18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Please huge me!

SocialMedia • 2021-08-06, 01:12
Dzieciak wskakuje kobicie na bagażnik..


Policeman

2021-08-06, 16:50
Bardzo przypomina mi to cygańskie dzieci. W dużych miastach na pewno mieliście do czynienia z takim zjawiskiem, że takie dzieciaki się panoszyły i robiły zamieszanie. Ja pamiętam jak raz mały cyganek wbiegł nam na boisko i zaczął przeszkadzać w grze, łapał piłkę, chciał wybijać, ktoś tam go złapał za rękę i odprowadził za linię, usłyszał, żeby wypie**alał. Postał poczekał, pomyślał i uznał, że zrobi coś innego. Podbiegł do naszych rzeczy i zaczął je kopać, nosz k***a. Ktoś go złapał, wytarmosił za ucho [ale nie pobił], a ten padł na ziemię i zaczął się zwijać jak Neymar, krzyczał "policja! biją! pomocy!". Jacyś pie**olnięci przechodnie zwracają uwagę, ktoś wyciąga telefon, a ten chowa roześmianą twarz w dłoniach i dalej udaje, że płacze. Cygańskie dzieciaki często prowokowały ludzi do tego by tym puściły hamulce, potrafiły rzucać w auta kamieniami, wyrywały kobietom siatki z zakupami, a jak tylko spotykało się z to z jakimś odzewem, to od razu afera. Cygańskie kobiety wybiegały, zatrzymywały auta, darły się jakby miały jakiś atak psychiczny, to jest taka patologia... Wszystkie te lewicowe pieszczochy nie znają życia, nie znają cyganów, a te ośrodki monitorowania to jest straszna żenada. Życzę każdemu kto oburza się na jakieś teksty o cyganach, że są rasistowskie, by koło niego wprowadził się ich cały tabor. Szybko zmieni zdanie, jeszcze szybciej zmieni mieszkanie. Żyć koło nich się nie da, policja nie reaguje, oni są totalnie bezkarni. W okolicznym liceum potrafią sobie wejść na boisko, zająć je, nawet nie grali meczu tylko sobie stali, palili fajki, może ktoś tam coś piłkę kopał, wszystko w godzinach zajęć lekcyjnych, jak klasy mają WF, ile to razy ktoś mi opowiadał, że wf-ista wychodził na zajęcia z piłką i dzieciakami, widząc co się dzieje, cofał się i pewnie szedł na korytarz w stylu "dzisiaj zajęcia ze skakania przez kozła". Moim zdaniem, ten gnojek z filmiku to dosłownie ten sam schemat, takie patologiczne rodzinki na zasiłkach, ojciec drobny złodziejaszek, brat to samo, wandalizm, siostry 14-15 lat już mają dzieci, matka pół dnia ogląda tv i sra pod siebie, a gnoje latają po osiedlu i szukają przygód.