18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TB303

2016-11-25, 00:18
Przy próbie oglądania tego filmu śmiałem się... aż sobie uświadomiłem, że rzeczywiście są ludzie, którzy wyznają teorię "płaskiej ziemi".
:idzwch*j:

Symbian

2016-11-25, 00:18
co z satelitami GPS ? które muszą zapie**alać do OKOŁA ziemi żeby można było dojechać na k***y jak sie nie zna miasta ?

Presty

2016-11-25, 00:24
Po dwóch sekundach (wtedy zauważyłem długość filmu) stwierdziłem, że chyba kogoś poj***ło.
Na SADISTICU mam oglądać 1,5 godziny?

damiosa

2016-11-25, 00:25
Możecie wierzyć lub nie w te teorie. Ale nie negujcie tego bez oglądania filmu. Poświęćcie na niego te 1.5 h i dopiero oceńcie czy to takie głupie i naiwne.

St...........on

2016-11-25, 00:40
burn_your_local_church twoje życie nie będzie takie samo ja się zorientujesz, że wszyscy cie olali...ciepłym moczem.

Symbian napisał/a:

co z satelitami GPS ? które muszą zapie**alać do OKOŁA ziemi żeby można było dojechać na k***y jak sie nie zna miasta ?



Chłopie to za ciężka teoria dla płaskomózgowców :D

damiosa napisał/a:

Możecie wierzyć lub nie w te teorie. Ale nie negujcie tego bez oglądania filmu. Poświęćcie na niego te 1.5 h i dopiero oceńcie czy to takie głupie i naiwne.

A ja neguję choćby dlatego ,że chodziłem na geografię w podastwówce, a później na astronomię. A wy jesteście lemmingi teorii spiskowych, jeszcze se shitPhone'a 7 do kompletu zafundujcie.

~Velture

2016-11-25, 00:47
Cytat:

Możecie wierzyć lub nie w te teorie. Ale nie negujcie tego bez oglądania filmu. Poświęćcie na niego te 1.5 h i dopiero oceńcie czy to takie głupie i naiwne.


Chyba cię bóg opuścił synku.

Chcesz aby ludzie z IQ powyżej ameby marnowali 1.5h na słuchanie pojebów opowiadających bajki?

Nie dzięki. Jakbym chciał bajek to bym cartoon network odpalił.

piotrekp25

2016-11-25, 01:02
Słuchaj sobie pajacu tego Dejwa a normalnym ludziom daj święty spokój!

maksymilian45

2016-11-25, 01:11
Symbian napisał/a:

co z satelitami GPS ? które muszą zapie**alać do OKOŁA ziemi żeby można było dojechać na k***y jak sie nie zna miasta ?


Widziałeś satelitę GPS? Pokaż mi jedno zdjęcie lecz nie z google grafika gdzie masz wizualizację z programów graficznych. Podobno jest ich 40-50k a nie ma ani jednego zdjęcia.
Czemu satelity nie są ustawione pionowo a pod kątem 45st? No bo odbierają sygnał z nadajników ustawionych co kilkanaście/dziesiąt kilometrów. Nie ma żadnych satelitów gps tak samo jak nikt nie poleciał na księżyc.


Cytat:

A ja neguję choćby dlatego ,że chodziłem na geografię w podastwówce, a później na astronomię. A wy jesteście lemmingi teorii spiskowych, jeszcze se shitPhone'a 7 do kompletu zafundujcie.


To jest problem. Bo wyczytałeś tak w książce, bo w każdej książce w taki czy inny sposób opisali to i tamto. Problem w tym że właśnie w taki sposób zaszczepia się w ludziach kłamstwo. Jak zapytasz ich dlaczego mają odmienne zdanie to mówią bo tak w szkole uczyli. Świat nie jest tak pięknym miejscem na jakie kreują go media i zakłamane podręczniki które nie piszą o 5 rozbiorach Polski no ale nie zaczynam tematu. Kto będzie chciał to znajdzie prawdę.


Większość ludzi nie potrafi dyskutować z argumentami przytoczonymi w filmie. Chociażby jeden z nich. Horyzont. Wszyscy mówią że statek znika za horyzontem co nie jest prawdą gdyż to złudzenie. Gdy weźmiemy lornetkę, teleskop statek nadal będzie widoczny.

lobominator

2016-11-25, 01:20
Ale Ty jesteś głupi Maksymilianie...

wernetto

2016-11-25, 01:45
maksymilian45 napisał/a:


Widziałeś satelitę GPS? Pokaż mi jedno zdjęcie lecz nie z google grafika gdzie masz wizualizację z programów graficznych. Podobno jest ich 40-50k a nie ma ani jednego zdjęcia.
Czemu satelity nie są ustawione pionowo a pod kątem 45st? No bo odbierają sygnał z nadajników ustawionych co kilkanaście/dziesiąt kilometrów. Nie ma żadnych satelitów gps tak samo jak nikt nie poleciał na księżyc.



To jest problem. Bo wyczytałeś tak w książce, bo w każdej książce w taki czy inny sposób opisali to i tamto. Problem w tym że właśnie w taki sposób zaszczepia się w ludziach kłamstwo. Jak zapytasz ich dlaczego mają odmienne zdanie to mówią bo tak w szkole uczyli. Świat nie jest tak pięknym miejscem na jakie kreują go media i zakłamane podręczniki które nie piszą o 5 rozbiorach Polski no ale nie zaczynam tematu. Kto będzie chciał to znajdzie prawdę.


Większość ludzi nie potrafi dyskutować z argumentami przytoczonymi w filmie. Chociażby jeden z nich. Horyzont. Wszyscy mówią że statek znika za horyzontem co nie jest prawdą gdyż to złudzenie. Gdy weźmiemy lornetkę, teleskop statek nadal będzie widoczny.



Proponuję ci wyjdź nocą w górach na zewnątrz, spójrz w górę, nie będzie ci przeszkadzało światło miast. Zobaczysz, jak wiele satelitów lata sobie powolutku na niebie. Są ich setki i to widoczne gołym okiem.

maksymilian45

2016-11-25, 01:47
up
Prosiłem o zdjęcie satelity w kosmosie. Jest ich 50k. Chce tylko jedno. Doczekam się?

wernetto

2016-11-25, 01:51
maksymilian45 napisał/a:

up
Prosiłem o zdjęcie satelity w kosmosie. Doczekam się?



po co ci zdjęcie skoro możesz zobaczyć na żywo :facepalm2:
Po za tym ja już pisałem, w jakimś innym podobnym gównianym temacie i to właśnie tobie. Puść sobie balon meteorologiczny z dowolnie wybranym przez siebie obiektywem, a zobaczysz zakrzywienie Ziemi. Ja tak robiłem ze znajomymi za czasów, jak jeszcze uprawiałem skydiving.

Ze mną się możesz kłócić, ja swoje wiem, swoje widziałem, a to co widziałem pokrywa się z fizyką :D więc nope nie wciągniesz mnie w dalszą dyskusje :D D

maksymilian45

2016-11-25, 01:56
Nie chcesz dalej dyskutować bo nie masz racji. Poprosiłem o jedno zdjęcie satelity w kosmosie spośród 50k. Czy to takie trudne? Sam szukałem i takie zdjęcia nie istnieją podobnie jak satelity więc rozumiem twoją niechęć do dalszej dyskusji.