18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po gongu jest gong

Moby_Dick • 2017-06-12, 15:39
A potem szybka lekcja i wpajanie nutelli zasad jakie obowiązują na ringu.


bodzio204

2017-06-12, 19:07
Jaceg ma racje, po kolanku mu zadzwoniło w głowie.

thewhitestar

2017-06-12, 19:26
k***a, jakie bezmózgi się tu wysypały w komentarzach. Czarny dobrze zrobił, to białemu odj***ło i w środku walki postanowił sobie zrobić przerwę. Widzieliście w jakiejkolwiek innej walce takie zachowanie? Normalnie walczą po czym jeden strzela focha, odwraca się dupą i myśli że ma immunitet na dalsze lanie po mordzie? Przecież to absurd.

krasnal_hałabała

2017-06-12, 19:33
O k***a, sadole bronią smolucha? ten portal zginął.

Dzyzys

2017-06-12, 19:41
krzyks napisał/a:

Sportowo to on się nie zachował, ale walka nie została przerwana. Nie wiem, co ten Grigorian miał na myśli odwracając się i idąc do narożnika. :kawa:



Racja, tym bardziej widział z kim walczy :D

Du...........77

2017-06-12, 20:30
krasnal_hałabała napisał/a:

O k***a, sadole bronią smolucha? ten portal zginął.


"Dołączył 2 marzec 2017" no k***a faktycznie masz duże do gadania w kwestii porównywania, zasług, pracy na rzecz portalu i wiedzy, jak sadistic wyglądał kiedyś, co się zmieniło itd.
Tych dwóch pajacy, którzy skoczyli na zawodnika walczącego zgodnie z przepisami - już ciul, że czarnego - powinno opuścić halę skutymi i dostać w sądzie zarzut pobicia. Bo ich białawy pupilek zdecydował, że "a ch*j z tym, grzeję w bieszczady!" w środku walki, której nikt nie przerwał.

Nutzz

2017-06-12, 21:38
Ej, Grigorian nie "zdecydował" tylko dostał kopniaka na szczękę, co z resztą widać. Trochę zamortyzował ręką, ale niewystarczająco. Oszołomiło go lekko, kto wie co się w obitej bani ubzdurało.

Groenhart zagrał czysto.

DavidBeckham

2017-06-12, 21:50
krzyks napisał/a:

Sportowo to on się nie zachował, ale walka nie została przerwana. Nie wiem, co ten Grigorian miał na myśli odwracając się i idąc do narożnika. :kawa:



Co tutaj jest niesportowego wytłumacz mi ? k***a sadistic a same p*zdy zniewieściałe.Wytłumaczę wam "Defend yourself all the time" - tak powiedział komentator. To jest walka i co to za odwracanie się jak w przedszkolu? Jak dla mnie gościu po tym kolanie był kompletnie zamroczony, runda trwała, sędzia nie przerwał, wszystko jak najbardziej sportowo i przepisowo.

ValvePlsFix

2017-06-12, 22:00
Każdy kto myśli, że on się odwrócił, bo strzelił focha, musi być strasznie tępy. Przecież widać, że coś mu się pomyliło. Sędzie to zauważył, ale nie zdążył zareagować.
A murzyn się zachował niesportowo i dobrze, że dostał wpie**ol. W ulicznych walkach nie ma zasad, a jednak nie kopiecie leżącego, prawda? Tutaj zaszło wyraźnie nieporozumienie, może ubzdurało mu się, że sędzia zasygnalizował koniec rundy, więc spokojnie odszedł do narożnika. A wszyscy co bronią murzyna powinni być kopani przy glebie tak, żeby zrozumieli na czym polega sportowe zachowanie. Wbrew pozorom to nie znaczy zgodne z regulaminem.

elfis

2017-06-12, 22:43
naprawdę debile myślicie że to honorowo walić w twarz od tyłu, ja nie pie**ole, wy cioty

Novik

2017-06-13, 00:57
Spokojnie po co ta gówno burza będą wyciągnięte konsekwencje

lewyskank100g

2017-06-13, 08:21
złota zasada- nigdy nie odwracaj się tyłem do przeciwnika...


ZgaDniJ

2017-06-13, 15:45
Nie rozumiem gość się odwrócił w trakcie walki bo jest p*zdą była 2:40 sec do końca więc nie wiem o co chodzi.
PS: W tym przypadku zrobiłbym jak nutella chyba, że biała p*zda już słyszy głosy.

wiadrownik

2017-06-13, 18:37
ciekawe czemu to zrobil, wedlug mnie jedyne racjonalne wytlumaczenie to takie, ze faktycznie mu "zadzwonilo" w uszach

krasnal_hałabała

2017-06-13, 20:27
Duke77 napisał/a:


"Dołączył 2 marzec 2017" no k***a faktycznie masz duże do gadania w kwestii porównywania, zasług, pracy na rzecz portalu i wiedzy, jak sadistic wyglądał kiedyś, co się zmieniło itd.
Tych dwóch pajacy, którzy skoczyli na zawodnika walczącego zgodnie z przepisami - już ciul, że czarnego - powinno opuścić halę skutymi i dostać w sądzie zarzut pobicia. Bo ich białawy pupilek zdecydował, że "a ch*j z tym, grzeję w bieszczady!" w środku walki, której nikt nie przerwał.



A czy trzeba być piekarzem żeby ocenić smak chleba? albo czy trzeba być samemu w sobie?