18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po imieniu

AmbiwalentnaSadystka • 2014-09-26, 12:34
Fragment wypowiedzi Mordimera, pochodzący z opowiadania "Wieże do nieba" autorstwa Jacka Piekary.



Jeżeli ktoś poczuł się urażony, sugeruję, iż znalazł się na złym portalu. W takim wypadku osoba proszona jest, o opuszczenie sadistic.pl oraz kraju. Innymi słowy: o wypie**alanie na rowerze z różowymi pedałami.

PiLord

2014-09-26, 18:47
Koledzy, koleżanki! Ten oto wspaniały fragment przeczytał dla nas Janusz Zadura.

ObceOko

2014-09-26, 19:21
Świetny cykl opowiadań, w ogóle Jacek Piekara wymiata.

– Palikocie ty! Sk***ysynu obrzydliwy! Mendo końskim kiepem w dziób chędożona!
Widziałem, jak mężczyzna w zaplamionym fartuchu szarpał za ucho kudłatego chłopaczka, a szarpał tak, że mało mu tego ucha nie oberwał. (...)
– A cóżeście tego smarka tak okrutnie sztorcowali? – zapytałem.
– Diable nasienie! – warknął. – Chodzi i co kota jakiego dorwie, to mu futro na grzbiecie podpala. Toż i dlatego palikotem wszyscy go tu nazywają. Ale – machnął tłustą dłonią – silnych na niego nie ma, bo on tylko z krzywdy ludzkiej żyje. A najbardziej się raduje, jak o nim gadają. I wyobraźcie sobie, że mogą go i wyzywać, i przeklinać, a jemu w to graj. Aby gadali. Taki na uwagę ludzką jest łasy, bękart jeden. No, ale dość tam, bo i szkoda strzępić języka po próżnicy, zwłaszcza na takiego syna diabła i trędowatej k***y. Powiedzcie lepiej, w czym wam mogę usłużyć?

Ja Inkwizytor - Dotyk zła

foxrbkpisz

2014-09-26, 19:23
Za Piekarę i cały cykl inkwizytorski zawsze piwko!

xts

2014-09-26, 20:25
propsy za mortimera.

pi...........ja

2014-09-26, 20:35
Mistrz Mordimer to kolejna postać z polskiej fantastyki lepsza od przereklamowanego wiedźmina.

Loaloa

2014-09-26, 21:30
Sadolowi kryptogeje znowu w natarciu. Chodźcie paróweczki, niech was przytulę.

xJojek

2014-09-26, 21:44
Wydaje mi sie, ze lektor to Tomasz Ruminski ale moge sie mylic. :v

krzysztof6666

2014-09-26, 23:14
Treter dobry komentarz popieram, a teraz cycki ;)

Ra...........py

2014-09-27, 02:59
Cykl Inkwizytorski Piekary - obowiązkowa lektura każdego sadola

MiczilZ

2014-10-02, 08:41
Mam prosbe, nie ma ktos MP3 z tym kawalkiem?
Chetnie odpalilbym to na radiowezel na mojej uczelni, a pedalkow tutaj duuuzo.