18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

po czym poznać arabusa w Londynie ?

tribal216 • 2013-01-06, 15:47
wiadomo - po aucie

necrobarbara

2013-01-06, 18:32
kokz666 napisał/a:

k***a, zawsze Buggati mnie brzydziło. I wiecie co? Po tym filmiku nic sie nie zmieniło :krejzi: Jak dla mnie Lambo, Ferary :amused: Bugatti... Seryjny samochod to nie jest piękno. Wg. mnie piękny samochod to samochod przecietny lecz elegancko ztuningowany. Poezja zaczyna sie wtedy, kiedy sam cos dolozysz. Gustownie i z serca. Dajmy na to przyklad:
tuningcars.us/albums/userpics/10001/passat-cc-tuning_28229.png
http://www.airsociety.net/wp-content/uploads/2012/05/vw-passat-cc-bagged-air-ride-mrr-hr3-fitment-tuck-003.jpg
Klasa pełną gębą :)



"Nimiec jest nimiec nikt mnie nie powie" co?

Jesteś debilem... :lodowka:

Hannibal_PL

2013-01-06, 18:36
@adilokmon
Ta, oddałbyś internet i byś miał auto w garażu bo byś na benzynę nie wyrobił :amused: powodzenia :D !

bl...........ed

2013-01-06, 18:39
Darson666 napisał/a:

Może mają kasę, ale lansują się jak wieśniacy.



Proste... bo chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy.

malwa321

2013-01-06, 18:47
Trzeba mieć małego penisa lub być totalnym frajerem żeby kupować takie auto i jeździć nim po mieście. 1, 2, 1, 2, czasami wsteczny... k***a... :D

Bila

2013-01-06, 19:21
djoshin napisał/a:

ropa się skończy wrócą do korzeni czyli lepianek z piachu i gówna i erotycznych nocnych igraszek z kozami



To gdzie my wtedy będziemy.

ParanoiA

2013-01-06, 19:25
dawid301293 napisał/a:

po jakiego ch*ja oni jeżdża po innych państwach na swoich blachach? To w Londynie nie można już dostać takiego auta, kupują u siebie i przywożą do UK. Jak dla mnie idiotyzm.



Już ci Dawidku tłumaczę po co. Bo u nich jest raj podatkowy, więc taniej jest kupić u nich na miejscu i taka furą latać samolotem raz na rok poszaleć. Parę dni temu byl dokument o arabach zjeżdzających do Londynu co roku by sie pokazać, był nawet typek co 3-4 fury ze sobą zabierał. Wiesz dlaczego?
Bo ich k***a stać!

@ALL Przestańcie pie**olić o tym że się ropa skończy i wrócą do kóz, ludzie oni mają pieniadze zainwestowane we wszystko, pie**olona połowa Londynu jest ich, nie tylko banki i hotele.
Byli bogaci i będą bogaci, nic się nie zmieni nawet jak ropy zabraknie.


TUTAJ LINK ONLINE http://www.channel4.com/programmes/millionaire-boy-racers/4od

Jak nie proponuje to http://eztv.it/ep/40882/ch4-millionaire-boy-racers-pdtv-x264-aacmp4-mvgroup/

Ehhcotam

2013-01-06, 19:48
Bo oni zamiast wszystko przepić inwestują.

Tak więc Ból dupy schowajcie dla siebie polaczki.

pakicito

2013-01-06, 19:57
Cytat:

ropa się skończy wrócą do korzeni czyli lepianek z piachu i gówna i erotycznych nocnych igraszek z kozami


w tvnie mówią, że się kończy, bo tusk musi wytłumaczyć drogie ceny paliwa

Ne...........es

2013-01-06, 20:14
djoshin napisał/a:

ropa się skończy wrócą do korzeni czyli lepianek z piachu i gówna i erotycznych nocnych igraszek z kozami



co boli dupa ze arab bogatszy od ciebie co? pie**olony polaczku :roll:

sidian

2013-01-06, 20:27
Nexures napisał/a:



co boli dupa ze arab bogatszy od ciebie co? pie**olony polaczku :roll:



Mnie tylko boli dupa, że ten arab jest bogatszy nie dlatego, że na to zasłużył. Nie pracą swoich rąk albo swojego umysłu. Ten arab jest bogatszy, bo jest bogatszy i tyle. Jego stan posiadania, który wynika wyłącznie z tego, co miał pod dupą w miejscu urodzenia, pozwala mu dzisiaj skutecznie bronić status quo blokując badania nad alternatywnymi i tańszymi metodami napędzania naszych samochodów. Tak samo dupa mnie boli, koncerny medyczne są takie bogate. Sam sobie odpowiedz, dlaczego i potem odpowiedz sobie jeszcze, czy tak powinno być.

femiflower

2013-01-06, 20:36
E tam rozpędza się na 3 sek i musi hamować co to za urok jazdy w mieście.

Skowu

2013-01-06, 20:58
Co wy k***y żydowskie napisaliście? pie**olONY POLACZKU? to kim wy k***a jesteście? pie**olonymi ufokami chyba. Co jak co, sadistic to sadistic, ale k***o j***na faszystowska nie obrażaj Polaków dobra? pie**olony to możesz być ty i pewnie jesteś!!!!

Llan

2013-01-06, 21:06
Nawet ich kryzys ruszył , tnąc koszty kupują auta bez klimatyzacji, bo jak inaczej wyjaśnić to że otwierają okna w tak smierdzącym od spalin Londynie ? , współczuje im biedactwa

oozyxak0o

2013-01-06, 21:10
k***a czemu nie widzę takich aut w polsce? Tylko ledwo jeżdżące wraki folxwagenów,fiaty 126 i zabytkowe mercedesy

kokz666

2013-01-06, 21:28
necrobarbara napisał/a:



"Nimiec jest nimiec nikt mnie nie powie" co?

Jesteś debilem... :lodowka:



Debil to Twoj stary. Tak poza tym, dlaczego mnie nazywasz debilem skoro mnie nie znasz? Na jakiej podstawie?