18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plan NBP na wycofanie miedziaków - mroczna strona

oc...........an • 2013-05-01, 18:16
NBP podobno chce wycofać "klepaki" (1gr i 2gr) i zaokrąglić ceny w górę lub w dół. Osobiście nie widzę problemu, w krajach pokroju Holandia działa ten system całkiem sprawnie, no ale niektórzy wolą płacić 99 groszy i wyrzucać 1 grosz reszty - stad ten protest...





Jak ktoś mądry skomentował: "U nas jest tak, że jak nie ma problemu to na siłę się go szuka, a jak jest problem to się udaje że wszystko jest ok."

ciekawe czy ktoś napisze "a jak się zaokrągla" :amused:

RockyWood

2013-05-01, 18:33
niech lepiej wezmą się za problem typu "rodzenie dzieci w Polsce się nie opłaca"

ru_ziolo

2013-05-01, 18:36
Wyprodukowanie 1 gr to koszt około 5 gr. Więc w sumie się nie opłaca. No ale dla sk***ysynów z PO raczej nie jest to motywem.
Spoko spoko, jakiś koleżka ryżego ch*ja się znajdzie chętny do produkcji 1 gr za 10 gr to nie zlikwidują.

Arsen

2013-05-01, 18:44
Duże sieciówki z zaokrągleniami czy bez i tak będą j***ć pracowników, dostawców i klientów.

be...........en

2013-05-01, 19:48
Pierwsze przymiarki do wycofania gotówki metodą małych kroków. A potem wszystkich za pysk i jak ktoś niegrzeczny, to nie ma pinionżków.

JA...........or

2013-05-01, 20:02
Dobry pomysl, nie ma co robic z groszowkami mam caly sloik tego

St...........el

2013-05-01, 20:27
Ale jaka ch*jnia, jak potem się idzie i wk***ia baby w kasie :amused:

ElNino

2013-05-01, 20:30
Oni już mają w tym interes. zamiast wypłaty np 9* groszy wezmą 10*. I jeszcze perfidnie będą mówić, że oni nie chcieli, ale skoro państwo nie miało jak wydać im dokładnie tyle co się należy to nie mogą być stratni i wezmą więcej.
* wartość przykładowa.

capoeiramen

2013-05-01, 23:09
Niech lepiej wycofują te 1gr, bo pani w biedronce już mi 10zł i 19gr wisi

sokzzuka1

2013-05-02, 13:34
a jak się zaokrągla?

Halman

2013-05-02, 18:47
zamiast 9,99zł płaćmy te 10 zł ale niech ten grosz będzie wliczony z automatu w podatek śmieciowy, kupujemy zawartość opakowania wraz z opakowaniem a opakowanie trafia do śmieci.

kucma19

2013-05-03, 00:53
za lenina w awatarze i za te sierpy i mloty masz odemnie wpie**ol komuchu (tak pisze do autora). A co do tematu to wpiec politykow razem ze swoimi pobratymcami z moskwy

oc...........an

2013-05-03, 02:00
kucma19 napisał/a:

za lenina w awatarze i za te sierpy i mloty masz odemnie wpie**ol komuchu (tak pisze do autora). A co do tematu to wpiec politykow razem ze swoimi pobratymcami z moskwy



Hmm... dałeś mi dużo do myślenia: czy jesteś kompletnie poj***ny, czy po prostu chodzisz jeszcze do podstawówki i ominęły ciebie takie trudne słowa jak "ironia" lub "trolling". Zauważyłeś co mam napisane w sygnie? A zauważyłeś, że avatar jest z Leninem <3, a podpis głosi "Józef Stalin". Wspomnę jeszcze, "rze tó je sadistik" i takie sztuczki wykorzystuje tu co drugi (Bóg, Jezus_to_żyd, Putin, Tusk, Kierowca_autobusu, Stalin, Shatter, Bronisław_Komorowski...) :roll:

Aż strach pomyśleć jakie masz bóle dupy kiedy oglądasz Testovirona...

Na dodatek jesteś najprawdopodobniej p*zdą z świecie i gówno mi zrobisz nawet gdyby okazało się, że mieszkamy w tej samej dzielnicy.

No ale w sumie towarzyszu rozgryźliście mnje, bo działam z ramienia partii SLD (wypłatę dostaję w przeterminowanych antydepresantach) i moim zadaniem jest propaganda Związku <3, ocieplanie wizerunku lewaków i wprowadzenie multikulturalizmu do Polszczy. 8-)

Na koniec tylko tak stwierdzę, że gdyby nie "moi pobratymcy z Moskwy", to najprawdopodobniej Polskę ominęłoby 20lecie międzywojenne i bardzo możliwe, że nie uzyskalibyśmy niepodległości po 123 latach. "Ale jak to?!" Już tłumaczę, bo historię XX wieku będziesz miał dopiero za 2-3 lata sądząc po twoich postach i spostrzegawczości - otóż była sobie I wojna światowa i były dwa fronty. My się skupimy na froncie wschodnim. Otóż w 1917 towarzysz Lenin, który był sowicie opłacany przez niemców, Brytoli i USA zrobił przewrót i odciął się od Ententy. Gdyby Imperium Rosyjskie nie upadło, to po wojnie która i tak by się skończyła w 1918, Rosja, jako członek z ogromnym wkładem, dostała by część Niemiec i jeszcze bardziej rozszerzyła swoje wpływy. Ale jako, że komuchy się odcięły, to ustanowiono, że granica Rosji będzie w miejscu linii frontu wschodniego i dzięki temu powstała: Polska, Litwa, Łotwa i Finlandia. Jak widzisz, gdyby nie "moi koledzy z Moskwy" to możliwe, że w ogóle teraz by Polski nie było.

:krawaciarz:

sauerps

2013-05-03, 03:57
wszędzie złodziejstwo

0xFF

2013-05-03, 12:48
@DUST DEVIL
To z tym Leninem w 1917 co napisałeś, to następny troll, prawda?