18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pizza, jak robią nas w chuja

dziarski • 2013-09-26, 00:09
odkryłem straszną prawdę

własne

Kozojeb

2013-09-26, 12:28
Biedota je jedną na czterech, nic odkrywczego.

Anonymouz

2013-09-26, 12:37
regal napisał/a:

@up nie kazdy jest takim niewybrednym ćpunem jak ty więc :idzwch*j:

Jeżeli zapalę sobie raz na 2 miesiące w dobrym towarzystwie, to jestem dla Ciebie ćpunem? k***a, gdzie ten świat zmierza. Ćpunem nazywaj ludzi którzy łapią się za mocniejsze narkotyki jak np. heroina. :facepalm:

zaba711

2013-09-26, 12:42
Boże kochany, gimbaza już nie umie operować procentami ?! Przecież tego w pierwszych klasach podstawówki uczą ! Nie rozumiem ludzi którzy wrzucają coś debilnego i pod tym się podpisują, normalnie mógłby zrobić wstawkę z napisem "Siemanko, jestem debil nie wiem co to % i nie umiem tego liczyć".
Gratuluję autorowi ! BRAWO !

fullbeskid

2013-09-26, 14:25
Trza było szamać samemu.

HaSz23

2013-09-26, 15:31
@Captain's Burger tak zajebista dostales pizze jak jej zrobienie z dowozem zajeło 20 min wpie**alasz odgrzewane placki i ci to smakuje kretynie

Amplifa

2013-09-26, 19:10
@Anonymouz
Skoncz, widac ze jestes uzaleziony, a to ze marichuchaen niszczy fizycznie mozg to fakt powszechnie znany. Moze dzisiaj palisz sobie jakies trucizny, ale zapewne jutro zaczniesz wstrzykiwac sobie klej czy inne swinstwa. Tak jak to jest z "kwasem", jak mozna jesc kwas, oby wam popalilo wnetrznosci narkomany

Anonymouz

2013-09-26, 19:48
Nie, nie jestem uzależniony, bo zamiast palić, to wolę iść na trening. Nie znasz mnie więc nie oceniaj. Kiedyś paliłem, to się wypowiedziałem. Chyba mi wolno?
Amplifa napisał/a:

@Anonymouz
Skoncz, widac ze jestes uzaleziony, a to ze marichuchaen niszczy fizycznie mozg to fakt powszechnie znany. Moze dzisiaj palisz sobie jakies trucizny, ale zapewne jutro zaczniesz wstrzykiwac sobie klej czy inne swinstwa. Tak jak to jest z "kwasem", jak mozna jesc kwas, oby wam popalilo wnetrznosci narkomany


Cytat:

Wiek: 23

Ja pie**ole. Jesteś w moim wieku a pie**olisz jak 80 letnia babka która naoglądała się za dużo telewizji Trwam. Współczuje Twoim rodzicom tak mało inteligentnego synalka. :facepalm: Weź wyjdź z domu i zobacz czy Cię niema w parku.

p.s.
Masz, skopiuj sobie:
ó ,ś ,ł ,ż ,ź ,ć, ę, ą, ń

Ariel Jelo

2013-09-26, 19:58
Cytat:

nic odkrywczego...czy to pizza czy nowy super Ariel.
ps nie rysuj już




Czemu mnie obrażasz :-[...

Amplifa

2013-09-26, 21:28
@Anonymouz
Zaprzeczanie to pierwsza oznaka uzaleznienia, mowisz o jakis treningach, zapewne cwiczysz na silowni i wstrzykujesz sobie te swinstwa wszystkie. Przykro mi z tego powodu w sumie nie dziwi mnie ze jestes tak agresywny, swinsta z silowni + swinstwo ktore palisz zapewne zrobili Ci takie dziury w mozgu ze w pewnych obszarach jest juz pustka. Zanim sie obejrzysz to wyladujesz na dworcu albo w kostnicy. A ogonkow nie uzywam bo po prostu tak wole.

Anonymouz

2013-09-27, 08:44
Amplifa napisał/a:

@Anonymouz
Zaprzeczanie to pierwsza oznaka uzaleznienia, mowisz o jakis treningach, zapewne cwiczysz na silowni i wstrzykujesz sobie te swinstwa wszystkie. Przykro mi z tego powodu w sumie nie dziwi mnie ze jestes tak agresywny, swinsta z silowni + swinstwo ktore palisz zapewne zrobili Ci takie dziury w mozgu ze w pewnych obszarach jest juz pustka. Zanim sie obejrzysz to wyladujesz na dworcu albo w kostnicy.

