18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po meczu Wielim Szczecinek - Mechanik Bobolice

qwased • 2013-06-18, 20:45
Gospodarze byli bardzo gościnni :emo:

chicane

2013-06-20, 01:43
orzeszwmorde napisał/a:

Jeśli to była zorganizowana impreza to parking powinien być ubezpieczony, jeśli nie to organizatora można bezczelnie uj***ć w sądzie.



jaki parking? toż to zwykłą łąka jakaś :D

boleK1315

2013-06-20, 06:46
SZAJBAAA napisał/a:



To jest jakaś okręgówka z Koszalina.
Bardziej mnie zastanawia kto jeździ na takie mecze?
Równie dobrze i taniej można iść na boisko szkolne podczas WF-u.
Poziomem odstawać nie będą.



Na takich meczach czasami jest więcej co oglądać niż w naszej gównianej ekstraklasie.

ArteQ

2013-06-20, 16:24
antywielim napisał/a:




Tak to jest jak banda kretynów (kibiców ze Szczecinka) wpada na mecz i bije kibiców (Mechanika) . 17-19 letnie dzieci zostały pobite przez 30-35 letnich kiboli ze Szczecinka a, tak szczerze to banda ogolonych karków(41 osób ze Szczecinka) zaatakowała młodzież(5 osób z Bobolic w wieku 17-19 lat) i jeszcze została upokorzona przez tą młodzież, która pokazała im gdzie jest ich miejsce (młodzi spuścili manto kibola i jeszcze zdenerwowane karki im się odgrażają ze ich połamią i to jest normalne???)



Patrząc na sam nick wiedziałem, że to nie będzie obiektywna wypowiedź ale ok.

Zaczne od tego, że nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn ale też nie są mi obce.

Dlaczego Piszesz, że 41 kiboli ze Szczecinka, pobiło pięciu dzieciaków z Bobolic, a chwile potem, twierdzisz, że jednak zostali upokorzeni?
Cytat:

młodzi spuścili manto kibola i jeszcze zdenerwowane karki im się odgrażają ze ich połamią i to jest normalne???



to wkońcu dzieciaki czy kibole dostali manto? :roll: .

Z tego co wiem od osoby która była na tym meczu, ale nie wśród kibiców Wielimia, sprawa wyglądała tak, że w przerwie doszło do bójki, ale 5vs5, ale ochrona zapanowała nad sytuacja i w drugiej połowie każdy grzecznie siedział na swoim miejscu. Wtedy niespodziewanie wpadł oddział policji w kominiarkach ze, uwaga SZCZECINKA i zabiera tylko kibiców Wielimia, przypadek?

Rozumiem antywielim, że nieznajomi przyjechali do was na podwórko, krzyczeli, dopingowali i czuli sie jak u siebie a ty siedziałeś potulnie na dupce i teraz odgrażasz się w necie, ale prawda jest taka, że opon nie poprzebijali chłopaczki z Bobolic, tylko POLICJANCI ZE SZCZECINKA, po czym zawineli wszystkich kibiców bo taki był cel tej akcji.


PS z tego co słyszałem to miało to stać się już na poprzednim wyjezdzie, ale chłopaki dostali cynk i nawet nie dojechali na mecz.

antywielim

2013-06-20, 21:18
Cytat:

ale prawda jest taka, że opon nie poprzebijali chłopaczki z Bobolic, tylko POLICJANCI ZE SZCZECINKA, po czym zawineli wszystkich kibiców bo taki był cel tej akcji.

no właśnie!! każdy najeżdża na Bobolice że to wieśniaki bo opony poprzebijali, ale zrozumcie to że u nas na meczach jest spokojny doping nikt nikogo po buzi nie bije i przede wszystkim nikt nie przebija opon !

ArteQ nie odgrażam się w necie bo to nie ma sensu! po prostu bronię honoru kibiców z Bobolic! Sama jestem kibicem i chodzę na mecze to wiem jak jest. :->

MrAdamovSky

2013-06-20, 21:19
Bobolice. To jest przyczyna przeciętych opon.
k***a... Bobolice.
Z czego to k***a nazwa jest? Jprdl