18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płonący Meksykanin

Duczki1234 • 2023-11-29, 09:33
Właśnie zakosztował najmocniejszego sosu Habanero . PB 95 oktanów . Jakieś 100MLN w skali SHU : :D :idzwch*j:


Zulu-Gula

2023-11-29, 10:15
Duczki1234 napisał/a:

PB 95 oktanów .


Z liczbą oktanów to bym tak nie przesadzał, bo standardowa meksykańska benzyna ma ich 87, a wątpię żeby zalali go marką premium,
która ma tylko 92 oktany.

Mimo wszystko, całkiem ładnie zapie**ala. ;-)

Sadzone

2023-11-29, 10:52
Muzyka dodaje scenie niepowtarzalnego uroku.

Pedator

2023-11-29, 11:59
PentagramOdDiabła napisał/a:

Viva La Mexico!!



Viva la revolucion!!!
A ch*j, rewolucja już była, niedługo zostanie tylko jebnąć tam bombę wodorową bo zostaną sami handlarze narkotyków i siccario.

Gruchenfuhrer

2023-11-29, 13:25
lukas_21221 napisał/a:

Przej***na śmierć



Paskudna. Ale nadal dość szybka, patrząc na to, do czego są zdolni...

dgfdfg

2023-11-29, 13:30
Kiedyś poprosiłem w jednej budzie żeby w ch*j ostrego kebsa mi zrobili i widziałem że mielili suszone papryczki i dodawali dodatkowo do sosu ostrego, było to jak smar jakiś i jak mnie sranie potem złapało to z dupska krew mi poleciała aż, myślałem że rak i myśle k***a to pojadę na SOR a oni mówią że za mocno cisnałem (bo faktycznie strasznie dupa mnie piekła i cisnałem jak poj***ny z godzinę na kiblu) i że to od tego sosu wszystko, co za ludzie jak można tak klienta potraktować kupujesz jedzenie, płacisz a potem spotyka cię coś takiego

Spar1988

2023-11-29, 13:35
k***a lece 11 do Meksyku , kupiłem 3 tyg temu wycieczkę i od razu zaczął się istny Meksyk na sadolu,nie k***a nie chcę być na głównej ^^

Duczki1234

2023-11-29, 13:35
Sadzone napisał/a:

Muzyka dodaje scenie niepowtarzalnego uroku.



pikanterii wręcz bym powiedział , aż gorąco na serduszku się robi że ktoś ma taki zapał do tańca :)

Antoni79

2023-11-29, 14:18
Cywilizowany świat wymiera, zacofany nie chce się rozwijać. Usa demolują murzyny, Europę jakieś arabusy i afrobydło. Kto na tej ziemii zostanie i będzie ciągnął cywilizację? Chińczycy? Oni gdyby im pozwolić, to sami siebie by wpie**alali, bo zaraza wszystkożerna. Rosjanie mają większe szanse na przetrwanie gatunkowe w swych gliniankach, niż światli Europejczycy.

KillThemAll.666

2023-11-29, 14:23
dgfdfg napisał/a:

Kiedyś poprosiłem w jednej budzie żeby w ch*j ostrego kebsa mi zrobili i widziałem że mielili suszone papryczki i dodawali dodatkowo do sosu ostrego, było to jak smar jakiś i jak mnie sranie potem złapało to z dupska krew mi poleciała aż, myślałem że rak i myśle k***a to pojadę na SOR a oni mówią że za mocno cisnałem (bo faktycznie strasznie dupa mnie piekła i cisnałem jak poj***ny z godzinę na kiblu) i że to od tego sosu wszystko, co za ludzie jak można tak klienta potraktować kupujesz jedzenie, płacisz a potem spotyka cię coś takiego


Chciałeś,, w ch*j ostrego kebsa" to dostałeś niewierny







:lol:

croyna

2023-11-29, 14:28
ciekawe co jest bezpośrednią przyczyną śmierci w takiej sytuacji

PIs

2023-11-29, 14:39
Spar1988 napisał/a:

k***a lece 11 do Meksyku , kupiłem 3 tyg temu wycieczkę i od razu zaczął się istny Meksyk na sadolu,nie k***a nie chcę być na głównej ^^



Co Ty jakiś nienormalny? Widać że nie oglądasz sadola.

smc

2023-11-29, 20:44
dgfdfg napisał/a:

Kiedyś poprosiłem w jednej budzie żeby w ch*j ostrego kebsa mi zrobili i widziałem że mielili suszone papryczki i dodawali dodatkowo do sosu ostrego, było to jak smar jakiś i jak mnie sranie potem złapało to z dupska krew mi poleciała aż, myślałem że rak i myśle k***a to pojadę na SOR a oni mówią że za mocno cisnałem (bo faktycznie strasznie dupa mnie piekła i cisnałem jak poj***ny z godzinę na kiblu) i że to od tego sosu wszystko, co za ludzie jak można tak klienta potraktować kupujesz jedzenie, płacisz a potem spotyka cię coś takiego




Od teraz już nie masz kolegów, co...?


;-)