18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płać za internet

daniel5995 • 2013-03-24, 12:29
Nie dawno, kilka dni temu chciałem wejść sobie na sadola jak zwykle ale okazało się że nie mam internetu..
Przyczyna była prosta, sąsiad chyba doszedł do tego że kradnę mu internet.



I tak ze wspaniałego internetu 20 mb/s musiałem powrócić na swój 6 mb/s..

mak667

2013-03-24, 15:48
i jak widzisz ze ktoś włamuje się na twoje łącze dajesz w ryja, jestem po przeprowadzeniu takiej kuracji bliźniemu i dużo lepiej internet mi śmiga.

ga...........ro

2013-03-24, 16:10
@virusotron Ale co chcesz wykrywać tą wartością szumów? Jak ktoś zmienił na czas połączenie z twoim routerem swój mac a potem przywrócił swój własny to gówno ci z tego mac karty który był tylko chwilowy. Idź się jebnij mocno. Bo twój ojciec chyba nie umiał ci jebnąć dobrze za inteligencję. Zresztą pytanie czy ktoś nie ma silnej anteny i jest poza twoim budynkiem

freaky

2013-03-24, 16:17
glistownik napisał/a:

daniel5995:
Obrazek
"To zdarzenie zdaje się potwierdzać, że ludzie kradną już dosłownie wszystko. Policyjne archiwa wypełnione są wprawdzie informacjami na temat różnorodnych kradzieży, jednak to zgłoszenie było tak niewiarygodne, że w pierwszej chwili wydawało się, iż jest to żart! Ale żartem ta kradzież nie była... W gminie Trzemeszno z pola skradziono około 30 ton obornika, czyli popularnego gnoju.



- Zgłoszono nam, że w miejscowości Jerzykowo w gminie Trzemeszno dokonano kradzieży obornika w ilości od 25 do 30 ton. Zgłaszający poinformował nas, że obornik był składowany na polu od 2 – 3 lat – mówi asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.
Wartości skradzionego obornika oszacowano na 1500 zł."


I niech mi ktoś powie, że sytuacja ekonomiczna w Polsce jest dobra i stabilna. Kradzież gówna najlepiej oddaje stan naszej gospodarki: w cywilizowanym kraju "walutę" deponuję się w banku, nie oborniku!

virusotron

2013-03-24, 16:31
gabro napisał/a:

@virusotron Ale co chcesz wykrywać tą wartością szumów? Jak ktoś zmienił na czas połączenie z twoim routerem swój mac a potem przywrócił swój własny to gówno ci z tego mac karty który był tylko chwilowy. Idź się jebnij mocno. Bo twój ojciec chyba nie umiał ci jebnąć dobrze za inteligencję. Zresztą pytanie czy ktoś nie ma silnej anteny i jest poza twoim budynkiem



Chyba adres mac swoich urządzeń znasz? Co z tego jak gościu będzie miał silną antenę a pakiet nadany z mojego rutera już nie doleci bo ma za mała moc? Takie zjawisko odpowiednio się nazywa do edukuj się. Bo widzę, że zgrywasz specjalistę z dupy.

Piotrek703

2013-03-24, 16:47
Korzystanie z niezabezpieczonego hasłem łącza nie jest kradzieżą ani wykroczeniem!
Tak powiadał mój Sor od informatyki.

lwRazor

2013-03-24, 17:28
@up True ;)
Trzeba być głuptaskiem żeby udostępniać niezabezpieczoną sieć wifi, ale już ten kto ma pretensje o to, że ktoś korzysta z udostępnionej przez niego sieci jest debilem ^^

Slais

2013-03-24, 17:59
Nie wiem po co ta cała spina z kradzieżą. Nie jest problemem zabezpieczenie sieci hasłem czy filtracja po adresie MAC. DO tego nie trzeba informatyka.
[ quote="virusotron"] adres mac widziesz na routerze tak samo jak poziom szumów. Bierzesz lapka idziesz po korytarzu i patrzysz gdzie jest najbliższa wartość szumów. oo przy drzwiach od trójki. Co do reszty idz sie edukować bo na wspołe z ojcem chyba skończyliście góra 3 klasy. [ /quote]
Zdecydowanie łatwiejsze niż spacer z kompem po bloku ;)

virusotron

2013-03-24, 18:09
Zabezpieczenie sieci WPA odstraszy 100% gimbohackerów, którzy łamią wep bo wpa2 będzie za trudne. Filtracja mac jest bardzo nikłym zabezpieczeniem bo bardzo łatwo można zesproofować. Zawsze jest jeszcze radius ipsec ppoe itd itd. Najlepiej ograniczać zasięg sieci bo własnych 4 ścian.

Eresol

2013-03-24, 18:15
Źle ze mną przeczytałem płeć za internet i se myśle co k***a?

ga...........ro

2013-03-24, 18:46
@Virusotron Po ch*j się dalej plujesz :D

itaczeq

2013-03-24, 19:57
ale jakby nie patrzec zbierac te gowno iles lat i zawsze jakis pieniadz wpadnie

raper900

2013-03-24, 21:00
Ja dzisiaj znalazłem sieć o nazwie "oddaj moja wiertarke" Poza tym duza_pala_23cm i CYCKI(.)(.)

japacz

2013-03-25, 16:42
uważam że zdjęcie to fejk. skoro obornik leżał 2-3 lata zostawiłby po sobie "wypalony" ślad. 25-30 ton to nie taka gromadka jak na zdjęciu. chyba że zdjęcie inne nie wiem już sam :P