/a:

k***a poziom 15 latków.



Ej, sorry, nie obrażaj mnie.

buoba

2010-11-28, 23:26
Black Snake napisał/a:



Ej, sorry, nie obrażaj mnie.



To chyba w swoich danych wpisałeś o 85 lat za dużo :homer:

Black Snake

2010-11-28, 23:28
buoba napisał/a:



To chyba w swoich danych wpisałeś o 85 lat za dużo :homer:




Zastosowałbym teraz głupie tłumaczenie, ale zaraz by mnie jakiś "sadysta" wyśmiał. Po prostu muszę mieć dostęp do działu hard.

ress

2010-11-28, 23:38
Black Snake napisał/a:




Zastosowałbym teraz głupie tłumaczenie, ale zaraz by mnie jakiś "sadysta" wyśmiał. Po prostu muszę mieć dostęp do działu hard.



A co? Jedyna szansa, żeby zobaczyć zdjęcia rodziców? xD ;)

Black Snake

2010-11-28, 23:49
A nie mówiłem, że jakiś inteligent, który myśli że jest sadystą się do mnie doczepi? To, że twoja matka sra na twarz twojego ojca jeszcze nie świadczy, że inni także tak mają. A hard to jedyna szansa, by moja matka coś na komputerze robiła (b. lubi oglądać operacje i sceny jak komuś nóżkę upie**oli). Ostatnio nawet scrolla nauczyła się obsługiwać.

PS przeczytaj pierwszy cytat w moim podpisie. Żegnam :*

Dalione

2010-11-29, 00:06
@Black Snake
Wypie**alaj k***a bo jedziesz po starych , masz 15 lat wchodzisz na portal od 18 , w ogóle pie**olisz jakieś smuty , płaczesz że Ci ktoś dojebie w komentarzu jakąś riposte czy ki ch*j. A co ty myślisz że to maxior czy inne gówno ? Wypie**alaj i tyle.

axe

2010-11-29, 00:34
tak to sie nadaje do telenoweli
:idzwch*j:

dupaCyckDupa

2010-11-29, 04:28
jestem za wprowadzeniem opcji "wylej piwo na łeb" obok postaw piwo jak czytam takie ch*jowe posty. i co k***a myślisz że jesteś fajny bo z małolaty przyszydziłeś ? Ty pewnie wolałbyś chłopca?! :idzwch*j: