18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lucius

2014-03-14, 15:27
nikogo jeszcze dupa nie rozbolała?

rust

2014-03-14, 15:28
Lucius
Bo wszyscy czytajo :amused:

paka2000

2014-03-14, 16:21
W normalnym wydaniu są nagie kobiety, więc ciekawe co się znajduje tutaj? :amused:

McMenel

2014-03-14, 16:35
W tym wydaniu są nadzy ministranci. Jako ekstremalny fetysz przedstawiono nagie marianki.

clean_east_wood

2014-03-14, 16:37
" tylko w tym numerze parafialny przelicznik walut "

Reginald911

2014-03-14, 17:16
@up raczej przelicznik usług,chrzciny,komunia,wesele,pogrzeb..

Adrjan77

2014-03-14, 17:27
św Mikołaj patrzy i jest niezadowolony z tego jak bardzo swoimi argumentami walczysz z kościołem... nununu dziubasku

luki211

2014-03-14, 19:48
Patrzycie z jednej strony na kościół. Trzeba dostrzegać również pozytywne tego strony, chodz by nawet moralność, ale terez przecież wszystko co odwrotne jest git. Gender, pedały, multi-kulti itp.

crystaldragon

2014-03-14, 19:55
@up nasza cywilizacja, kultura i tradycja została zbudowana na wartościach chrześcijańskich. I tego należy się trzymać. Kościoły to instytucje które nieźle prosperują, a różnią się pierdołami takimi jak zdejmowanie czapki w kościele czy celibat powinien obowiązywać.
Wprowadzanie gender to antycywilizacja i katastrofa dla przyszłych pokoleń.
Należy popierać sprawy a nie ludzi.

KrispyKreme

2014-03-14, 20:09
"Jeśli mam wybierać między złem, a złem... wolę nie wybierać wcale"

weltmajster

2014-03-14, 20:23
A na rozkładówce lubieżny nuncjusz z Dominikany:D

bl...........55

2014-03-14, 20:36
Ze strony autonom.pl:
Francja: Pedofilski skandal w paryskiej „Antifie”
dodano dnia: 2013-04-22

Pod koniec marca paryskim środowiskiem „antyfaszystowskim” wstrząsnął seksualny skandal. Jak się okazało, wieloletni działacz „antyfaszystowski” występujący pod pseudonimem „Paco” okazał się pedofilem i gwałcicielem.

„Paco” przez lata gwałcił i molestował nikogo innego, jak właśnie młodych działaczy „Antify”. Dopiero teraz młodzi ludzie zdecydowali się przerwać milczenie i opisać swoje traumatyczne przeżycia. Powstał nawet specjalny blog poświęcony sprawie „Paco”, gdzie pojawiają się zarówno opisy przestępstw jakich dopuścił się działacz, jak również wpisy broniące go. Ma to doprowadzić do oczyszczenia atmosfery w środowisku „Antifa”.

Przed miesiącem na paryskich Indymediach pojawiło się oświadczenie wzywające do wykluczenia „Paco” z paryskiego środowiska radykalnej lewicy, skupionego wokół ugrupowania Action Antifasciste. Niestety, jak dotąd jest to jedyna reakcja „antyfaszystowskich” współtowarzyszy na popełnione przez niego przestępstwa.

na podstawie: paris.indymedia.org / antifa.ca / egaliteetreconciliation.fr

http://www.autonom.pl/?p=5428

RavenRR

2014-03-14, 20:40
- Jak zbudować plebanię za kasę z tacy.
- Degustacja win mszalnych - które kopie najbardziej?
- Poradnik porywacza. Zar*chaj, zalej, nie daj się złapać.
- Auto dla biskupa - testy samochodów z najwyższej półki.
- Felieton: Franciszek zakałą Kościoła.
- Wywiad: Jarosław Polskęzbaw o rodzinie, koncie w banku i wizycie w dupie ojca Tadeusza.

k***a, mógłbym zostać tam naczelnym :lol: