18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plague Inc - Rozsiej własną zarazę ;)

romcio4 • 2013-06-29, 09:01
Gra Plague Inc. polega na stworzeniu własnego unikalnego wirusa, z bazy nam dostępnych 7-miu + 2 dodatkowe ( w tym apokalipsa zombie ;) ) i poprowadzenie go do zwycięskiej infekcji całej populacji na planecie i zabicie każdego na swojej drodze, zanim zostanie wynaleziona szczepionka.


Przyjemna innowacja dla posiadaczy androidów, prawda?
Jednak na pomoc PCtowcom przychodzi BlueStacks.
Wystarczy zainstalować BlueStacks, pobrać sobie darmową wersję, bądź spiraconą i odblokowaną (jak kto woli).
Format pliku oczywiście musi być .apk a tutaj -
KLIK opis jak zainstalować aplikację w BlueStacks i cieszyć się androidem na PC i zabijaniem ludzi z różnymi efektami ubocznymi :terror: :rzyga:

Angielski wymagany.

Mój pierwszy temat, więc proszę o "delikatne" opinie ;)

romcio4

2013-06-29, 09:36
@Up
Nie jest na tyle rozbudowana i jest już stara i nikt się praktycznie nią nie zajmuje, a Plague Inc co rusz ulepszają a emulator zawsze się do czegoś przyda ;)

sard

2013-06-29, 10:14
O tak gierka zajebista - duszę ją już jakiś czas :)
Gra prawdziwego sadola

Pan_Marszałek

2013-06-29, 11:18
Możesz powiedzieć jak przybliżać mapę w tej grze?

romcio4

2013-06-29, 11:33
@Up
Jeżeli grasz na androidzie, to chyba logiczne.

Jeżeli na PC - nie musisz, BS dopasowuje się do rozmiaru ekranu.

job_twaju_mać

2013-06-29, 13:55
Lepsza wersja, a jednocześnie prawdziwa byłaby z rozsiewaniem islamu + brakiem możliwości skażenia Polaków.

maks18

2013-06-29, 14:01
A nie jest tak że gra wypuszczona lub sponsorowana przez jakieś labolatoria typu "Umbrella" zbierająca dane o tworzonych wirusach? Tworzymy mutacje na podstawie gotowych, istniejących (!) szczepów? Zagłada już bliska. CHWDPrism.

Zimny_browar

2013-06-29, 14:06
Jak się patrzy to fajne, a jak grać to mi się nie chce.

romcio4

2013-06-29, 14:07
@maks18
Wszędzie tylko, że PRISM...
Najlepiej wyłącz komputer, odetnij internet, uwolnij się od technologii i w ten sposób nikt nie będzie Cię obserwował.
:homer:


@EDIT
Zapomniałem.
Są jeszcze sąsiadki, które widują Cię, jak targasz swojego węża w spodniach oraz satelity, które patrzą gdzie idziesz i jak srasz po krzakach.
Przepraszam, mój błąd. :-)

maks18

2013-06-29, 14:23
@romcio4
patrz, o wężu zapomniałem, ze trzy metry noszę, ogrodowego. Tak w razie czego. Żeby szybciej popełnili mi samobójstwo;)

12...........yu

2013-06-29, 14:27
Jak ciapate się dowiedzą o tej grze haha. To będzie program treningowy dla ich "naukowców".

SethNecromancer

2013-06-29, 14:32
cały czas próbuję wynaleźć szczep co będzie atakował tylko ciapatych

Niestety przez kozie mięso przenosi się na ludzi.