18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po co komu koń?

capekpl1 • 2013-03-11, 18:31
Film własnej produkcji jak jeszcze L-ką jeździłem.

bz...........ue

2013-03-12, 08:11
Nie wiem co Was w tym tak bawi. Widać, niektórych w tym kraju już nawet na konia nie stać. Ludzie przynajmniej wzięli sprawy w swoje ręce żeby mieć co do garnka włożyć i z czego dzieciom kanapki do szkoły zrobić żeby szczawiu nie wyjadały z nasypów. Większość z Was, w takiej sytuacji po prostu zdechłaby z głodu.

edit:

Dopiero teraz przeczytałem wszystkie komentarze i zobaczyłem jak go wszyscy pojechali.

Dobrze Ci ch*jku!

kucma19

2013-03-12, 13:42
Dostajesz kolego sluszny opeirdol. idz na jeden dzien pracy na pole, wszystko jedno czy to beda truskawki czy groch, wez do reki widly, poczuj odcisk na dloni a moze nauczysz sie poszanowania

jednoręki-ujeżdżacz

2013-03-12, 14:04
No k***a tragi-komedia. Z jednej strony smutek, że ludzie którzy pewnie walczyli o ten kawałek ziemi muszą go w ten sposób uprawiać, choć z drugiej...orać babą pole...no ludzie :D haha

Malan

2013-03-12, 14:08
Defect napisał/a:

Ja pie**ole, bo myślisz idioto, że każdego stać na konia, milionerze pie**olony. Ludzie radzą sobie jak mogą, upadają i od nowa próbują, a Ty jedziesz sobie L-ką za pieniądze mamy, wracasz do domu i wpie**alasz obiad z warzyw, które twoja matka kupiła właśnie przez dzieło takich pracowitych ludzi. Nie chce mi się tłumaczyć, jesteś kretynem.



ściwanek napisał/a:

Ale k***a śmieszne, że niestać ich na nowy sprzęt rolniczy... Tak cię to bawi Autorze? Japie**ole zachowałeś się jak gówniarz i trochę mnie wk***iłeś tym śmiechem na końcu...



mayones23 napisał/a:

Aż założyłem konto żeby Cie zbluzgać. Żebyś nie znalazł nic lepszego niż McPraca Prymitywie. Ogarnij sie i okaż odrobine współczucia i szacunku bo śmieszne to to nie jest :|
I tak najbardziej ch**owe jest to, że w XXI wieku w niby cywilizowamym kraju ludzie muszą się tak poniżać i to na własnym kawałku ziemi. Ogarnij sie i okaż odrobine współczucia i szacunku bo śmieszne to to nie jest :|



bziktheblue napisał/a:

Nie wiem co Was w tym tak bawi. Widać, niektórych w tym kraju już nawet na konia nie stać. Ludzie przynajmniej wzięli sprawy w swoje ręce żeby mieć co do garnka włożyć i z czego dzieciom kanapki do szkoły zrobić żeby szczawiu nie wyjadały z nasypów. Większość z Was, w takiej sytuacji po prostu zdechłaby z głodu.

edit:

Dopiero teraz przeczytałem wszystkie komentarze i zobaczyłem jak go wszyscy pojechali.

Dobrze Ci ch*jku!



Przecież to normalne, że inni mają lepiej, inni gorzej. Ludzie, którzy mają więcej, mają prawo czuć się lepsi i mają całkowitą rację. Na ch*j te spiny? Boli was to, że zapie**alacie fizycznie za grosze, a niektórzy nie muszą kalać rąk brudną pracą i mają na wszystko? Prawda jest taka, że jesteście podludźmi, zwykłymi burakami, zazdrośnikami i jedyne co możecie zrobić to tylko sobie ponarzekać.

herbalix

2013-03-12, 16:41
Malan napisał/a:


Przecież to normalne, że inni mają lepiej, inni gorzej. Ludzie, którzy mają więcej, mają prawo czuć się lepsi i mają całkowitą rację. Na ch*j te spiny? Boli was to, że zapie**alacie fizycznie za grosze, a niektórzy nie muszą kalać rąk brudną pracą i mają na wszystko? Prawda jest taka, że jesteście podludźmi, zwykłymi burakami, zazdrośnikami i jedyne co możecie zrobić to tylko sobie ponarzekać.



a kim ty, k***a, jesteś mały ch*jku przed makbukiem i w rajbanach za pieniądze rodziców?

mayones23

2013-03-12, 17:37
Malan, a Ty na ch*j sie spinasz moralisto i znawco życia za 5 gr.? Masz 19 lat, więc tyle już wiesz o życiu...

Malan

2013-03-12, 18:33
herbalix napisał/a:



a kim ty, k***a, jesteś mały ch*jku przed makbukiem i w rajbanach za pieniądze rodziców?



Jestem kimś, komu nigdy nie dorównasz bucu. Co, zazdrość zżera, że mam pieniądze od rodziców, bo mają wykształcenie i świetną pracę, a Twoi siedzą na zasiłku i narzekają na wszystko i wszystkich wokół? To, że nie potrafili Ci zapewnić godnych warunków to już nie moja wina. Przykro mi, że musisz żyć w takiej patologii, ale to nie znaczy, że możesz mieć pretensje do tych, którym powodzi się lepiej.

mayones23 napisał/a:

Malan, a Ty na ch*j sie spinasz moralisto i znawco życia za 5 gr.? Masz 19 lat, więc tyle już wiesz o życiu...



Nie muszę mieć nie wiadomo ilu lat by wiedzieć, że pieniądze rządzą światem, ten kto je ma, ma władzę i przewagę nad innymi.

mayones23

2013-03-12, 19:10
Malan napisał/a:



Jestem kimś, komu nigdy nie dorównasz bucu.



Można jaśniej? kolejny "biznezmen"? :)

herbalix

2013-03-12, 19:44
tak się składa, że tu, w internecie, każdy jest tym, co sobą prezentuje. ty zaprzentowałeś gówno. cieszę się, że nigdy ci nie dorównam.

Malan

2013-03-12, 20:04
herbalix napisał/a:

tak się składa, że tu, w internecie, każdy jest tym, co sobą prezentuje. ty zaprzentowałeś gówno. cieszę się, że nigdy ci nie dorównam.



Co, prawda w oczy kole, burku? Takie prostackie odzywki zostaw dla swoich osiedlowych koleżków spod klatki.

kebabkilla

2013-03-13, 09:03
A mnie to trochę rozbawiło, bo przypomniałem sobie scene z "Chłopaki nie płaczą". Mój wujek, którego nie było stać na konia, ani na traktor sam go sobie zbudował z jakiegoś silnika ze szrotu i metalowych rur. A ci ludzie z filmiku to jeszcze żadna tragedia. Wyobraźcie sobie tych wszystkich j***nych Palestyńczyków, czy Chińczyków w fabrykach. Moim zdaniem nie ma sensu się spinać. Człowiek w Polsce może być kowalem swojego losu.

Debeel

2013-03-22, 19:50
Napinacze.
Oceniać kogoś bez żadnej wiedzy o nim. Autor sam ciężko robi w lesie przy drzewie a filmik jest zapewne pokazaniem polskiej rzeczywistości a wy dupe prujecie.