18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płaszcz

BongMan • 2014-10-06, 17:27
- Jak nazywa się płaszcz konesera marihuany?
- Palto.

bo...........at

2014-10-06, 17:33
po czym lubi chodzi koneser trawy ?
po trawniku...

dlaczego koneser trawy chcial zostac ortopedą w UK ?
bo będzie badał jointy...


call me BongMan 2 muehehehe muehehehe bazinga

Kaskaderdx10

2014-10-06, 17:55
ja myślałem że najwięksi "koneserzy" trawy chodzą w mundurkach szkolnych

bo...........at

2014-10-06, 18:27
jak nazywał swoja córke koneser marihuany ?
Marysia


Bankracy

2014-10-06, 19:24
suche jak usta po paleniu, np. papierosów :krejzi:

sunnyeric

2014-10-06, 19:41
Koleś podaje blanta kumplowi i mówi
-płaszcz przeciwdeszczowy
-co?
-palto!

km...........21

2014-10-06, 20:23
a ja myślałem ze to płasz palacza

Daedra

2014-10-06, 20:36
@Kaskaderx10

Najwięksi koneserzy marihuany stoją od 7:00 pod urzędem pracy ]:- >


Pozdrawiam "obrońców".

BongMan

2014-10-06, 20:41
Daedra, czy ja wiem? Ja na przykład mam dwie prace i w tydzień pewnie więcej niż ty w miesiąc :D
Nie żebym się wywyższał, ale jako że ty innych próbujesz poniżyć, to...

Poniewiermistrz

2014-10-06, 21:49
Gówno masz a nie pracę Bonguś :amused: Wszyscy wiemy, że nie masz życia a raczej jego namiastka polega na tym, że przepisujesz tutaj dowc**y z szmieszkowych portali.

Daedra

2014-10-06, 22:04
@Bongman

<internet fight begins>

Pozwól, że odjebię: płacę akurat jak na polskie warunki mam bardzo dobrą, choć robię w turystyce a nie przy połowie trylobitów (żart?).

<internet fight ends>

Uważam, że wielu młodych ludzi prowadzi zbyt rozj***ny tryb życia a'la carpe diem i jaranie blantów nie pomoże im w ogarnięciu swojej rzeczywistości w konstruktywny sposób - a przynajmniej większości (jak zawsze) z nich.

Nikogo nie poniżam, po prostu wk***ia mnie zjawisko narkotyków jako element współczesnej kultury, bo w swojej zj***nej głowie mam wyidealizowany obraz kwitnącej, pełnej odkryć, wynalazków i postępu XIX wiecznej Europy.

Ten cały "klimat" na zasadzie "ej ale weź zajaraj" kojarzy mi się z brudasami, które przejebują majątek na odurzanie się, zamiast na rozwój siebie i otoczenia w którym żyją. Tak, wiem - są odpowiedzialni użytkownicy "towaru".

Pozdrawiam BongMana.

Grzyb18

2014-10-06, 22:13
Dobrze, że zanim dałem piwo spojrzałem na nicka.

lolcat

2014-10-06, 22:38
Jak nazywa się człowiek,który bardzo dobrze zna się na przyrządach do palenia marihuany?

BongMan

Tak z innej beczki. Moja babcia zaprosiła kiedyś znajomego, emerytowanego księdza na obiad. Ksiądz ten lubił opowiadać różne anegdoty i opowieści z jego niezliczonych podróży. Praktycznie w każdej z nich występowały elementy języków obcych np. Łaciny, Włoskiego, Hiszpańskiego. Suma sumarum nikt nic nie kumał i każdy czekał tylko na moment kiedy klecha zacznie się śmiać żeby samemu też zacząć zacieszać, że niby wie się o czym on mówi. Tak se siedzę z boku i myślę, k***A!, TO JEST BONGMAN i zacząłem się głośno śmiać, a ludzie dookoła nie wiedzieli dlaczego to robię. Koniec.