Tobie naprawdę musi pomóc jakiś psycholog. Nie, nie palę i mogę Ci to udowodnić jak chcesz lecz nie wiem czy jest sens, bo widać, że masz coś z głową. Ktoś Ci coś zrobił w dzieciństwie? :lol:

Amplifa napisał/a:

A ogonkow nie uzywam bo po prostu tak wole.

W domu wszyscy zdrowi?

p.s.
Masz, skopiuj sobie:
ó ,ś ,ł ,ż ,ź ,ć, ę, ą, ń

Amplifa

2013-09-27, 12:05
@Anonymouz
Odrazu atak, agresja, brak checi do rozmowy brak szacunku do oaczajacego swiata. Napisalem ze nie uzywam ogonkow bo tak jest mi wygodniej. Nie dociera do ciebie ze ktos ma inne zdanie ? Pewnie najlepiej by bylo jakbym spedzal caly dzien na lawce pod blokiem palil to swinstwo a potem demolowal miasto, bil ludzi i ich okradal ? Jezeli mi potrzebny psycholog to tobie jest potrzebny specjalista z monaru. Odrazu wyskakujesz z jakims dziecinstwem tez nie wiem zupelnie po co, jezeli ktos nie pali tego swinstwa to odrazu ma problemy ? Swietne podejscie. Ciesze sie jedynie z tego powodu bo tacy jak ty zapewne skoncza w kostnicy,wiezieniu lub porzuceni gdzies na pustkowiu. W glowie ci sie przewraca od tej roslinki

Anonymouz

2013-09-28, 11:15
Amplifa napisał/a:

@Anonymouz
Odrazu atak, agresja, brak checi do rozmowy brak szacunku do oaczajacego swiata.

Mylisz pojęcia. Nie mam szacunku do Ciebie, bo wypowiadasz się na temat o którym nie masz pojęcia.
Amplifa napisał/a:

Napisalem ze nie uzywam ogonkow bo tak jest mi wygodniej.

Jesteś tępy czy ślepy? Mi nie chodziło tylko o "ogonki" matole.
Amplifa napisał/a:

Pewnie najlepiej by bylo jakbym spedzal caly dzien na lawce pod blokiem palil to swinstwo a potem demolowal miasto, bil ludzi i ich okradal ?

Nie. Lepiej by było gdybyś poszedł wyżyć się na treningu zamiast wypowiadać się na temat o którym nie masz pojęcia. Pokaż mi chodź jedną osobę która po paleniu marihuany zaczęła demolować miasto lub bić ludzi. Moi znajomi jak sobie to zapalą, to chce im się śmiać i tyle. Nigdy nie zauważyłem u nich chodź cienia agresji więc zamknij k***a ryj.
Amplifa napisał/a:

jezeli ktos nie pali tego swinstwa to odrazu ma problemy ? Swietne podejscie.

Czytaj ze zrozumieniem kretynie.
Amplifa napisał/a:

Ciesze sie jedynie z tego powodu bo tacy jak ty zapewne skoncza w kostnicy,wiezieniu lub porzuceni gdzies na pustkowiu. W glowie ci sie przewraca od tej roslinki

Czemu mam źle skończyć skoro tego nie palę? Zapalę raz na ruski rok z przyjaciółmi na imprezie i to wszystko. Ja nawet rzadko piję alkohol, bo wolę obudzić się na drugi dzień z zakwasami niż z kacem.

Amplifa

2013-09-29, 14:28
@Anonymouz
Idz moze zapalic te swinstwo to moze spokojniejszy bedziesz skoro tak mowisz. Ale teraz jestes taki agresywny zapewne dlatego bo nie mozesz zapalic. Zachowujesz sie jak uzalezniony od heroiny ktory nie moze sobie wstrzykiwac. Zobacz ja nie pale i ani razu cie nie obrazilem, ty palisz "raz na rok" te swoje cos i co ? Jestes agresywny hamski i obrazasz mnie ciagle. Bronisz swojej roslinki jak te cpuny z dworca bronia swojej heroiny