18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

biver

2010-09-27, 20:13
problem jest taki, że każdy się śmieje z takich "dziewczyn", ale prawda jest taka, że na imprezie tylko takie są "wyrywane", no i jestem pewny że jakby któraś rozchyliła nogi to od razu zapomniało by się o całym tym plastiku:]

Ec...........on

2010-09-27, 20:31
biver tak to jest jak się chodzi na wixiarskie imprezy a nie do kulturalnych klubów gdzie, osób tlenionych, sterydowych, -21, nie wpuszczają. Niestety takie "głupie lalunie" najczęściej (nie obrażajmy wszystkich - są miłe wyjątki) są nieodzownym elementem muzyki: Rap, Techno, Hardstyle, Trance. Z kolei grube, przetłuszczone śmierdzące wieloryby są często powiązane z Metal, Rock itp. (także są spoko ludzie). Jednak jak widać, jakoś ta muza wpływa na ludzi...

Morał? Robić imprezy z muzą mieszaną - skrajności się wybiją i zostaną spoko ludzie.

~Conscribo

2010-09-27, 20:33
biver napisał/a:

problem jest taki, że każdy się śmieje z takich "dziewczyn", ale prawda jest taka, że na imprezie tylko takie są "wyrywane", no i jestem pewny że jakby któraś rozchyliła nogi to od razu zapomniało by się o całym tym plastiku:]




1. Takie są wyrywane, bo szuka się głupich dup które są łatwe.

2. zapomniałoby bo:
- albo zajęliby się plamami nasienia które właśnie powstało
- uciekliby z krzykiem bo "co miałem zrobić"

3. - najmniej praktykowany = wyrwać i zar*chać a na drugi dzień zapomnieć ;)

Ec...........on

2010-09-27, 20:35
Conscribo napisał/a:




3. - najmniej praktykowany = wyrwać i zar*chać a na drugi dzień zapomnieć ;)



Niestety o syfie, HIV i AIDS na drugi dzień się nie zapomni :roll:

myjdupe

2010-09-27, 20:38
ROCK6 napisał/a:


Ps. mojej dziewczynie nawet komputer nie chciał tego otworzyć;]



a to pewnie twoja dziewczyna

biver

2010-09-27, 20:41
rozczaruje was,ale nigdy nie lubiłem dyskotek itp. wole właśnie pójść z kumplami do baru na jakiś browar, albo ze swoją dziewczyną do jakiegoś spokojnego klubu.

Ec...........on

2010-09-27, 20:43
biver napisał/a:

rozczaruje was,ale nigdy nie lubiłem dyskotek itp. wole właśnie pójść z kumplami do baru na jakiś browar, albo ze swoją dziewczyną do jakiegoś spokojnego klubu.



A więc sorki za pomyłkę :) Ale skoro tak wolisz robić to oznacza, że masz już opinię wyrobioną na debilne towarzystwo ;) Tak trzymać!

myjdupe napisał/a:



a to pewnie twoja dziewczyna
Obrazek



Nikt tu nie chce oglądać twojego zdjęcia z dzieciństwa.

biver

2010-09-27, 21:29
Turkusowa Dziewica napisał/a:



Wow, chwalisz się, że pijesz i że masz dziewczynę, szacun ziąąąąąąąąąąąąąąąą



za to Ty niestety swoim nickiem pokazałaś, że żaden facet Cie nie chce, ale nie przejmuj się, w niektórych krajach ponoć już lesbijki mogą się pobierać, więc może jeszcze się coś zmieni, "biiiijacz"....

biver

2010-09-27, 21:42
Turkusowa Dziewica napisał/a:



No tak jakoś wyszło ://////////////// Bo nie lubię się tam myć i golić, wstydzę się.



ale gratuluje Ci internetu w kuchni;)

~Conscribo

2010-09-27, 21:42
biver napisał/a:



pokazałaś



patrzcie czasem jaką płeć ma oznaczoną dany user, sam nick bywa zwodniczy ;)

biver

2010-09-27, 21:49
Conscribo napisał/a:



patrzcie czasem jaką płeć ma oznaczoną dany user, sam nick bywa zwodniczy ;)



haha,widzialem to wczesniej:) ale rownie dobrze moglbym uwierzyc ze ma 100 lat bo data urodzenia to 1910 rok:) dlatego poszedlem za nickiem;)

Turkusowa Dziewica napisał/a:



Dziękuję, "dawno" tego tekstu nie słyszałem, ale fajnie, że wciąż się popisujecie :>



bo jest on uniwersalny;) dobra nie offtopujmy wiecej:)

Imjustaman

2010-09-27, 23:12
tym laskom jakoś źle z oczu patrzy :mrgreen:

vass

2010-10-11, 04:51
Kochał bym wszystkie :)
Jak swoje ;)