18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płyn do naczyń

Se...........ki • 2012-02-07, 21:06
Dlaczego mama Madzi w więzieniu wypiła płyn do naczyń?
Chciała oczyścić się z zarzutów.

Speedballwtf

2012-02-07, 23:18
Dla ciekawskich fotka. Nie wiem ile w tym prawdy, bo nie znam się na prawie. Skopiowane z chamsko.pl

mikel1994

2012-02-07, 23:20
Powiem CI że tak na nią patrząc to ta wersja taka całkiem wiarygodna jest.

wowka01

2012-02-07, 23:28
Głupia suka, mogła najpierw pobrać akt zgonu, a później zakopać. Zawsze jeden zarzut mniej...

- Przepraszam, co Pani tam robi?
- Prowadzę prace ziemne, nie widzisz k***a!

I_am_what_I_am

2012-02-07, 23:29
Speedballwtf napisał/a:

Dla ciekawskich fotka. Nie wiem ile w tym prawdy, bo nie znam się na prawie. Skopiowane z chamsko.pl
Obrazek



zero w tym prawdy, dla przykładu policja nie podliczyła kosztów akcji i otwarcie mówią że tego nie zrobią - bo i po co, lepiej przepychać się z Rutkowskim niż rozliczyć nasze pieniądze. zresztą były i tak zdecydowanie większe niż rzeczone 200k zł.
co do pozostałych - wyglądają na wszystkie możliwe do postawienia, wszystkich na pewno nie usłyszy ;)

PureWhite

2012-02-07, 23:32
ja myślałem że jestem odseparowany od bieżących newsów, dopiero dzisiaj sprawdziłem o co ta sraczka z madziami, kasiami i progami. Tutaj nawet nie ma miejsca dla no lifeów.

Speedballwtf

2012-02-07, 23:41
@I am what I am
Tak też myślałem.
Podobno ta matka ukryła to dziecko pod jakimś gruzem i kamieniami :homer:

TrooperBR

2012-02-08, 00:03
Gdyby aborcja była legalna, nie byłoby takich cyrków.
Ale, przynajmniej coś się dzieje.

Se...........ki

2012-02-08, 00:26
TrooperBR napisał/a:

Gdyby aborcja była legalna, nie byłoby takich cyrków.
Ale, przynajmniej coś się dzieje.



Jesteś tak samo tępy, jak ta suka. Jest tyle możliwości by oddać niechciane dzieci. Nie srać mi tu tekstami, że śmierć jest lepsza od domu dziecka :lodowka: Czarny humor, czarnym humorem, ale kara śmierci dla morderców dzieci! W tym przypadku, to podobno nieszczęśliwy wypadek.

lintu

2012-02-08, 01:25
Chyba jednak lepiej, żeby dziecko miało się nie narodzić, niż gdyby miało "wychować" się w domu dziecka. Z tego nie ma szans być nic dobrego, a tak przynajmniej społeczeństwo pozbywa się problemu.

TrooperBR

2012-02-08, 01:54
Cytat:

Nie srać mi tu tekstami, że śmierć jest lepsza od domu dziecka



Czy jest gdzieś napisane w moim poście, że śmierć jest lepsza od domu dziecka?
I tępy to jesteś za przeproszeniem Ty, bo nie potrafisz nawet wywnioskować z prostego zdania sensownego przekazu. Więc zanim coś napiszesz skierowanego w moją stronę następnym razem.

Dozorczyni

2012-02-08, 02:23
Dlaczego mama Madzi w więzieniu wypiła płyn do naczyń?
Bo powiedzieli jej , że jest suką niedomytą .

Miranda

2012-02-08, 10:04
@Speedballwtf
nawet jeśli, to w polskim prawie zasądzone wyroki się nie sumują. Jest jeszcze taki ch*jowy przepis, którego dokładnej treści nie znam, ale polega to na tym, że jak się popełni kilka przestępstw w jakimś krótkim okresie (do 1 roku, w okresie do pierwszej rozprawy sądowej, nie pamiętam jak to dokładnie szło) to wydaje się wyrok łączny. Czyli np. za każdy z tych zarzutów dostała po 3 lata i 1 rok, a wyrok łączny może opiewać na 3 lata (za all).

Trochę ch*jowo. W ameryce mają lepiej w tym względzie, bo oni sumują wyroki i wychodzi takie np. podwójne dożywocie. A nie jak w Polsce, po 25 latach min. zwolnienie za dobre sprawowanie :/

ja...........03

2012-02-08, 12:47
usiadłam na dziecko , dziecko było w śliskim kocyku i wyj***ło jak mydło z dłoni z prędkością 300 km/h i spadło tam półtora kilometra dalej
to wszystko wysoki sądzie

Goofy_

2012-02-08, 15:55
Taaa .. Koszty poszukiwan.. Jestem pewien, ze doskonale sobie z nimi poradzili.
Dzien protestu przeciw acta w Sosnowcu (czwartek bodajze) 20 min przed rozpoczeciem pijemy sobie piwko w ciemnym zaulku zeby nie paradowac z piwem po miescie. Zatrzymuje nas policja za spozycie alkoholu w miejscu publicznym. Byli z katowic i na pytanie co robia w s-c slyszymy odpowiedz: "No, jestesmy tutaj w ramach poszukiwan tego zaginionego dziecka". Nie mieli zielonego pojecia, ze jest protest. k***y spisywaly nas przez GODZINE zamiast zajac sie chociazby protestem. Tak wygladaly te ich poszukiwania. Sk***YSYNY