18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płeć piękna i ciapaki

Daddywog • 2013-08-02, 08:10
Z wczoraj:

Siedzę z kumplem w barze, oczywiście pod barem coby gonić nie trzeba było. Wchodzą trzy fajne kobitki, zamawiają piwo z sokiem, więc kumpel czyta im na głos tabliczkę, która mówi, parafrazując, że jeśli wypijesz piwo z sokiem, to Bóg zabija kotka. One uśmiechnięte, ja walę tekstem 'że już nie kotka, tylko jedną rodzinę ciapaków', na co jedna z nich (ta z najlepszym sraniem) wali do barmanki 'to ja poproszę z podwójnym'. Wzruszyłem się.

hujos

2013-08-02, 08:28
Nic nie rozumiem :O

ni...........¼a

2013-08-02, 08:34
@h*jos Podwójny sok - Dwie rodziny ciapaków idą w piach

Fa...........um

2013-08-02, 09:13
Ja bym im drinka postawił :D

Ra...........it

2013-08-02, 09:23
"Ta z najlepszym sraniem" - po tym tekście uświadomiłem sobie że jestem staruszkiem....

no_co_Ty

2013-08-02, 09:30
"ta z najlepszym sraniem", szparki, dziurki, sraczki- ludzie, ogarnijcie siÄ™. Co to sÄ… za teksty?

CYPRIAN

2013-08-02, 09:44
a potem szybko do domu i pamięciówkę odj***łeś na najlepszej śwince

masaq

2013-08-02, 11:01
RagicMabbit napisał/a:

"Ta z najlepszym sraniem" - po tym tekście uświadomiłem sobie że jestem staruszkiem....



według daty urodzenia w profilu jesteś z 1977 roku czyli masz 36 lat, ja mam 24 i nie rozumiem jak tak można pisać o kimś "Ta z najlepszym sraniem" ...

Kuriki

2013-08-02, 11:10
Daddywog napisał/a:

ta z najlepszym sraniem


:catfacepalm: k***a! Serio? Co to w ogóle znaczy "ta z najlepszym sraniem"? Że ci najlepiej się zesrała na klatę? Że ją widziałeś jak srała i ci się spodobał styl jej srania? Co to k***a znaczy?

softenik

2013-08-02, 11:35
"z najlepszym sraniem" O.o Ja tam wolę określenie "dupeczka", albo "pośladki", a nie "sranie"... Ale każdy ma swoje gusta i każdemu kojarzy się z czymś innym ;]. Może ty lubisz jak kobieta sra Ci na klatę.

en...........an

2013-08-02, 11:40
Kuriki napisał/a:


Co to w ogóle znaczy "ta z najlepszym sraniem"? Że ci najlepiej się zesrała na klatę?



Ze miała tak zajebisty, brazylijski tyłeczek, że na sam widok ku*as stawał mu nawet w poprzek rozrywając bokserki z kauflandu.

Czy mniej więcej naświetliłem zagadnienie?

Majk83

2013-08-02, 11:48
Chyba, że chodzi o rodzaj srania. Sam mam czasami sraczkę, ale specjalnie mnie to nie kręci. :)

Cossmos

2013-08-02, 11:52
To jeszcze ja się podniecę i zepnę poślady (nie, to się nie wyklucza w tym przypadku)

CO?! Z najlepszym czym?! SRANIEM?! O mój słodki Boże, jestem taki stary, czy to ta młociesz tak gupieje?!

Jak tak w ogóle można pisać? Trochę ogłady, kmiotku. Co za motłoch. Zero szacunku. Kompletny brak obycia.


Nie no, tak zupełnie serio: tyłeczek, pupeczka, dupka, cztery litery, półka na piwo, dupa, dupsko, a nawet sraka - masz trochę bardziej "cywilizowanych" i oddających klimat słów. Chyba że faktycznie nasrała ci na klate albo coś.