18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stiw1500

2013-07-29, 22:19
Niektórym na pewno coś twardnieje :krejzi:

hujos

2013-07-29, 22:19
Zastanawiam się tylko jaki to ma k***a sens? Czy ja wychodzę na ulicę i krzyczę "Chrześcijaństwo to religia pokoju!!!" i zmuszam kogokolwiek do uznania tego jako racja? Całe te ich demonstracje są tylko po to żeby wywołać nacisk na tych szmaciarzy w rządach. Boją się przewrotu świnki to im na wszystko pozwalają i krzyczą wersy o państwie równości.

Lukiss

2013-07-29, 22:21
Taa a za karteczką ma bombkę, którą pewnie po kilkuminutach wysadzil! j***ć go.

eXo^^

2013-07-29, 22:24
a za parę latek się szczeniak rozk***i gdzieś w miejscu publicznym, chyba z góry prosi o wybaczenie..

fiase

2013-07-29, 22:24
nienawidzę Ciebie bo jesteś muslimem !i tyle

bejoPyrohC

2013-07-29, 22:24
Poczekajmy...niech nam serca zmiękną , niech uśpi naszą czujność a w tym czasie wyrośnie na sk***ysyna strzelającego do porządnych ludzi w obronie wiary... <przy okazji jebiąc kózkę w dupę>

ZmianaNicka

2013-07-29, 22:27
mlody wyglada jakby go gruby murzyn wysral

Dz...........ak

2013-07-29, 22:33
Akurat taki dzieciak wie czym jest religia, teizm, prawo koraniczne....Równie dobrze mógł tam mieć napisane, że jest libertarianistą, albo eukariontem.

Panko

2013-07-29, 22:39
nie, ani odrobinę, wykorzystywanie do propagandy dzieci już od dawna jest w modzie ale ten jak i reszta w wieku rozrodczym rzuci się na koza i taki będzie finał

krille11

2013-07-29, 22:48
Marzenie ściętej głowy

Kapral Poproszek

2013-07-29, 22:53
Tak ciapaci działają na całym świecie. Od dzieciństwa wpaja im się kłamstwo do łba. Religia pokoju jestem dobry, tępe laski lecą na egzotycznych, dobry, czułych i szarmanckich facetów, a potem noszą prześcieradła i pilnują "pociesznej" gromadki. Jak nie pasuje to kosa w plecy, kwasem po twarzy, w najlepszym przypadku ostry wpie**ol kablem od żelazka. To jest kwestia wychowania mów jedno rób drugie, zdobądź, a potem usidl i zabij wolę, pokaż gdzie jej miejsce. Może u nas są chamskie żarty w stylu za długiego łańcucha odstającego od zlewu, ale faceci, przynajmniej ci w miarę normalni nie tłuką matek swoich dzieci. Dla większości wyzwolonych kobiet liczy się egzotyczny partner z którym może brylować i ku*as którym może się pochwalić, w zasadzie niech mają takie wyzwolenie jakie chcą. Pragnie śniadego, który spuści jej wpie**ol proszę bardzo, dostęp do mediów jest jeżeli nie umie się uczyć na cudzych błędach niech uczy się na własnych.
Dodatkowo brak wartości dla życia drugiego człowieka. Dziwią się, że ludzie ich nienawidzą, ale nienawidzą ich nie z powodu religii tylko z powodu że są fałszywi. Zastanawia mnie co będzie jak wszyscy przejdą na islam, w niemczech zalegalizują związki "międzygatunkowe" i wszystko będzie happy. Europę zaleją fermy kóz i owiec, nie wiem czy u nas są takie akcje, nie mówi się o tym, ale jeżeli kogoś stać tylko na to żeby przelecieć dziecko 12 letnie, kozę, owcę czy co tam jeszcze to chyba nie jest normalny.
Takie fotki to jak zdjęcia żarcia z hipermarketu, piękne opakowanie cudowna stylizacja, a sami wiemy co znajdziemy w środku, odgrzewane żarcie przypominające, zresztą nie ważne.