18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po co ginąc pod bachmutem jak można pod trolejbusem...

Halman • 2023-06-06, 11:09

*trolejbus to taki autobus na prąd...

turor

2023-06-06, 11:19
Halman napisał/a:

*trolejbus to taki autobus na prąd...



powiedział ekspert bez prawa jazdy :D

Mariusz87

2023-06-06, 11:20
Widok chyba musiał być niezły, bo świadkowie jakoś szybko się ulotnili

ratford

2023-06-06, 11:38
turor napisał/a:

powiedział ekspert bez prawa jazdy



ja też nie mam prawka i jakoś żyje, nie trzeba mieć prawa jazdy żeby znać się na motoryzacji.

Igorek95

2023-06-06, 12:20
ratford napisał/a:

ja też nie mam prawka i jakoś żyje, nie trzeba mieć prawa jazdy żeby znać się na motoryzacji.



Wydaje mi się że nigdy nie poznałem gościa który po 18 roku życia nie ma prawa jazdy i nie byłby ofermą, ale to tylko moje doświadczenie życiowe, może jesteś wyjątkowym gitem :amused:

RobsoN

2023-06-06, 13:27
ratford napisał/a:

ja też nie mam prawka i jakoś żyje, nie trzeba mieć prawa jazdy żeby znać się na motoryzacji.



w dzisiejszych czasach kobieta bez prawka to wstyd a co dopiero facet. To albo jesteś bardzo bogaty i masz szofera albo niesamowicie tępy i się boisz egzaminu.

antidotum4

2023-06-06, 13:48
Piosenka tło sugeruje, że to przypadek, ale nie byłbym taki pewny. Czemu gość podnosi łapki w górę, wyglądało jakby chciał gwiazdkę(taki trik, figura akrobatyczna) wykonać, ale w ostatniej chwili się rozmyślił, w ostatniej chwili dla niego i dla gwiazdy. A trolejbus cierpliwie czekał .

Halman

2023-06-06, 13:58
antidotum4 napisał/a:

Czemu gość podnosi łapki w górę, wyglądało jakby chciał gwiazdkę(taki trik, figura akrobatyczna) wykonać,



kacapa wybielasz? normalnie nak***iony jak świnia był...

smc

2023-06-06, 15:02
Ja mam kumpla, który jest git, a nie ma prawka :-D



Zabrali mu za jazdę na podwójnym gazie :lol:

qu4si

2023-06-06, 15:05
co do trolejbusów. Zajebisty pomysł. Tylko idiota mógł wpaść na pomysł tramwaju. Nie dość że latem szyny się rozciągają i trzeba chłodzić a zimą pękają, do na dodatek tory zajmują miejsce infrastruktury drogowej, do tego niech zdarzy się kolizja czy wypadek albo ktoś zatarasuje ruch, koniec jazdy. A trolejbus składa pałki i jedzie na silniku spalinowym.

Sraj1

2023-06-06, 15:24
Mariusz87 napisał/a:

Widok chyba musiał być niezły, bo świadkowie jakoś szybko się ulotnili



To są kobiety. Widząc rozjeżdżanego przez trolejbus gościa dostały sygnał z macicny że muszą sprawdzić czy ich bombelek nie jest w niebezpieczeństwie. Czego nie rozumiesz?

brainiak6667

2023-06-06, 15:47
qu4si napisał/a:

A trolejbus składa pałki i jedzie na silniku spalinowym.



Trolejbusy nie mają silników spalinowych. Ostatnio w miastach w Polsce, gdzie takowe jeżdżą, bywają trolejbusy z dołożonymi akumulatorami i mogą pokonywać odcinki bez dostępu do linii z prądem.

kris1978

2023-06-06, 16:08
Jeden pobiegł zadzwonić po karetkę, drugi po policję a trzeci po księdza. Później kolejnych dwóch pobiegło odwołać karetkę i księdza.

mazga50

2023-06-06, 17:40
turor napisał/a:

powiedział ekspert bez prawa jazdy



No ale to jest trolejbus. O co ci kaman?

qu4si napisał/a:

co do trolejbusów. Zajebisty pomysł. Tylko idiota mógł wpaść na pomysł tramwaju. Nie dość że latem szyny się rozciągają i trzeba chłodzić a zimą pękają, do na dodatek tory zajmują miejsce infrastruktury drogowej, do tego niech zdarzy się kolizja czy wypadek albo ktoś zatarasuje ruch, koniec jazdy. A trolejbus składa pałki i jedzie na silniku spalinowym.



Te "pałki" to pantografy, jak w tramwajach, choć innego typu.

dio67

2023-06-06, 19:22
Halman,trolejbus to nie autobus na prąd,tylko taki tramwaj bez szyn.